Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elment a lányom fórum

Elment a lányom (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
66. Scherlock (válaszként erre: 62. - 8d00a82c06)
2022. jún. 4. 16:00

Igaz, a boldog család meg megvárja, míg itt kifröcsögi magát.


Nem irigylem őket. :)

2022. jún. 4. 16:00
Jajj,de jó! 😁
64. Ilián (válaszként erre: 62. - 8d00a82c06)
2022. jún. 4. 15:59
Igen ráerek.
63. Ilián (válaszként erre: 60. - Scherlock)
2022. jún. 4. 15:56

Nekem a mai boldogságom a családom!

Hörögjél te magadban drága!

62. 8d00a82c06 (válaszként erre: 60. - Scherlock)
2022. jún. 4. 15:56
Végülis,szombat van. Ráér.
61. Ilián (válaszként erre: 57. - Scherlock)
2022. jún. 4. 15:53

Nekem gyönyörű köszönöm! Belém nem tudod belemagyarázni , hogy nekem szar és te vagy a boldogság mintaképe!

Én nem abban lelem örömöm ,hogy belerúgok másokba!

Válaszolok is a kérdéseidre...

Mindenhol

Nem vagyok

Senkihez, akinek problémája van

Szerencsére személyesen nem , csak abból, amit itt levágsz

Pont nem érdekel meghat- e

Köszönöm a jókívánságot, hasonlókat neked is!

60. Scherlock (válaszként erre: 58. - 8d00a82c06)
2022. jún. 4. 15:52

Imádlak! ♥



Hagyd, neki ma ez a boldogsága, had hörögjön. :)

59. Panna.33 (válaszként erre: 51. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 4. 15:51
Pont ezt gondolom én is.
58. 8d00a82c06 (válaszként erre: 56. - Ilián)
2022. jún. 4. 15:49

Ő hepi ès cuki. Nem csak hirdeti.

Az a helyzet,hogy sok fórumozó egyesek neve láttán vèrt hörög ès ez miatt csak a rosszat látja.

57. Scherlock (válaszként erre: 56. - Ilián)
2022. jún. 4. 15:47

Komolyan!??? Hol hirdetem?


Huh, lehet, valaki csinált egy honlapot, amiről nem is tudok? :o)


Miért vagy frusztrált? :)


Kikhez nem szólok kedvesen?


Ismersz?

Jaaa, nem. :)))


Akkor meg tudod mennyire 6 meg a vádaskodásod. :)


Legyen csodás a napod, és még gyönyörűbb az életed! :)

56. Ilián (válaszként erre: 53. - Scherlock)
2022. jún. 4. 15:43
Hirdeted állandóan a cukiság, hepiség , milyen jó emberek vannak dumádat. Igen vannak rengetegen, akikből táplálkozol, de te mit adsz vissza? Neked miért nem megy valakihez kedvesen szólni? Főleg , ha szarul érzi magát! Nem nehéz, próbáld meg egyszer!
55. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 52. - Tulipán***)
2022. jún. 4. 15:41
Anyukára gondoltál, aki hezitál, hogy a saját kislányát visszaengedné-e, ha kopogtatna?
54. 8d00a82c06 (válaszként erre: 52. - Tulipán***)
2022. jún. 4. 15:36
Milyen finom hölgy!
53. Scherlock (válaszként erre: 45. - Ilián)
2022. jún. 4. 15:32
Igen, és nem vagyok ezzel egyedül.
52. tulipán*** (válaszként erre: 50. - Hajnallányka)
2022. jún. 4. 15:30
Sok itt a lelki sérült tapló.
51. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 50. - Hajnallányka)
2022. jún. 4. 15:27

Ezek a mondatok inkább az egóról szólnak, mintsem a hiányról, nekem legalábbis ez szúrt szemet.


"Már azt se tudom, ha vissza akarna jönni mit szólnék. Annyira fáj. Nem is keres, én meg nem fogom. Ő akart elmenni.'

50. hajnallányka (válaszként erre: 45. - Ilián)
2022. jún. 4. 15:17
Én azt nem értem miért kell ismeretlenül letámadni valakit?Biztosan szereti a lányát a fórum inditó.Ezért is kért itt segítséget.
49. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 15:14
Vissza fog találni hozzád. Serdülő korban van, azt hiszi, hogy megjár neki a korlátlan szabadság és maximálisan ki akarja használni a lehetőségeket + a szüleit. Biztos vagyok benne, hogy nem csináltál semmit rosszul csak óvtad ami neki valószínűleg nem tetszett mert nem érti/nem érdekli, hogy ez csak a javát szolgálta. Ez sok helyen így van így, hidd el. Borzalmas érzés lehet, de nyugodj meg, idővel rá fog jönni, hogy rossz döntést hozott. Addig is próbálj meg barátokat találni és valahogy lefoglalni magad mert idegőrlő lehet, amin most keresztül mész. + Próbálj a volt férjeddel is beszélni, hogy ésszerű keretek között engedjen meg dolgokat a lányának mindannyiótok érdekében. Kitartás. ❤
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Ilián)
2022. jún. 4. 14:18
Köszönöm szépen. Ez így is lesz ahogy leírtad. Nem kívánom senkinek azt amit érzek.
47. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 14:01
Ha egy anya összetörik, hogy a 14 éves gyereke elhagyja, nem adja fel, bölcsebbnek kellene lenni, mint egy 13 évesnek.
46. Ilián (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 14:00

Én megértelek, hogy össze vagy törve. Mivel van lányom ezért átérzem most , amit érzel. Sőt én azt sem mondom , hogy a te hibád , mint itt páran .

Van úgy , hogy a gyerekek az egyszerűbb utat választják, főleg ha mindkét szülő jó szülő. Azt tartom valószínűnek, hogy mindkettőtökkel jó a viszonya és most ő az édesapját választotta. De ezt ne vedd magadra , főleg ne sértődj meg rá! Vissza fog találni! A lányok sokszor húznak az apjuk felé . Én nem sértődnék meg rá a helyedben, fájna , de megérteném. Azzal teszed a legjobbat , ha így teszel. Szerintem.

45. Ilián (válaszként erre: 7. - Scherlock)
2022. jún. 4. 13:41

Bántalmazó szülő????

Ezt ennyiből leszűrted?

2022. jún. 4. 12:45
Csúnya irányba ment ez a fórum,,,akármiért is lépett le a lányka ,,nagyon rossz lehet Fi-nak.A szívem szakadna.
43. Panna.33 (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 12:11
Nem lehet, hogy az volt a baj, hogy a falatot is meg akartad rágni helyette? Mert ez alapján a hozzászólás alapján rátelepedtél.
42. Napsugár8 (válaszként erre: 38. - Andi6020)
2022. jún. 4. 11:46

Tegyük fel, hogy igazad van, és én vagyok a világ leghülyébb Hoxázója.

Elégszer leírtad már, mindenki kívülről fújja. Teljesen felesleges önmagadat ismételgetni.

Egy valamit ne feledj: nekem is ugyanannyi jogom van leírni a saját véleményemet akármelyik fórumba is, mint bárki másnak.

Sőt! Még a rólad, és barátaidról alkotott véleményemet is leírhatnám én is, ugyanúgy mint te, de én nem teszem.

Tudod: "Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá." Kezit csókolom mindenkinek!

41. 8d00a82c06 (válaszként erre: 40. - Kobain254)
2022. jún. 4. 11:26

Óo,persze..

Anyuci pedig az àrtatlan mintaanya. Csak a gyerek ès az apa lehet a rossz...

Mesélj még!

40. Kobain254 (válaszként erre: 3. - 8d00a82c06)
2022. jún. 4. 11:23
Könnyen okoskodsz.Lehet hogy a gyerek volt a ludas mert tanult valami baromságot az apjától.
39. Scherlock (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 11:05

Óriásit tévedsz.


A szerintem, nem tudás...;)


Ki írta, hogy szar apa?


Jah, nem is engedted a lányod, hanem elment, hiszen ezzel indítottad a fórumot.


Most meg azt írod, ott nem lenne szabad?



Te kis akarsz átvágni? :D


Nekem teljesen mindegy, hol a lányod, nekem ettől se jobb, se szarabb napom nem lesz.


Az viszont tény, hogy elment, és ennek az oka a te viselkedésed.


Lehet, hogy jó anyának tartod magad, csak nem biztos, hgy az neki is jó.


Tényleg! Ha már muszáj önállósodni a leánynak: meddig akarod gyerekként kezelni, és helyette dönteni?


Figyelj!

Linkelj már be valami szakirodalmat, ami leírja, hogy egy anyának a nap 24 órájában a gyereke mellett kell lennie!


Köszi!

38. andi6020 (válaszként erre: 29. - Napsugár8)
2022. jún. 4. 10:56

Nekem 0? :D

Te írsz minden nap hülyeségeket. Egyre nagyobbakat. Mondjuk mindenki remekül szórakozik, úgyhogy ne hagyd abba.

Egy hátulütője van, ha véletlenül valaki komolyan veszi :D

37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Scherlock)
2022. jún. 4. 10:52
Scherlok kérlek ne szólj ide hozzá már! Sértegetsz itt mindenkit és szerintem neked kellene egy orvos. A lanyom apja nem szar apa! Ha olyan lenne nem engedtem volna a lányom oda. És igen, nagyon össze vagyok törve, nagyon feltem a lányom mert szemét világban élünk. Az apjánál fele annyira nem lesz szabad, mint velem. Pont hogy nem voltam szigorú vele, mindent úgy csinalok hogy ha szúksége van rám akkor ott vagyok. Ahhoz igazítottam a munkát is, hogy ő van nekem és barmikor el tud erni ha valami gond van. Nincs azzal baj, ha az apuja neveli tovább, csak ebben az esetben muszáj onálósódnia mert nem tudok vele napi szinten feladatokat atbeszélni. Lehet pont erre van szüksége amúgy. Majd megérti ha egy problémat egyedül kell megoldania. Az édesapja nem fog tudni ilyen szinten mellette lenni mert nem napi 8 orat dolgozik.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook