Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elektromos cigaretta (e-cigi) tapasztalatok fórum

Elektromos cigaretta (e-cigi) tapasztalatok (beszélgetős fórum)


11. Zelma
2008. jan. 22. 22:24

Na, ez az. Az elhízástól én is:) De elektromos kezelést nem. Az elektrosokkra emlékeztet. 1 mg Pall Mallt. De régebben szívtam Marlborot, ha úgy jött ki, akár Camelt is. Nem beszélve a Gitane-ről. :)

Nos, úgy 17 éves korom óta. Áldott állapotban kipróbáltam a gyógyszertári gyógynövényes cigit; no, egyből abbahagytam inkább teljesen! Iszonyú és büdösebb bármi másnál! De később visszaszoktam :(

2008. jan. 22. 21:50

Eve-t szívok.De ez már ehaladás az Arany Marloboro-hoz képest :S

te mit szívsz?mióta dohányzol?

sokat gondolkodom a leszokáson.Főleg mióta vannak ezek a fél óra alatt leszoktató kezelések,de félek a meghizástól :s

2008. jan. 22. 21:38
Igaz:) De már egy ideje gondolkodom rajta. Lehet,elmegyek kipróbálni és írok, hogy milyen volt. Milyet szívsz?
2008. jan. 22. 21:33

:))

Hát én is elszivom a napi egy dobozt sajnos.De nemtudom,elég furának tűnik azért,hogy egy ilyet előkapok és elkezdem szívni:)

2008. jan. 22. 21:24
Szívesen. Most látom, hogy egy patron szavatossága 1 hét, egy patron pedig 5 doboznak megfelelő. Tehát egy héten 5 doboznak megfelelő. Gazdaságosan akkor egy hét alatt 5 doboznak megfelelő nikotint kell elhasználnom. Bár most is afelé hajlok:)
2008. jan. 22. 21:12
köszönöm
2008. jan. 22. 21:10
Most látom, hogy a második linken kipróbálási lehetőséget is kínál.
2008. jan. 22. 21:09

[link]

[link]

[link]

Hopp. Múltkor, amikor kerestem még alig találtam, most meg többet is ennél.

2008. jan. 22. 21:06
Szia, mindjárt keresek neked egy linket.
2008. jan. 22. 21:03

Szia!


Én még nem is hallottam ilyesmiről.Mesélnél róla ,hogy mi az pontosan?valami dohányzásról leszoktató akármi?mert az nekem is jól jönne,füstölgök mint a gyárkémény :)sajna

2008. jan. 22. 20:59
Van valamelyikőtöknek tapasztalata az elektromos cigiről? Hasonlít használata a dohányzáshoz? Kíváncsi lennék, mert eléggé drágának találom, és lehet hogy egy használat után kidobnám.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook