Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elhagyom/elhagytam gyermekem apját! fórum

Elhagyom/elhagytam gyermekem apját! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2011. okt. 15. 04:40
ha nem vagytok boldogok legy jobb megoldas kulon koltozni.en is ezt tettem,s azota boldog vagyok.ne felj fog rad mosolyogni boldogsag.csak ne add fel soha.
2011. okt. 8. 14:36
Talán az, hogy előtte sokáig voltunk magányosak. Ha nem lenne gyerekünk már tutira nem lennénk együtt. Ezt ki is mondtuk. Ő azt hiszi mindent jól csinál engem meg zavar, hogy azt hiszi mindent jól csinál mikor én is azt hiszem, hogy mindent jól csinálok. Nagyon makacs én meg ezt nem bírom. Az a baj, hogy alap dolgokban térünk el. Nincs közös pontunk. Illetve mostmár van a gyerek.
92. Spiritus (válaszként erre: 91. - 14791fec1e)
2011. okt. 8. 09:52

Párterápia?

Valami csak együtt tartott titeket idáig???

2011. okt. 1. 16:33

Sziasztok,


Két hónapos a kislányom és most döbbentünbk rá a férjemmel (a gyerek miatt házasodtunk), hogy nem tudjuk együtt folytatni a dolgokat. Ő nem akar válni mert már egyszer elvált és így is hétvégi apuka. Nekem a neveltetésem teszi nehézzé a válást. De ez így nem mehet tovább. Most 33 éves vagyok. Éljem le így az életemet miközben a fárjem a szemembe mondta, hogy nem szeret és csak dühítem? Két hónapos a kislányunk. Nem így képzeltem az életem. Javaslat?

90. SZNÉANETT (válaszként erre: 87. - E705905164)
2011. aug. 12. 12:29
Kislány, csak utálom a fülbevalókat és nem lövettem át a kis fülcimpáját!
2011. aug. 12. 12:02
ne foglalkozz azokkal akik csak bántani akarnak.én megértelek én is most válok és és egy régebbi forumomban én engem is csesztettek ugy állitottak be mintha én lennék szemét.aki annyira kergetne vissza a karjaiba hát éljen vele ő.
88. Spiritus (válaszként erre: 87. - E705905164)
2011. aug. 12. 11:51
Hol van kép???
2011. aug. 12. 11:35

mind1:DDD


aranyos és kész:D

86. e705905164 (válaszként erre: 85. - E705905164)
2011. aug. 12. 11:35
vagy kisfiú?:D most megtévesztettek a színek:XD
85. e705905164 (válaszként erre: 4. - SZNÉANETT)
2011. aug. 12. 11:34
de aranyos a kislány:)
84. szillka (válaszként erre: 81. - Spiritus)
2011. aug. 12. 10:34
Nem is haragszom senkire, mivel így nem lehet mindent részletesen elmondani. ezt csakis én tudom. Ő volt az első igazi, "barátom" 15 éves korom óta együtt voltunk. 2009-ben terhes lettem, nem terveztük. Nem is gondolkoztunk azon hogy megtartjuk-e vagy sem. egyértelmű volt, ha már egyszer megfogant... Nem tudtam mihez viszonyítani, most tudtam csak meg milyen is igazán szerelmesnek lenni, és szeretve lenni.
83. Etke75 (válaszként erre: 82. - Szillka)
2011. aug. 12. 10:25
Ha valóban úgy érzed, hogy ő életed párja akkor csináld, de az én véleményem az, hogy még nem ismered olyan régen, hogy érdemes legyen vele összekötni az életed. Szerintem, ha költözni akarsz akkor egyedül a gyerekkel és ne rögtön ehez az illetőhöz. Önállósítsd magad, ne kelljen mindig egy férfitól függened.
82. szillka (válaszként erre: 79. - Etke75)
2011. aug. 12. 10:20
Igazából nem férjem, de ez lényegtelen. :) a volt páromat szerettem igen, annó. De tőle a 8 év alatt nem kaptam annyi szeretetet és törődést mint most a másiktól. Pedig lett volna rá lehetősége. Volt már egy fél éves szakításunk, akkor még nem volt meg a lányunk.
81. Spiritus (válaszként erre: 78. - Szillka)
2011. aug. 12. 10:19

Jó ezt értem de nem szabad haragudnod azért, mert leírsz magadról 10 mondatot és az alapján más a véleményünk mint neked!


Ha nem bánt veled nőként, miért vágtatok bele egy ekkora dologba???

Szerintem csak azt akarjuk páran közölni, hogy gyerek mellett alaposan át kell gondolni ha lépni akarsz! Soha egy embernél sem lehet tisztán látni a helyzetét, max csak annak aki benne él. Ezt tudnod kellett akkor is amikor egy fórumot indítottál! És az a fórum lényege, hogy megosszuk egymással a véleményünket, nem az hogy mindenkit mindenben erősítsünk, hogy jó döntést hozott!!!

80. 40163fd81d (válaszként erre: 78. - Szillka)
2011. aug. 12. 10:17

Jó oké,vágom:)

Az a másik férfi adja meg amire most épp szükséged van.

Most akkor már külön éltek,már elhagytad a férjed vagy sem?

79. Etke75 (válaszként erre: 78. - Szillka)
2011. aug. 12. 10:11
Gondolom a gyermeked apjával is azért voltál együtt és azért szültél neki gyereket mert szeretted. Sajnos a szerelem idővel elmúlik, ezt tudomásul kell venni. Az új szerelem is el fog múlni egyszer. És hidd el egy pár év együttélés után nem fogja észrevenni az új frizurádat, nem bújik minden este hozzád, és még sorolhatnám.
2011. aug. 12. 10:08
Ha nem lett volna a másik, soha nem tudtam volna meg, hogy milyen az amikor egy nővel, nőként bánnak!
77. 40163fd81d (válaszként erre: 68. - Szillka)
2011. aug. 12. 09:53

Nekem megakadt a szemem azon a mondatodon,ha nem lenne a másik akkor megpróbálnád újra rendbehozni...tötötörötörö....szóval felesleges elmondani szerintem,hogy a férjed ilyen ,olyan ,amolyan,mert ez inkább mentegetőzés kategória.

Egyszerűen beleszerettél egy másik pasiba,és AZÉRT akarod,vagy hagytad el(ez még nem egészen tiszta nekem),nem pedig azét amilyen,ennyi a történet.

76. szaszi2 (válaszként erre: 74. - Survivor3)
2011. aug. 12. 09:51
Ez így igaz,az én exem nem tudott meg változni!És nem is akart!
75. survivor3 (válaszként erre: 72. - Etke75)
2011. aug. 12. 09:47
Szürke valóság...
74. survivor3 (válaszként erre: 71. - Szaszi2)
2011. aug. 12. 09:47

Látod, hogy egy fórumtárs meg 4 éve boldogabb, mint valaha.

Tehát nem is lehet általánosítani.

73. survivor3 (válaszként erre: 70. - SZNÉANETT)
2011. aug. 12. 09:45

Lehet, hogy a fórumindító megerősítést vár?

Mert akkor a részedről megtörtént.

Szerintem senki sem ítélkezik.

72. Etke75
2011. aug. 12. 09:40
Biztosna nagyon szép az új szerelem és az is lesz egy darabig. És amikor felszáll a rózsaszín köd akkor mi lesz?
71. szaszi2 (válaszként erre: 68. - Szillka)
2011. aug. 12. 09:40
Igazad van,én sem általánosítani akartam az előbb,de van aki így érzi!Én 9 évig bíztam a változásban és a gyereket néztem!Most már tudom előbb kellett volna lépnem!
2011. aug. 12. 09:39
Igen, köszönje meg a tanácsokat! De azt ne, hogy elítélik, ítélkeznek róla. Miért kell tűrnie? Nem értem! Mert nő? Mert anya? Nő marad és anya is, ha szakít a párjával. Gondolom eléggé megviseli ez őt, ha fórumot indított e témában. Ha vmi nem működik, szar, akkor miért kell erőltetni! A gyerek nem hülye, érzékel mindent a kis receptoraival.Vki írta, h lakva ismeri meg a másikat: Kedves szilka, add meg a kedves, bátor jelentkezőknek a "régi" címét, és lakjanak vele ők :-), biztos meg fog változni a véleményük 1-2 "átmulatott" éjszaka után.
2011. aug. 12. 09:36

Sziasztok!

Olvasgatom a hozzá szólásaitokat, és gondoltam megosztom az én véleményemet is veletek!Persze mindenki maga tudja hogyan dönt, mi a jó/jobb neki!

Mi is nagyon fiatalon ismerkedtünk meg a férjemmel, én amíg tanultam, addig ő egy másik városban már dolgozott, és persze minden este totál részegre itta magát. Hétvégén találkoztunk és mint minden fiatal mentünk bulizni, ivott nem is keveset...

Aztán 7 hónapnyi együtt járás után eldöntöttük hogy össze költözünk. Befejeztem az iskolát és 2 hét múlva már dolgoztam is:)szerencsém volt.

Nem is ez a lényeg, hanem amikor meló után haza jött volt amikor már piás volt, vagy későn járt haza, persze kocsmázott... én akkor megmondtam neki hogy ha nem hagyja abba akkor vége, én nem élek ilyen emberrel, nincs rá szükségem. Egy darabig ment is rendben volt minden! aztán megszületett a kisfiúnk. Mondta hogy sokszor egyedül érzi magát, mert én mindig a fiúnkkal foglalkozom... próbáltam rajta változtatni hogy több időt fordítok rá, de ez nem mindig sikerült... aztán megint elkezdte az ivást, persze nem minden nap, de amikor volt rá lehetősége akkor azt kihasználta... már lassan ott tartottam hogy elválok tőle nem fogok így élni. És pont akkor jött az a nagy lehetőség hogy kimehetett külföldre dolgozni, meg is fogtuk. Nehéz volt nélküle/ nélkülünk, de kibírtuk és rendbe jött az életünk! Én úgy gondolom hogy kellett az a 8-9-12 hét mikor nem láthatott bennünket, hogy észhez térítse és rájöjjön hogy a családja fontosabb mindennél!!!Persze én is sokat változtam, mert kellett. Ez már 4 éve történt és sokkal boldogabbak vagyunk mint valaha.Én áldom azt a lehetőséget mert lehet már rég külön lettünk volna!

ebből csak azt szerettem volna leszűrni, hogy meg lehet változni ha nagyon akarja az ember! sok erőt és kitartást igényel az biztos!

Bocsi ha hosszúra sikerült!:)

2011. aug. 12. 09:32
Az a baj, h itt nem lehet úgy leírni, rendesen ezt a helyzetet. csak az tudja aki ebbe benne volt. akik engem most elhordanak mindenfélének mert nem maradok tovább vele, azok még soha nem éltek ilyen emberrel. soha nem tudják meg, csak ha ugyanezt átélik mint én.
67. szaszi2 (válaszként erre: 65. - Szillka)
2011. aug. 12. 09:29
Akkor lépj!De mindig és mindenkor az legyen az első,hogy a gyerekednek mi a jobb és csak utána gondolj magadra!Sok sikert és kitartást!
66. survivor3 (válaszként erre: 59. - Szillka)
2011. aug. 12. 09:28

Ne csak azoknak köszönd, akik melletted vannak!

Mások is elolvasták a történetedet és azért, mert nem értenek veled egyet és tanácsot próbálnak adni, nem biztos, hogy rosszat akarnak.

2011. aug. 12. 09:26
Meglátszott rajta ha ivott. Agresszív volt, úgy beszélt velem, ahogy én soha senkivel, még az ellenségemmel sem tudnék úgy beszélni ahogy ő velem. A legmocskosabb szavakat kaptam tőle, az utóbbi pár hónapban már mindennap. Akkor is ha nem volt piás. Ez nekem nem kell!!!!!!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook