Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba érkezik kutyás családba fórum

Baba érkezik kutyás családba (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
180. Molly38 (válaszként erre: 179. - Kacsa118)
2012. jún. 14. 13:47

Igen. :-)

Előző nap igaz, hogy elméletileg nem volt pé-m, de mondtam apának, ha össze akarunk bújni még most, mert kiskutya mellett nem sok energiánk és kedvünk lesz rá.. pár hétig bent volt, mert túl pici volt még a kerthez, így alvás sem sok volt.

Ééés kisprücsök pont akkor döntött úgy, hogy eljön hozzánk. :-)

Lehet, a kiskutya motiválta. :-DD

179. kacsa118 (válaszként erre: 178. - Molly38)
2012. jún. 13. 14:40

Ez komoly????

Nálunk is így volt! 6-án taliztunk Pompással (szintén vizsla, bár már nagy!), 7-én fogant Bence, 8-án hoztuk el. :)))

Hidd el, imádni fogják egymást!!!

178. Molly38 (válaszként erre: 176. - Fr.andi)
2012. jún. 13. 11:58

Nagyon édes lehetett!!! :-)

Mi még csak pocin keresztül pajtáskodunk, de remélem akkor is nagy lesz a haverság, ha már kint lesz a manó..

Az biztos, hogy kb. aznap fogant, mikor a legújabb falkatagunkat, egy kisvizslát hazahoztunk, úgyhogy nekik világi nagy pajtásoknak kell lenniük majd. :-)

177. kacsa118 (válaszként erre: 176. - Fr.andi)
2012. jún. 13. 10:00

:))) Édesbogyó!

Mi is arra számítunk, hogy az első szava a Pupu lesz kb...


Fiam 4 hónapos, és ha a kezemben van a kanapén, és a kutya nincs itt, vadul keresi... :D

176. fr.andi
2012. jún. 13. 09:37

Sziasztok!


Elég régen írtam ide. Látom, van itt olyan, aki babát vár és olyan is,akinek már van...

Most azért írok, mert a kislányom kimondta az első "szavát"...és mi az? Vau-vau!

Csak ezt szerettem volna megosztani Veletek :)

További szépséges babavárást kívánok :)

175. Avike1 (válaszként erre: 174. - Hnol86)
2012. ápr. 2. 07:13
Köszi,hogy leírtad!én is kicsit aggódok,hogy hogy fogja fogadni a babá(kat) a yorki pár:)de gondolom szépen megszokják az új helyzetet,és nem lesz gond:) szép napot:)
174. hnol86
2012. ápr. 2. 07:04
Örülök nagyon. nekem is pozi lett a teszt. Tedyke ki fog készülni két babával. Szegény igy is gyakran menekül Nina elöl. De sose bántaná ha ugy érzi hogy neki ez most nem kell szépen kikerüli!
173. Avike1
2012. márc. 23. 14:30
sziasztok megvan a HCG eredmény:) ET+14 465mlu/ml:) nagyon boldogok vagyunk:)
172. hnol86 (válaszként erre: 166. - Avike1)
2012. márc. 23. 09:58
Gratulálok a két csíkhoz! Én is várom már nagyon. Remélem jövőhéten nekem is lesz ilyen!
171. hnol86 (válaszként erre: 166. - Avike1)
2012. márc. 23. 09:57
:)
170. karnevál (válaszként erre: 127. - Cicisbeo)
2012. márc. 23. 02:28
Szerintem tarható.Gondoskodni kell a megfelő mennyiségű mozgásról,(én négyszer sétálok vele,ilyenkor találkozik ,játszik más kutyákkal) lehet a lakásban találni megfelelő pihenőhelyet-egyébként a kutya válsztja ki-ha visszavonul békén kell hagyni:)És igen,minden séta után meg kell mosni a lábát,az alvázát ha olyan dolga volt a fenekét.Ezt meg nyilván vállalja aki úgy dönt,h lakásban tartja a kutyáját.Ha egyedül hagyom mert dolgozom,meleg lakásban van a játékaival,az ágyamban alszik,miért lenne rosszabb sora,mintha kint egy kenelben lenne elzárva,vagy ki lenne kötve az udvaron.Nem látom rajta a kínzás jeleit,és pedigrés korcsnak sem tartom magam.De hát nem vagyunk egy véleményen,mindössze ennyi:)
169. karnevál (válaszként erre: 3. - Honeywald)
2012. márc. 23. 02:00
Ha gyereke nem volt és a kutyust tudta gyerekként szeretni,nagyon is anyai ösztönei vannak.Biztos vagyok benne,h nagyon jó anyuka lesz,és fogja tudni kezelni az új helyzetet
2012. márc. 22. 22:04

Nekünk most 4 kutyánk van, kisgyerekem már nincs.

De volt 60 kilós német dog, 2 éves gyerek mellett, imádták egymást.

Alíz feküdt a földön, Máté meg a lábai közt a hasán. Rajtunk kívül mindenki frászt kapott, aki látta, de nagyon édesek voltak.

Mátéért a tűzbe is ment volna:), bármikor egyedül lehetett őket hagyni az udvaron.

Sétakor, ha a gyerekeim előreszaladtak, eléjük kanyarodott, mint 1 terelőkutya és visszafogta őket:)

167. Avike1 (válaszként erre: 156. - Cika0809)
2012. márc. 22. 17:53
Annyira jó,hogy nem vagyok egyedül kutyaimádó!Én is tapasztalom nap mint nap,hogy ők bizony már előb észrevették a pocaklakót,mint én teszteltem volna!Megnyugodtam,hogy vannak sok olyan emberek akik a kutyáikat tudják családtagként tisztelni:)Sajna engem is érnek támadások(okos család),hogy majd aztán a kutyától lesz valami bajuk a gyerekeknek)De lecarom,mert tudom hogy a rossz emberektől lehet bajuk,de a kutyáinktól soha!pusy
166. Avike1 (válaszként erre: 164. - Hnol86)
2012. márc. 22. 17:48
Bírlak:)Nép pukkasztó:)))))ölellek!
165. kacsa118 (válaszként erre: 164. - Hnol86)
2012. márc. 22. 13:52
Nálunk is fog! :D Hamarosan Bence mehet a kenguruba, Pompás pórázon és séta! :D Őt a maga 35 kilójával nehéz lenne a babakocsiba tenni. :DD
164. hnol86
2012. márc. 22. 13:43
Én nekem kicsi a kutyusom. Elfér a babakocsi aljába! HA sietni kell csak beteszem oda és mehetünk is! Élvezik mindketten! Minket már megszoktak mindenhova viszem. Sőt még biciklivel is! Tedyke elöl a kosárba, Dorina a bicikliülésbe! Csak ugy pukkad a nép!!!:P
163. kacsa118 (válaszként erre: 162. - Cika0809)
2012. márc. 22. 13:05

Meg annyi birka szülő van, hogy az elképesztő... Mintha valami leprások lennénk, mikor visszük a kutyát sétálni! Nagyon ki szoktam akadni!

Persze a kutyások, akikkel együtt sétálunk, már várják, hogy vigyem Bencét is! :D

162. cika0809 (válaszként erre: 157. - Hnol86)
2012. márc. 22. 13:01

"De szerintem az én kutyám szocializáltabb mint egy két ember!"


Hát erről tudnék én is mesélni, meg a jól nevetségről, amiről a gyerkőcök ugyan nem tehetnek, de a mellettük lévő anyu-apu annál inkább! Társasházban lakunk.. Már alig várom az első olyan beszólást, hogy: kutya mellé gyerek, mekkora felelőtlenség... Hát kapni fog hideget-meleget az biztos...:-) Egyébként is ugrok a kutyás megjegyzésekre főleg ha a sajátomról van szó....:-)

161. cika0809 (válaszként erre: 159. - Kacsa118)
2012. márc. 22. 12:54
Az is édes lehetett..:-)
160. cika0809 (válaszként erre: 158. - Kékpille)
2012. márc. 22. 12:54
jaj, hatalmasak... Főleg a kislány kutya szereti ezt az elfoglaltságot, ahogy leülök már jön is oda.. (bár ő egyébkén is nagyon bújós volt) Amikor először csinálták el se hittem..:-)
159. kacsa118 (válaszként erre: 156. - Cika0809)
2012. márc. 22. 10:43
:) Nálunk a kutyám puszilgatta a hasam folyamatosan! :)
158. kékpille (válaszként erre: 156. - Cika0809)
2012. márc. 22. 10:40

"most már esténként a hasamra tapasztott füllel hallgatóznak mellettem a kanapén... "


:DD

Ez édes lehet!!

Szívesen megnézném, ahogy fülelnek!

:DD

157. hnol86 (válaszként erre: 156. - Cika0809)
2012. márc. 22. 09:12
Egyetértek veled! Nem sok emberség van az ilyen emberben.Szabályok eddig is voltak és lesznek is. De szerintem az én kutyám szocializáltabb mint egy két ember! A kutya marad, de ez nem azt jelenti hogy a gyerekkel egy tányérból esznek! A kislányomnak is jó a kutya megtanulja a felelöséget. Mert egy kutyát nem fél évre veszünk magunkhoz hanem egy egész életre. Tanulja meg hogy mi az hogy felelöség, mi a gondoskodás! Mert egy kutya ám sokmindere megtanít. És azt a szeretett amit felénk mutat nem minden ember kapja meg az embertársaitól sem.
2012. márc. 21. 22:37

Sziasztok! Hát én is az "elvetemült" kutyatartók közé tartozom.. nekünk 2 kutyánk van 50 nm-en (2 szoba) szeptemberbe fog érkezni az első csöppség (akire 2,5 évet vártunk). SOHA egy pillanatra sem jutott eszembe, hogy megváljak tőlük a baba miatt.. a terhességem első három hónapját senkinek nem kívánom, többet telefonáltam a wc-be mint amennyit a kanapén ültem.. mindkét kutya ott ült mellettem a fürdőbe minden egyes alkalommal amíg jobban nem lettem, most már esténként a hasamra tapasztott füllel hallgatóznak mellettem a kanapén... Nálunk gyakorlatilag mindent lehetett a kutyiknak, pl. velünk aludtak a paplan tetején stb.. Persze mióta várandós lettem lett 1-2 új szabály pl. nem alszanak velünk és a szobába se mehetnek be ahol a babó lesz, és ha megszületik a babó akkor is lesznek új szabályok mint minden családban, mert azok vagyunk így 4-en, lassan 5-en!..


Bocsánat, hogy ilyen hosszú és személyes lett, de kinyílt a bicska a zsebemben a 3. hozzászólás miatt! További szép napot nektek!

155. hnol86
2012. márc. 21. 16:01
Sziasztok! Itt még új vagyok. Nekem van egy éves kislányom és van egy 5 éves Westym. Nekem eszembe se jutott elvinni. Igazából nem foglalkozik a kislányommal és ő se vele. Megszokták egymást, a kutyam mehet mindenhova. Egy két szobás lakásba lakunk. Most készülünk a második babára. És szerintem nem kérdés hogy marad e. A félelem megalapozott amugy mert az én kis Tedykém féltékeny volt. De mára már megszokták egymást. Én ajánlani tudom mindenkinek hogy nyugodtan megtarthatják!
154. Avike1 (válaszként erre: 152. - Lencsy)
2012. márc. 20. 19:47
Szia nem semmi amikor baba születik kötelező nekik kimenni:) ha nem tette,akkor bizony súlyos mulasztást követett el!(hozzáteszem nem veszítettél semmit)pusy.
153. Lencsy (válaszként erre: 152. - Lencsy)
2012. márc. 20. 18:08
szolgálat *
152. Lencsy
2012. márc. 20. 18:07
És mi van ha a védő nő ki sem megy ..ugyanis nálam soha az életben nem járt védőnő , pedig nem kis településen lakom, külön védőnői szolgála is van ..és 3 gyermekem :)
151. Avike1 (válaszként erre: 150. - Szjudy77)
2012. márc. 20. 14:32
Hát nem semmi én még nem hallottam sosem,hogy nem engedték be valahova a védőnőt!:)de elhiszem,hát vannak mindenféle emberek:) nem tudom a mi védőnőnk állatbarát-e,de ha nem akkor sebaj,majd ritkán akar jönni:)pusy
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook