Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elmenjek egy kirándulásra vagy gyűjtögessem a pénzt? fórum

Elmenjek egy kirándulásra vagy gyűjtögessem a pénzt? (beszélgetős fórum)


márc. 2. 02:23
menj hisz az utazas sok szep elmenyt nyujt!a sok ember se zavarjon hisz ok is boldogok az utazas soran.celja egy mindenkinek ilyenkor!jol erezni magat!
febr. 8. 15:14
Egy napra még Mo-on belül is nagyon meggondolnám. Nemhogy 8-10 órára össze legyek zárva 30-40 emberrel és végig rohanjam a nevezetességeket. De te menj nyugodtan, jó utat és érezd jól magad. Nekem ez így nem lenne kikapcsolódás.
febr. 8. 14:35

Úgy 40 - 45 éves koromig én is körbejártam a világot, előbb a shzüleimmel, majd férjjel, fiammal. Gondolom más is így van, idősebb korban fáradtabb lettem és talán már nem is érdekelt annyira, mint 20 évvel ezelőtt. Használd ki a kedvező alkalmat, később férj kisgyerek idősödő szülő munka - csak gátolni fognak. ! - nekem mondjuk egyik sem növelte az utazási hajlandóságomat . -Én ugy vagyok, hogy már éppen eleget láttam, de azért egy - egy jobb utat még bevállalok 50+-an.

Most is van egy É- európai út kilátásban, meglennék nélküle, de inkább elmegyek.

Szóval : menj el !

22. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 8. 14:15
Egy-másfél órát utaznék busszal. Utálom.
21. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 8. 14:10
Menjél!
20. Alnisa
febr. 8. 08:08

Menj! Fiatalon az igazi kirándulni, világot látni. Később úgyis mindig másra kell a pénz.

Áldom az eszem, hogy fiatalabb koromban azért megjártunk pár országot, de még így is jó lenne pár helyre eljutni.

febr. 8. 05:36
menjel!jo szorakozast kivanok!
febr. 7. 20:17

Menj! Fiatalon én is mentem mindenféle buszos, meg össze-vissza szervezett kényelmetlen utazásra, a lényeg az volt hogy olcsón "lássak világot". Szóval hajrá!


Ha ismerős társasággal mész még jobb, ha ismeretlennel akkor pedig szerezhetsz ismerősöket. Nálunk van több ilyen együttutazós brigád, igaz jellemzően idősebbek, 30-40 fő, foglalnak buszt, sofőrt, szállást aztán mennek, nem kell vezetni, lehet "tütükélni" útközben és nem horror az ára sem.

17. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 19:55
Hát mi nem tudjuk, téged melyik boldogít jobban. Tedd azt!
16. libikóka (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 19:08

Akkor miért kérdezted,,mi volt a kétség.

Bár mindegy,,Indulás:)

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Shukran)
febr. 7. 18:38
Szívből köszönöm ezt a hozzászólást.🩷
14. andi6020 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 18:32

Akkor meg nem mindegy ki mit mond? Menni akarsz, menj.

Én nem mennék busszal sehova, egy napra főleg. De ez tök mindegy.

13. Shukran (válaszként erre: 12. - Shukran)
febr. 7. 17:19
* Rómában
12. Shukran (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 17:18

Jól gondolod, élj a lehetőséggel, menj el arra a kirándulásra!

Én is buszos kirándulással voltam először Párizsban, később pedig Rómába, nagyon klassz volt mindegyik.

Mindig este indultunk, egész éjjel robogtunk az autópályán, váltott sofőrökkel, 3 óránként megálltunk.

Másnapra olyanok voltunk, mint egy átbulizott éjszaka után.

Legelőször Velencében voltam, olyan egysegges utazással, és nemcsak busszal utaztunk, de az éjszakát is a buszban töltöttük egy parkolóban.

Másnap Muranoba mentünk vaporettóval, utána még lerobogtunk busszal Jesoloba egy csobbanásra.

Jó buli volt, felejthetetlen élmény! Kár lett volna kihagyni!

febr. 7. 16:47
Azért kérdezem, mert érdekel, nem vagyok annak a híve hogy több napot ott legyek valahol. Meg igazából az a 2-3 nap sem elég hogy egy egész országot felfedezd. Viszont annak is jó betudni, hogy jártam már ott. Sehol sem voltam még és szívesen megnézném akár egy 7 óra hosszába is. Egyébként is 4-4 óra az út nem a világ. Több 100 ezreket meg nem akarok költeni csak ilyenekre.
10. eunuch
febr. 7. 16:17
Tökolcsón, néha tökingyen akkorákat kirándulok, hogy csak na! Hátizsákba enni-inni, túracipő vagy bicikli, vonatjegy. Közben szabad vagyok, mint a madár!
febr. 7. 16:04
1 napra én sem mennék el, max. Magyarországon belül. De busszal igazából még országon belül se szívesen 😅 De neked kell mérlegelned, hogy a pénzgyűjtés vagy a tizenóra buszozás 1 nap miatt okoz nagyobb boldogságot, azt mi nem tudjuk megmondani.
febr. 7. 15:57
Sose értettem, mi értelme az egynapos kirándulásnak. 3-4 is kevés, hogy pár helyet megtudjak nézni.
febr. 7. 15:56
Hja, és pláne nem busszal ahol még 40+ emberhez kell igazodni.
febr. 7. 15:54
Nincs az az isten amiért én 10-12 órát buszozzak hogy 3 órát flangálhassak bármelyik ország városában. Ha nincs többre pénzem akkor inkább maradok a fenekemen és addig gyűjtök amig legalább 2-3 napra nem tudok menni.
5. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 15:46
Üljél még a pénzen, hátha nagyobb lesz az a kupac...
febr. 7. 15:42
Úgy érted, hogy inkább gyűjts hozzá és egy komolyabb útra elmenni? Mert én inkább arra szavazok, az 1 naposokba alig fér valami, fél nap maga az utazás Lengyelországba meg vissza.
febr. 7. 15:18

Egynapos buszos út pénzén ülni nem tűnik túl veszélyesnek. Nem egy nagy kupac az.

Amúgy jah. Legyél boldog.

febr. 7. 15:15
Ha téged az egy napos Lengyelországos buszos boldoggá tesz, menj. Annyira megrenditené a spórolásodat?
febr. 7. 15:08
Elmenni egy másik országba busszal egy napos kirándulásra, vagy üljek a pénzen és gyűjtögessek hozzá. Nem tudom boldog akarok lenni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook