Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elektrolízis útján történő szőrtelenítésről szeretnék érdeklődni, van-e valakinek tapasztalata erről, hogy is történik ez, jó-e, stb. fórum

Elektrolízis útján történő szőrtelenítésről szeretnék érdeklődni, van-e valakinek tapasztalata erről, hogy is történik ez, jó-e, stb. (tudásbázis kérdés)


7. levendul (válaszként erre: 6. - Roni24)
2008. júl. 14. 12:05

Szia Roni24!

Nem tudom, olvasod-e még a fórumot, de hátha.

A Babyliss-es termékkel kapcsolatban nincs tapasztalatom, viszont én is sokat szenvedtem a benőtt, begyulladt szőrtüszőktől. Néhány éve aztán rászántam magam az elektromos szőrtelenítésre, amit kozmetikus szakember végez. Sok kitartást és türelmet igényel a kezelés, hiszen a szőrszálakat egyenként égetik ki, de ez az egyetlen szőrtelenítési eljárás, ami végleges megoldást nyújt. És a végeredmény: egy mindig sima és egészséges bőr. Én úgy gondolom, nagyon megérte a befektetett időt és pénzt. Amúgy annak idején az index fórumon tájékozódtam, sok "sorstárssal" és mindenféle szőrtelenítési módszerrel találkozhatszt ott.

6. Roni24 (válaszként erre: 5. - Vincze.era)
2007. dec. 16. 16:08

:DDD

Oké! :)

5. vincze.era (válaszként erre: 4. - Roni24)
2007. dec. 16. 12:33

Szia!


Szivesen!

Sajnos a gép mellett is kell szőrteleníteni, csak lassabban nő vissza, meg kevesebb lesz.

A szőr benövésen szerintem a gép nem nagyon segít, mert nem az szőrtelenít, hanem neked kell valamivel. A gép csak elvonja a gyökerektől a vizet és könyebben kijön a szál meg késlelteti a növekedést.

Az sem mellékes, hogy melyik testrészeden akarod használni a gépet. Pl. ha a lábadon, az szerintem (bár attól függ kinek mekkora) nagyon sokáig tart végig rakni a tappancsokat, mert a legnagyobb sem olyan óriási.

Elég sok helyen lehet kapni, föleg elektronikai boltokban, ott közelebről megnézheted, hogy milyen.

Kérdezz bátran, akár priviben is!

Kicsit kellemetlen itt írkálni, hogy ki mit szőrtelenít. :-)

4. Roni24 (válaszként erre: 3. - Vincze.era)
2007. dec. 16. 11:03

Szia!


Nagyon szépen köszönöm, a válaszodat! Így már sokkal érthetőbb! :)))

Lehet, hogy megpróbálkozom vele, elég sokat szenvedek a szőrtelenítéssel! Érzékeny a bőröm, és bármivel szőrtelenítek, amikor elkezd kinőni a szőr, benő a bőr alá és ott csodálatosan begyullad. :( Nemtudom ezen mennyire fog ez a gép segíteni, de lehet, hogy megpróbálom! Köszi még egyszer!


És persze szívesen vennék még tapasztalatokat etéren!

3. vincze.era (válaszként erre: 2. - Roni24)
2007. dec. 16. 09:26

Szia!


Nekem van ilyan gépem, szerintem jó, akkor a leghatásosabb ha sokat használod, vagyis minden szörtelenítés elött. Kb 30 másodpercig kell egy helyen tartani a tappancsokat. Van rajta egy idökapcsoló meg egy erösség szabályozó.Ha letelt az idö hármat sípol. Nem bonyolult dolog, meg jól le van írva, hogy pontosan hova kell tenni a tappancsokat, melyik elektródát hova dugd, stb.. Kicsit bizsergetö érzést okoz és kipirosodik a bör. Használat után kell szőrteleníteni. Könnyebben kijönnek a szörszálak és késöbb nönek vissza. A tappancsokat le kell mosni vízzel és úgy jobban ragadnak legközelebb. (zselés a felületük). Kb 50x tudsz egy tappancsot használni, de szerintem többször is lehet, ha bevizezed.

2007. dec. 15. 23:35

Ma olvastam, a BaByliss egyik hosszantartó, szőrtelenítő termékéről, ami elektrolízis útján, tappancsok felhasználásával „szőrtelenít.”

Konkrétan nem volt leírva, hogy hogyan működik, és valójában mit csinál ez a szerkentyű, csak annyi, hogy elektrolízis útján elvonja a szőrszálak növekedéséhez szükséges nedvesség utánpótlást, és késlelteti a szőrnövekedést! Arról egy szó sem volt, hogy el is távolítja ezeket a szőrszálakat, vagy szőrtelenítés után kell használni? Érdekelne, hogy van-e erről valakinek bármilyen tapasztalata?

2007. dec. 15. 23:35
Elektrolízis útján történő szőrtelenítésről szeretnék érdeklődni, van-e valakinek tapasztalata erről, hogy is történik ez, jó-e, stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook