Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elhúzódó ragály - max. 4-5 összetevős DE JÓ recepteket gyűjtenék fórum

Elhúzódó ragály - max. 4-5 összetevős DE JÓ recepteket gyűjtenék (beszélgetős fórum)


8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Amaunet)
2020. márc. 20. 14:16
Köszönöm!
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 20. 14:09
A legtöbb receptes oldalon van olyan lehetőség, hogy beírod mi van otthon és listáz rá ételeket, amit elkészíthetünk belőle.
2020. márc. 20. 12:41
húsos tésztát főztem,egy hagyma, hús,tészta,kevés tejföl,de annélkül is meg lehet enni,meg tojás leves,
2020. márc. 20. 12:13
Tojás leves,parad.leves, mákos-diós - krumplis-darás -túrós-sajtos tejfölös tészta, carbonara, spenót-sóska, krumpli borsó főzelék.stb
2020. márc. 20. 12:05
Ma főztem halas rizottót.Rizs,hagyma,fokhagyma,olajoshal konzerv (az egyik 3 éve lejárt de teljesen jó),kis paradicsompüré meg reszelt sajt mehet rá,ha van.Hagymaleves:durvára vágott hagyma zsiradékon megpirítva,víz,leveskocka.Akinek van darált húsa,mirelit zöldsége,a rakott zöldbab/brokkoli is jó kiadós étel:rizs,darált hús,párolt zöldség sütőben összesütve,sajt ennek is jót tesz.
3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2020. márc. 20. 11:54
És a krumplis tésztához is már csak a tészta kell a paprikás krumpli 3 összetevője mellé. Meg némi só.
2020. márc. 20. 11:26
A paprikás krumpli alapja is csak 3 összetevős: hagyma, zsiradék, krumpli. Szükség esetén üresen is jó, de persze kolbásszal finomabb.
2020. márc. 20. 09:24
Max. 4-5 összetevős DE JÓ recepteket gyűjtenék azért, hogy akiknek esetleg valamijük nincs otthon ne essenek kétségbe és találjanak valami olyat amiből egyszerű de jó ételt lehet csinálni. Nem tojásrántottára gondoltam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook