Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elegem van a kutyás öreglányokból fórum

Elegem van a kutyás öreglányokból (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
56. megi04 (válaszként erre: 48. - Sookie)
2010. okt. 22. 15:26
A "nyóckerben" nőttem fel,sok ilyen idős emberrel találkoztam,és volt,hogy bosszantott is.De olyan is elő fordult,hogy a strandon mellettem kakilt egy kupacot egy baba.Most ilyenkor kin töltsem ki a dühöm? A babán,vagy az anyukáján?Viszont soha nem "szólogattak be" az idős emberek,ez tény! De lehet,hogy azért,mert ha leöreglányoztam volna őket,anyámtól olyat kaptam volna,hogy a fal adja a másikat!Én már vén 43 éves vagyok,és engem még arra neveltek,hogy tiszteljem az időseket,mert nekem is lesznek rigolyáim.Jogosnak tartom a felháborodást,a kutya után fel kéne szedni a végterméket! De! nem húzom rajta fel magam,mert úgyis lebomlik,ellentétben a kakis pelenkával,csipszes zacskóval,csoki papirral amit "fiatal lányok"(kismamák)hajigálnak el a játszótéren,mert lusták elmenni a szemetesig,ezért diszkréten a pad mellé helyezik....Persze,nem mind ilyen...ahogyan a kutyás "öreglányok" sem...
2010. okt. 22. 15:24
Beszéljetek össze kisgyermekes anyukák... amikor megláttok éppen egy kutyatermést, szóljatok utána, hogy elhagytak valamit... Erre igen nagy csodálkozás-ijedtség szokott bekövetkezni, hogy vajon mit??? És szépen mosolyogva mondjátok, a kutya elhagyta a gumiját éppen...
54. pgiz (válaszként erre: 47. - Sookie)
2010. okt. 22. 15:20

Nem is értem, hogy hogy jön a kutyákhoz a miniszoknya.

Nem vagdalkozni kell, értelmes vita az, amikor érveket sorakoztatsz.

Érveltem, hogy olvastam a fórumcímet, arra válaszoltam.Nem vontam kétségbe a te szövegértésedet, te az enyémet igen, és elküldtél tanulni.

Ebben az esetben én is elküldenélek.

Tánc- és illemórára. Is.

53. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 52. - Sookie)
2010. okt. 22. 15:15
Pá :)))
52. Sookie
2010. okt. 22. 15:13

Ti tényleg nem veszitek le a lényeget. Te jó ég... :S

Azokból van elege, akik lesz*rják nagy ívben a szabályokat, és még nekik áll feljebb, ha valaki szól érte.

EGYESEKnek tényleg szüksége lenne arra, hogy még mindig tanulják a szövegértést, de az nem én vagyok. Na, pápá!

51. Szeszipuszi (válaszként erre: 47. - Sookie)
2010. okt. 22. 15:10
Ha téged nem zavar, hogy így egy cseppet sem vagy különb annál, akit szídsz és lenézel...
50. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 47. - Sookie)
2010. okt. 22. 15:10
Nem minden fiatallal van baja az időseknek sem, csak az agresszív, rosszindulatú, gúnyolódó típusúakkal.
49. pgiz (válaszként erre: 42. - Sookie)
2010. okt. 22. 15:09

EGYESEK így tanultak szövegértést.

Elolvastam, hogy mi a cím.

Vártam egy keveset. Még ezt sem kellett volna.

Más:

A fórum kiírója is lesz öreglány.Jó esetben.

Lehet, hogy nem lesz kutyája.

A kutyák az ember számára észrevehetetlen jelekből kiszűrik a félelmet és az agressziót. Ez esetben harapnak is.

48. Sookie (válaszként erre: 46. - Megi04)
2010. okt. 22. 15:09
Az értelmi képességeimmel nincs baj, úgyhogy felesleges a gúnyolódásod. Kívánom, hogy mielőbb találkozz egy ilyen drágasággal.
47. Sookie (válaszként erre: 45. - Szeszipuszi)
2010. okt. 22. 15:07

Már ne is haragudj, de ha ők megengedhetik maguknak azt, hogy mondjuk lekurvázzanak egy fiatalt, mert mondjuk felvesz egy miniszoknyát(épp' a minap hallottam, hogy miket dumál egy ilyen két 16-17 évesre), akkor az ilyen otromba nőszemélyek, igazán megérdemlik az öreglány kifejezést. Pláne, ha tesznek azért, hogy haragudjon az ember rájuk (kutya-téma). s, mint írtam, nekem sem minden öreggel van bajom, hanem az agresszív, rosszindulatú, gúnyolódó típusúakkal.


De lényegtelen, úgyis hiába koptatom aszám.

46. megi04 (válaszként erre: 45. - Szeszipuszi)
2010. okt. 22. 15:06
Lassan próbáld....szótagolva....:D
2010. okt. 22. 15:04

Kyra és Sookie!

Hogy nem értitek meg, hogy ha egyet is értünk a felháborodásotokkal, a tiszteletlen fórumcímmel és a hangnemmel nem tudunk?

Írtam, hogy jogos a felháborodás a kutysz@r miatt a játszótéren.

DE...jogos a hangnem miatt is. Főleg, ha valaki kutyatulajdonos és netalántán kinőtt a fiatal korból. A Te szavaiddal élve: öreglány.

44. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 41. - Sookie)
2010. okt. 22. 15:02

Ha szerencsétek lesz meg fogtok öregedni. Aztán majd a fiataloknak Belőletek is elegük lesz.

Akkor majd megértitek.....

2010. okt. 22. 15:00

De ezzel még nem lett megoldva a probléma.

Morgás joga van, de hogyan tovább?

42. Sookie (válaszként erre: 40. - Kyra18)
2010. okt. 22. 14:58
Persze. :) Nem is értem egyesek reagálását. Mindig megvárom, míg a fórumindító kifejti, hogy mit szeretne, mert a címből nem mindig lehet az egész szitut átlátni.
41. Sookie (válaszként erre: 33. - Kyra18)
2010. okt. 22. 14:57
Ne foglalkozz azokkal, akik nem értik. Majd velük is hasonló dolog történik, meg fogják érteni mire gondolsz!
40. kyra18 (válaszként erre: 37. - Sookie)
2010. okt. 22. 14:57
Köszi szépen látom te megértetted mi a lényeg.
39. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 35. - FormáSan)
2010. okt. 22. 14:57
A gyereke felnő, Ő meg megöregszik...:))
38. pgiz
2010. okt. 22. 14:56

Nem, a fórumindító nagyon egyértelműen a kutyás öreglányokra akadt ki.Ha egy idős embert látott a parkban kutyát sétáltatni zacsi nélkül, akkor ezt mesélje el.Nagyon zokon vettem, mert amíg lakótelepen laktam, immár 20 éve, és még nem volt divat a termék felszedése, már akkor is megtettem, a lányom pedig így nevelődött.

Láttam már vénséges vént, gyereket és fiatal embert otthagyni a kutyagumit, most akkor dögöljenek rakásra?

Ha ilyen agresszívan szólsz be a valóságban is, nem csoda a válasz tónusa.

37. Sookie (válaszként erre: 30. - Szeszipuszi)
2010. okt. 22. 14:56
Te nekem ilyen hangnemben ne írj! Lehet nem a legjobb megfogalmazás a cím, de aztán kifejtette, hogy mit ért ezelatt, szóval nem csak a cím alapján kellene reagálni!
36. a14deb9047 (válaszként erre: 34. - 16b5d6ae34)
2010. okt. 22. 14:55
Nem köszönnék érte kezétcsókolommal...
2010. okt. 22. 14:54

Ne pörgesd fel magad, hamar megnő a gyermek és már csak emlék lesz ez az egész:-)


De remélem a gyermekek előtt nem beszéltek igy az öregekről, mert akkor ezt tanulják meg Ők is és azt sem tudják miért, már eleve utálni fogják Őket!

Pedig egy nagymama és nagypapa igazán aranyat ér, nekem sajnos nem volt!

34. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 26. - Sookie)
2010. okt. 22. 14:52
Már eleve a cím felháborító, ha nem haragszol. Valószínű ezért is kap hideget-meleget.
33. kyra18
2010. okt. 22. 14:51
nem minden öreggel van bajom,csak az ilyenekkel.És úgy látszik a lényeget nem szürték ki a mondandómbol.És nem a parkba szarik a kutya hanem a homokozóba.És nálunk minden parkban,tilos a kutyasétáltatás azért vannak futtatók csinálva.Meg is büntettek már jó néhányat,a közteresek.Úgy hogy én nem utálom az összes öreget,csak már betelt a pohár.De nem csak nekem sokan vagyunk így ezzel,és itt a fiatalok a futtatóba mennek a kutyákkal.
32. a14deb9047 (válaszként erre: 31. - FormáSan)
2010. okt. 22. 14:51
Röviden, tömören, udvariasan.
2010. okt. 22. 14:49
egy szónak is száz a vége, tiszteletlenség tisztelentséget szül!
30. Szeszipuszi (válaszként erre: 26. - Sookie)
2010. okt. 22. 14:48
Olvasd már el a fórum címét!!!
2010. okt. 22. 14:46

Az jogos, hogy a kutya ne a játszótéren sétáljon. A kutyapiszoknak sem az út szélén a helye. Tény, hogy sok koros embernek van kutyája. Na de általánosítani...

Előfordult már, hogy 3 kismama babakocsival+ motorozó kisgyerekkel jött velem szemben az utcán. Az utca teljes szélességében. Annyira belefeledkeztek a pelenkatípusok kielemzésébe, hogy elfelejtettek nekem utat adni. Pedig az utca az enyém is. Muszáj voltam a sárban kitérni. Most akkor legyen elegem az udvariatlan és pofátlan kisgyerekes anyukákból??? Szerintem, egy ilyen kijelentés már közel sem tetszene Neked sem.

2010. okt. 22. 14:46
kutyás öreglányokból:-) ez mi?
27. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 18. - Kyra18)
2010. okt. 22. 14:46

A gyereked előtt is így beszélsz? Nagyon szép. Intelligens emberre vall!

Hogy a csodába harapott meg vagy 20 kutya??? Minek mentél közéjük?

A kutyák megérzik, hogy utálod őket, meg a gazdáikat is.


Az kétségtelen, hogy össze kellene szedni a kutya termését, de ha esetleg ilyen stílusban szólsz valakinek, garantálom, hogy direkt nem fogja felszedni.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook