Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elektromos cigaretta (e-cigi) tapasztalatok fórum

Elektromos cigaretta (e-cigi) tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2008. jún. 14. 12:22

Kedveskéim! Nagyon köszi az ÁNTSZ-ről a véleményt! Bezzeg, ha valami probléma van, folyik a szennyvíz, vagy büdös a hús, mi az első kérdés? : 'Hol van ilyenkor az ÁNTSZ?' Az a hülye "gyógyításból kibukott orvos", meg a "lefizetett tisztségviselők" azon dolgoznak, hogy ne mérgezhesd meg magadat nikotinnal, mert a nikotin tényleg méreg. A szálas cigiben 1 mg-nál több nem lehet. Az e-cigiben az a baj, hogy 1-1- patronban 16mg-0 mg-ig van, és nem érzékeled, hogy mennyit szívtál el, míg a szálas cigit meg tudud számolni.

Tudom, nem leszek most itt népszerű, de hát ez van.

40. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 35. - 7714b39a32)
2008. jún. 14. 10:13

Miért nem oldja ki a cigarettában levő nikotint valaki? Az sokkal egyszerűbb!


És - lehet, hogy rosszul emlékszem - a cigit is a patikában árulták?

39. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 38. - 7abb7adbf0)
2008. jún. 14. 10:11

Szia, nem e-mail-t írtam, hanem privit. Nézd meg a Hoxa-n a bejövő üzeneteidet.

Üdv. Ági.

38. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 36. - 7714b39a32)
2008. jún. 14. 10:04

Tökéletesen egyetértünk. Politikai ügy lett, valamint nem folyik be az államkasszába a dohánytermék utáni jövedéki adó. Passz.


Nekem annyira bevált, hogy - 3 havi használat után - egyáltalán nem gyújtok rá és nem is kívánom az igazit.


Az igaz viszont, hogy nem vagyok büdös és a lakás sem az...


Írok Neked e-mailt!

2008. jún. 3. 08:42
♣♣Megvan,tegnap kaptam!!♣♣
2008. máj. 24. 16:05

Szeretnék kérni mindenkit, aki egyetért az e-cigi egészségvédő mivoltával, jelentkezzen nálam, és lépjünk fel együtt a korlátolt, unintelligens politikusi és köztisztviselői magatartás ellen.


vittinger@emailstudio.hu

2008. máj. 24. 16:03
Valami tehetségtelen, a gyógyításból kibukott ÁNTSZ-es orvos azt kérdezte az egyik forgalmazótól, hogy mi van, ha valaki kioldja a patronban lévő nikotint, és megissza. Ennyire unintelligens barom, és a neve előtt ott a Dr. Ennyi erővel azért is be kéne tiltani az e-cigit, mert szemen is szúrhatjuk vele magunkat.
2008. máj. 24. 16:01

Sziasztok! Én egy éve használom az e-cigit, azóta nem gyújtottam igazi cigire. Pedig előtte napi 2-3 dobozzal szívtam... Nekem bejött, mindenkinek javaslom!

De most a barom ÁNTSZ kötözködik a forgalmazásával, szerintük a benne lévő nikotin méreg, és nem lehet szabadon árulni. A cigarettát persze lehet... De az e-cigiből nincs annyi adóbevétele a szemét államnak. Pénzről szól, nem az egészségünket féltik.

2008. máj. 15. 10:22
Köszi, köszi, ráakadtam már...ott olvasgatok, de ez engem annyira ledöbbentett, hogy eszembe sem jutott, hogy keresgéljek, mégegyszer köszi az infót:)
32. Donyta
2008. máj. 15. 10:20
Keress rá a fórumokon, több is van erről kiirva.
2008. máj. 15. 10:19

Sziasztok betérők!


A mai nap folyamán egy olyan dologra akadtam rá a neten, amitől a szám tátva maradt..egy úgynevezett e-cigi vagy elektrocigivel találkoztam.

Ide másolom nektek a cikket, kérlek, akinek van tapasztalata, esetleg tud róla még bővebben, az meséljen, engem nagyon érdekelne, 20 éve dohányzok és 34 éves vagyok, talán ideje lenne leszokni:)



Elektromos cigivel ezeket nyerheti:

1. 5-10 évet az életéből. Kb. ennyivel növekednek a túlélési esélyei

2. 10.000 Ft minden hónapban! (1 doboz cigi /nap fogyasztása esetén)

(A nikotinpatron ára csak harmada a cigi árának!)

3. Nem lesz büdös a ruhája / lakása / autója

4.Cigizhet olyan helyeken is, ahol egyébként nem megengedett

Az ELEKTROMOS CIGI egy nem meggyújtott cigarettát helyettesítő termék, mely megőrzi a hagyományos cigaretták frissítő hatását, - ezzel elégítve ki a dohányosok igényeit -, ugyanakkor megszabadul a kátránytól, az égéstermékektől, és további 460 kémiai összetevőtől, melyek a hagyományos cigaretta által előidézett légzőszervi és érrendszeri betegségeket okozzák, közismert néven a dohányzás rákokozó hatásait. A WHO, 2003. május 21-én elfogadtatta a Keretrendszerét a Dohányzás Szabályozására.

Az ELEKTROMOS CIGI "füstjét" mely mikroelektronikai szabályozó technológiát, és mikroporlasztási eljárást alkalmaz – kátrány nélkül lélegezhetik be a dohányzók.

30. emagdi
2008. máj. 15. 10:18

már 2 ilyen topik is van...

[link]

[link]

2008. máj. 15. 10:16
Mit tudtok az e-cigiről?
28. nagyi57 (válaszként erre: 27. - 7abb7adbf0)
2008. máj. 8. 06:11
♣♣Szia!ivel közelünkbe nem árulják úgy rendeltem meg,és még nem érkezett meg.De nagyon várom!Szia♣♣
2008. máj. 7. 20:19

Nagyi, mi újság?

Megyeget a cigitlenség? Bírod? Írjál, lelkiekben biztosan tudunk segíteni. Én ma 6 hete, hogy nem gyújtottam rá hagyományosra. Nem is hiszem el.

Üdv. és sok sikert! Ne csüggedj!

26. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 25. - Nagyi57)
2008. máj. 5. 09:06
És mikor fekszel le? Nem túl korán? Próbálj éjfél körül lefeküdni, hátha tovább bírod! Ez nagyon idegölő lehet és így jobban fogy a nikotin is...
25. nagyi57 (válaszként erre: 24. - 7abb7adbf0)
2008. máj. 5. 08:33
♣♣Sajnos hónapok óta küzdök az alvás zavarral lekésőbb 1 óra körül ébredek.♣♣
2008. máj. 5. 08:26

Ne próbáld, Nagyi, hanem CSINÁLD! Csak úgy működik. Egy kicsit akarni is kell.

Egyébként, nem tudsz aludni? Már megfigyeltem, hogy mindig hajnalban jössz fel!

Sok sikert!

2008. máj. 5. 04:00
♣♣Jó reggelt!Én is ennek segítségével szeretnék leszokni,kiváncsi vagyok sikerül-e?egpróbálom!!!♣♣
22. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 21. - Akác56)
2008. máj. 4. 18:17
Én az e-t szívogatom napközben, kifejezetten szeretem. Majd átállok mentesre, ha már biztos, hogy nem lesznek elvonási tüneteim. (Most sincsenek.) Nagyon-nagyon el vagyok vele! Sosem hittem volna! És engem sem zavar más cigarettája, de az biztos, hogy nem szívnék már el egy igazi cigit. Van itthon egy fél csomaggal csak azért, hogy tudjam, nem tilos rágyújtanom. De hozzá sem nyúltam. A fiam, amikor /haza/jön, mindig leellenőrzi, mert nem akarja hinni. Már a menyem is elkezdte az e-t. A fiam még tartja magát, de a sorsa neki is ez lesz!
2008. máj. 4. 17:26
Én három hónapja nem szívtam rendes cigit! Az elektromosat is csak reggel, mikor kávét iszom.Egész nap eszembe sem jut. Nem zavar, ha mást látok cigizni,- akkor sem kívánom!
2008. máj. 4. 17:07

Lányok,

bocs, hogy ide szemtelenkedem, de olvasgatlak benneteket és nem álltam meg, hogy beleszóljak. Tehát:

március vége óta használom ezt az ominózus e-cigit.

6 hete nem gyújtottam rá hagyományosra! Megvan a mozdulat, megvan a pótcselekvés, lekopogom, eddig még nem is híztam.

NAGYON JÓ! (www.e-cigi.hu)

19. csodapokica7 (válaszként erre: 7. - Zelma)
2008. márc. 28. 01:14
upsz. gyors javítás : a patron szavatossága FELBONTÁS után 1 hét :) egyébként 1 év. bocsi..
2008. márc. 27. 19:32
Ha valakinek már lesz konkrét tapasztalata, lécci írja meg. Én máskor gondolkodtam a sópipán is, az tisztít és annál is megvan az a bizonyos "mozdulat", és szerintem arról a legnehezebb leszokni.
17. Zelma (válaszként erre: 16. - LoLiNa)
2008. jan. 24. 14:40

[link]

a menüben "kipróbálható" Itt azokat az üzleteket hozza ki, ahol ki lehet próbálni, gondolom.

16. LoLiNa
2008. jan. 24. 05:21
néztem én is, hogy kipróbálható, de azt az oldalt nem hozta be nekem..:( tudsz adni egy linket?
15. Zelma (válaszként erre: 14. - LoLiNa)
2008. jan. 23. 13:56
Én is pont ezért nem akartam hebehurgyán megvenni, mert drága. Ha beválna, akkor olcsóbb lenne h. távon, mint a cigi. De láttam, hogy ktg-mentesen kipróbálható. Úgyhogy mindenesetre kipróbálom.
14. LoLiNa
2008. jan. 23. 04:41
majd 27 ezerért .. szép. valahogy nem tudom elhinni, hogy hatásos
13. Zelma
2008. jan. 22. 23:14
Megértelek, mert ugyanez volt velem is. Úgyhogy a babavárásnál mindenfélét ettem állandóan. Tényleg meg is híztam, de hamar lement. De elég gyorsan vissza is szoktam, először este egyet a konyhában, ha már alszik a baba, meg ilyenek:)
12. 7004ca251b (válaszként erre: 11. - Zelma)
2008. jan. 22. 22:32

Én egyszer elkezdtem tapaszozni.De rájöttem hogy itt a nikotin hiány csak csekély része a dolognak.egyszerűen maga a mozdulat sor ami jár a cigizéssel az hiányzott,volt hogy automatikusan nyúltam a farzsebembe az öngyújtóért meg ilyenek.úgyhogy ez egy ördögi kör :s

az egyetlen amitől félek hogy mim lesz ha egyszer babát szeretnék,akkor hogy fogom magam rávenni,azt nemtudom :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook