Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Éljen a Black Friday. Vettem végre egy új mosógépet! 🤩 fórum

Éljen a Black Friday. Vettem végre egy új mosógépet! 🤩 (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. Channa* (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2022. nov. 19. 09:27

Idén májusba adták ki a jogszabályt, ha jól emlékszem.


De hát tudjuk, hogy a kereskedők arra a napra direkt felemelnek mindent, hogy az emelt árból kelljen árengedményt adni;)


Gyűlölöm a 'fajtámat' szidni, de a magyar vállalkozóknál nincs gázabb. A saját sz@rukat is megennék, csakhogy ne kelljen a munkavállalóknak megfelelő bért fizetniük vagy olcsóbban adniuk x napon valamit...

12. timycat (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2022. nov. 19. 09:24
Pedig pont emiatt van az amit írtam, időben emel, vagy a százalékkal játszik.
11. michelle.r (válaszként erre: 3. - Timycat)
2022. nov. 19. 09:20
Ezen nagyon csodálkozom. Néhány éve született egy olyan törvény, hogy 30 napra visszamenőleg árhoz képest lehet csak olcsóbb.
10. gigi> (válaszként erre: 8. - Violet18)
2022. nov. 19. 09:03
Gratulálok! Használd egészséggel sokáig!
2022. nov. 19. 01:01
Nekem is sikerült egy 20 ezret fognom. Több nagyobb értékű dolgot nézegetek régóta (mindenképpen kell), és most tényleg olcsóbbak voltak.
8. Violet18 (válaszként erre: 5. - Gigi>)
2022. nov. 18. 23:48
Nem minden átverés. Régóta akarok venni pár dolgot, így figyelem mi hol mennyibe kerül. Hát most spóroltam több mint 30ezret 😁🤗
2022. nov. 18. 20:25
Fekete péntek. Bocs. Bar fekete macska is lehetne. Nem oszt, nem szoroz.
2022. nov. 18. 20:24
Magyarorszagon nincs black friday. Max fekete nap. A bankkártyákra nézve. :D
5. gigi> (válaszként erre: 3. - Timycat)
2022. nov. 18. 19:16
Annak ellenére,hogy lassan mindenki rájön mekkora átverés az egész ,minden évben meg hirdetik ezt.
4. Channa* (válaszként erre: 3. - Timycat)
2022. nov. 18. 19:04
Igen, pont ezt néztem...
3. timycat (válaszként erre: 2. - Channa*)
2022. nov. 18. 18:56

Vagy épp emelnek. Én kinéztem egy sportalsót, 16ezer volt eddig is, állítólag x százalék akcióval, most 18ezer mert black friday akció van 🤦‍♀️


Tavaly black fridayen rendeltem egy kávéfőzőt, következő hétfőn ránéztem az oldalra 30ezerrel volt olcsóbb, rendelést azonnal lemondtam, elbattyogtam az üzletbe és megvettem olcsóbban.


Karácsonyra vettem 2-3 hete parfümöt ajándékba, pre-black fridayen a kisebb kiszerelés került annyiba, mint amennyiért 2-3 hete vettem a nagyobbat, most black fridayre valóban lejjebb vitték az árát de még mindig drágább mint amennyiért vettem.


Totál átverés.

2022. nov. 18. 18:49

Mennyiért?


Biztos vagy abban, hogy olcsóbb volt?


Én úgy láttam, hogy ismét a szokásost csinálják. Felemelik az árát a terméknek, majd abból engednek minimálisan...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook