Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elegem van a kutyás öreglányokból fórum

Elegem van a kutyás öreglányokból (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
86. amacska (válaszként erre: 76. - Megi04)
2010. okt. 23. 12:32
a macska ás egy gödröcskét abba kakil és alaposan be is kaparja,eltünteti!!!!!!!!!
85. kyra18
2010. okt. 23. 12:06
Látom tényleg senki nem szürte le a lényeget,nagyon sok öreglány barátnőm van.De nekem azokból van elegem akik itt játszák az agyukat.És lusta arra hogy arrébb vigye a teves dögét,de a kozmetikába nem lusta elmenni.-És kikérem magamnak,mert én is megszoktam mosni a gyerekem kezét,és vigyázok rá.De itt nem is errről van szó hanem a pofátlanságról amit megengednek maguknak ezek az emberek,az ilyen erre tanítja a gyerekét is---?És sajnálom hogy vannak olyan több gyermekes anyukák akiket ez nem zavar,hogy kutya szarba játszik a gyereke,mert kezet azt lehet mosni,de egyszerübb elvinni a tetves kutyát a futtatóba,ha már építettek nekik,a mi pénzünkön.
84. b73e24f31f (válaszként erre: 79. - CheshireCat)
2010. okt. 23. 09:22
Ez így van, a tisztelet nem kor kérdése!
83. b73e24f31f (válaszként erre: 77. - 29de075fa0)
2010. okt. 23. 09:21
Miért nem mernél? Mit gondolsz agyon fog verni ha szépen megkéred? :)
82. b73e24f31f (válaszként erre: 66. - Pgiz)
2010. okt. 23. 09:18
Egyébként ismerek nagyon cuki imádnivaló nénikét kutyával...
81. b73e24f31f (válaszként erre: 66. - Pgiz)
2010. okt. 23. 09:17
Én nem az öregeket szidtam, hanem azokat akik nem szedik össze a kakit, meg arra aki játsza az eszét :)
80. megi04
2010. okt. 23. 00:14
Én tudom tisztelni a kora miatt is.Egyszerűen abból indulok ki,hogy még ha analfabéta,akkor is többet tud nálam.Mert biztosan többet tapasztalt,és többet dolgozott már életében,mint én.És nekem ez elég.De természetesen,nem vagyunk egyformák,ezt is tiszteletben tartom.
2010. okt. 22. 23:36

lol. ha félsz megharap a kutya.. a kutya NEM HARAPHAT MEG EMBERT. ha bántják vagy a gazdáját bántják akkor megértem, de az a kutya amelyik támadás nélkül harap az nincs megnevelve, emberekhez szoktatva. szájkosár kell rá, vagy otthon kell tartani. nem megengedhető hogy a kutya vicsorog a nyílt utcán vagy harap. tudnia kell hol a helye.


semmi baj amugy az öregekkel így külön, az emberekkel van baj, a magyarokkal meg pláne. fiatal, idős mind egyforma csak máshogy fejezik ki. viszont tisztelni se fogok senkit csak kizárólag a kora miatt, ha egyébként egy tiszteletre nem méltó ember. egy alap tiszteletet mindenkinek adok, addig amíg nem ad okot az ellenkezőjére.

78. megi04 (válaszként erre: 77. - 29de075fa0)
2010. okt. 22. 22:31
Én mertem:)):)):)):)) És tudod mit? Sokkal gyávábbak,mint az "öreglányok"!!!!:)):)):)):))Én is gyűlölöm a környezet szennyezés minden fajtáját!!! Csak szerintem picikét nagyobb tisztelettel is lehet az idősekről beszélni.Tudom....van köztük olyan is,hogy legszivesebben elkerülöd...de nem tudhatsz a fájdalmáról.Bolond világban élünk,kiveszett a hagyomány,a tisztelet...minden.És ez szomorú! Néha arra gondolok,mi lesz így a világból? Gyerekek tanároknak"beszólnak"! Mit beszólnak? Megverik!Ma,anyuka "öreglányozik".Holnap a csemete megveri a tanárt!Tudom.Meredek példa.De valahol itt kezdődik minden..A fiam igazgatója mesélte,rászólt egy másodikos gyerekre,hogy vegyen fel ünneplő ruhát,mire a gyerek közölte az IGAZGATÓVAL,ha nem hagyja békén,ő megy az onbucmanhoz! Az én gyerekem ilyen dolgot nem hall itthon,tehát nem mond ilyeneket.Ennyire egyszerű lenne.
2010. okt. 22. 22:16

akkor egyetertunk:) hat amugy egy ketajtos szekrenynek aki odaszaratja a kutyajat bevallom nem mernek szolni, de meg a kutyajanak se:D annyit nem er , hogy beverjek az ember orrat..

a macskak igen azok jonnek, mennek sajnos ellenuk nem lehet mit tenni(vagy lehet tenni: beszerezni egy kutyat:D) de minnel kevesebb szar van az ember kornyezeteben ,annal jobb

76. megi04
2010. okt. 22. 22:10
Én már jó párszor leírtam,hogy ezzel tökéletesen egyetértek!Nekem kizárólag az "szúrja a szemem" hogy ÖREGLÁNYOK.Most akkor hogy van ez? A kigyúrt pitt-bull-os pacáknak senki nem "szól be"?Mert nem mer?Nem tudom más gyereke mit csinál...Én oda ültem mellé,és homok sütit,várat csináltunk.Sőt! saraztunk is!Szerencsénk volt valószínű,mert "látható" kutyasz@rba nem markolászott a gyerek.És igen,otthon alaposan szappanoztunk.Mert adódik itt egy probléma! Tegyük fel,kerítéssel kizárjuk a "kutyás öreglányokat". Mi a helyzet a macska sz@rral???????Vagy az nem fertőz?Én már 10 éve nem lakom Pesten.Azóta divatba jött a szájkosaras pórázon vezetett macskusz?Mert bizony,a beste lelke,bejön "öreg lányok" nélkül is!!!!!És biza,ő sem izzadja ki! Mondjuk ki nyiltan: Odasz@rik!Na most akkor velük mi legyen???????
2010. okt. 22. 22:04
a nagy tobbseg ossze-vissza szaratja a kutyajat,nemtol,kortol fuggetlenul..slussz-passz
74. 29de075fa0 (válaszként erre: 62. - Megi04)
2010. okt. 22. 22:00

nezheted a gyereket argus szemmel, ha azok hirtelen belevagjak egymas szemebe,szajaba a szaros homokot(mert epp megharagudtak egymasra,hogy kinek szebb a homoksutije)... mire odaugranal addigra...de persze kimoshatod a szemet,szajat szappannal:)

a problemat gyokereben kell elfojtani, megoldani szerintem, tehat nem kell beleszaratni a kutyat a homokozoba pont. es ezmelle a higienia.

De felreteve mindezeket, hat hogy nez ki egyebkent is , mikor minden tele van kutyaszarral?a kornyek, a jardak,parkok stb. Nem szep a szemnek sem. Mintha az okorban lennenk

73. a14deb9047 (válaszként erre: 63. - B73e24f31f)
2010. okt. 22. 20:14
Akkor ez az útszéli:úrinő párbeszéd :D
72. 9242a6388c (válaszként erre: 71. - Megi04)
2010. okt. 22. 19:49
:DDD
71. megi04 (válaszként erre: 70. - A14deb9047)
2010. okt. 22. 19:46
Ők nem öreglányok!!!!!!!!!! Az ő kutyijuk ökot sz@rik!:DD:DD:DD:DD Tényleg felesleges vitázni.Vannak olyanok,akiknek,"ha angyalok,és ördögök nyelvén szólsz is" mintha lóval kártyáznál....
2010. okt. 22. 19:41

Itt nem fogja tudni ezt a helyzetet megoldani senki, hiába beszélünk akárhogy, a leírt betű szaporodik, ugyanúgy, mint a kutyagumi.

És minden változatlan.

Csak ott és helyben, összefogva, esetleg a hatóság segítségét kérni, ha sikerül.


Azért azt szeretném megkérdezni, hogy amikor azok a nagydarab pasik mennek le a böhöm nagy kutyákkal, velük mi van?? Lásd Podmaniczky utca...

69. 9242a6388c (válaszként erre: 65. - B73e24f31f)
2010. okt. 22. 19:39

Kedves Bébike!

Valószinűleg az erkölcscsőszre gondoltál, vagy akartál gondolni:)

68. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 66. - Pgiz)
2010. okt. 22. 19:38
Ez nagyon szuper!:)))
67. 9242a6388c (válaszként erre: 66. - Pgiz)
2010. okt. 22. 19:37
:D!
66. pgiz (válaszként erre: 63. - B73e24f31f)
2010. okt. 22. 19:34

A lényeg az, hogy a kutyás öreglányok által otthagyott kutyakak ártalmas. Ha fiatal hagyta ott, az már trendi és kreatívkodásra alkalmas.

Személyes megszólítás volt:

kutyás öreglány vagyok.

Elegem van az általánosításokból.

Elegem van a félművelt,( vagy annyi sem )habzószájú fröcsögésből, amely a koromat szitokszóként használja.

Bárki, aki az öregséget negatívumnak tekinti, valamikor lesz öreg. (Ha időben fel nem köti magát.)

65. b73e24f31f (válaszként erre: 64. - Megi04)
2010. okt. 22. 18:59
Nem vagy buta igazából magam sem tudom, hogy hallottam e valahol ezt a szót vagy én találtam ki :P Nyilván olyan embereket takar akik azt hiszik magukról, hogy ők az erkölcsösség mintaképei, azt' közbe sehol semmi :)
64. megi04
2010. okt. 22. 18:56
Én egy rettenetesen buta nő vagyok...Mit jelent ez a szó:ERKÖLCSHUSZÁR?????
2010. okt. 22. 18:48
Jaj Istenem, látom egyesek nem tudnak a lényegre koncentrálni és játszák itt az erkölcshuszárt, pedig igenis töke tele van az embernek azzal, ha lépten nyomon kutyaszarba tenyerel a gyereke, arról nem is beszélve, hogy meg is vakulhat tőle. Aki leviszi a kutyát, vigyen nejlon zacskót, pórázt, szájkosarat, mert nem csak ő és a kutyája létezik a földön. Tiszteletben kellene tartani, hogy valaki fél tőle és senki nem akarja a kutyagumit kerülgetni. Lényegtelen hogy hogy foglmazta meg a fórumot, úgy írtok itt, mintha nektek sose szakadt volna el a cérna és ez nagyon álszent dolog, azt hiszitek tökéletesek vagytok azzal, hogy osszátok az észt, meg ez a "stílus" nyavajgás, már többször találkoztam itt ilyen szentfazék dumával és az a tapasztalatom, hogy pont azok a leg... akik játszák a kifinomult úrinőt! Ő kimondta elege van, rosszak a tapasztalatai, legalább őszinte!
62. megi04 (válaszként erre: 59. - 29de075fa0)
2010. okt. 22. 17:59
Most mondhatnám azt is,(ha lenne értelme) hogy honnan tudod,mielött a térre,parkba szállították,hány kutya,macska sz@rt bele?Vagy ismételhetném,hogy mikor vittem a gyerekemet,elsősorban nem a helyi trendi pletykák érdekeltek,hanem a gyerekemre figyeltem,ezért soha nem lettek férgesek.Aztán,amikor hazamentünk,a szappan nevű csodaszerrel kezet mostunk.Sőt a cigi csikket se vette egyik sem a szájába,amit nem a kutyák hajigáltak oda. Egyetlen cigiző kutyát se láttam.Mondhatnám....de minek?
2010. okt. 22. 17:45

Nekem is a 'vicces" változat jön be. Megkérem, uyan, vegye fel, ammit elhagyott. Lehet, akkor nem teteszik neki, de úgy beég az agyába, hogy legközelebb talán magától is felszedi.

A miniszoknyáról. Láttam a metrón, amikor a szeméremdomb teteje is kilátszott, hát ez már nem ízláses és nem modern, direkt felhívás a sráoknak. Aztán csodálkozik, ha megteszik... szóval vannak határok, amit mindenki titszteljen és így békésen élhetünk egymás mellett.

60. 04e95f637a (válaszként erre: 6. - Pgiz)
2010. okt. 22. 17:13
:)))) ez jóó
59. 29de075fa0 (válaszként erre: 56. - Megi04)
2010. okt. 22. 17:10

A kutyaszart senki se szereti felszedni, se idos , se fiatal. Azzal egyetertek,hogy persze lebomlik a kutyaszar, nade nem 2 perc mulva es addig a homokozoban egy csomo kisgyerek "megvizsgalja" aztan fergesek lesznek!

Aztan a kismama akinek van mas dolga is , majd "szarakodhat" a gyerekevel otthon.

A masik lehet lebomlik, de nem tudom en nem szeretek tragyatelepen elni es azt mondogatni: ahh jol van az ugy, majd lebomlik....

58. megi04 (válaszként erre: 57. - Csillagpaszuj)
2010. okt. 22. 16:31
Itt a lényeg! Általában nem mindegy hogyan szólsz! Más az,hogy "megkérem",és más az,hogy "öreglány"!(csak pl. írtam,természetesen,nem szó szerint értem!)
2010. okt. 22. 16:05
Ha nekem most volna kicsi gyermekem, és végig kellene nézzem, hogy más a gyerekek homokozójába szaratja a kutyáját...Hát bizony, hogy szólnék, mindegy vona, hogy öreg vagy fiatal. Én tisztelem az időseket, de nekik is szólnék, ha úgy adódna. És ha nekik állna feljebb annak ellenére, hogy én tisztelettudó voltam, akkor már én is másképp beszélnék.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook