Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elégedettek vagytok a saját hüvelyizmaitok feszességével? fórum

Elégedettek vagytok a saját hüvelyizmaitok feszességével? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 20. 23:07
A páromnak jó, akkor nekem is megfelel
19. 4965827442 (válaszként erre: 13. - Syria)
2010. okt. 15. 01:51
Van valami igazság ebben a "pisivisszatartási elméletben"! Sok helyen lehet olvasni arról, milyen egészségtelen-sőt káros. A pisilés közbeni edzés a jó és követendő út.
2010. szept. 14. 20:37
Állítólag a Gésa golyók is jók gyakorólni! :-)
2010. szept. 14. 19:01
de am csak annyi a gyakorlat,h ülés közben összeszoritani pár mpig? aztán ismételni 10szer 20szor..? ennyi vagy lehet még valamivel fokozni?
2010. szept. 14. 19:00
Ahha!
2010. szept. 14. 18:59
vettem a bátorságot és ma rákérdeztem a szerelmemnél....és aztmondta h eddigi párkapcsolatai után énvagyok az egyetlen akinek teljesen jó ott lent minden!!:D:D hehhe megnyugodtam:) de azért gyakorlok még;) egy nő soha ne legyen elégedett magával:)
2010. szept. 14. 12:08
Igen, az intimtorna egyedül és sex közben is nagyon jó és eredményes.
13. syria (válaszként erre: 9. - 736d941eae)
2010. szept. 14. 11:12

A pisilés visszatartást fordítva tudom!

Gyerekkoromban abból űztem sportot, hogy addig tartottam vissza, ameddig csak bírtam. Azt hittem, ezzel edzem a hólyag izmait. Aztán egyszer valaki felvilágosított, hogy nem jó, mert a terheléstől az izmok megnyúlnak – mint amikor az ember bokája kibicsaklik –, vissza nem fordítható folyamat, ami idősebb korban inkontinenciához vezethet.


A hüvelyizmaim szerencsére két szülés után is rendben vannak. Valószínűleg, mert szexelés (gondot fordítottam rá, hogy kellő gyakorisággal meglegyen :D) közben mindig rendesen dolgoztam velük. Most, hogy ülve összehúzom őket, szinte megemelik az ülőgumóimat.


realmuno! Semmi más dolgod nincs, mint az aktusban aktívan részt venni, annál jobb edzés nincs. És nyugodtan kérdezd a párod.

Az, hogy ki mennyire szűk, vagy tág, nyilván attól is függ, milyen mérethez képest. Az izmok használatával ki lehet egyenlíteni a méretbeli különbségeket.

2010. szept. 13. 18:39
Szerintem alkati kérdés is, én alapból szűk vagyok, gyakorlatok nélkül is és bizony ha elszorítom a partnerem, az megérzi.De gondolom ezek a gyakorlatok azért jók:)Ahogy hallom az orgazmus készséget is növeli.
2010. szept. 13. 18:28
szivesen.)
2010. szept. 13. 18:27
okés köszi:)
9. 736d941eae (válaszként erre: 8. - Realmuno)
2010. szept. 13. 18:23

A hüvely természetesen tágul,ezért kell erősíteni.de ha már tudod mozgatni akkor olyan nagy baj nincsen.Mikor benned van mozgatod az izmod és Ő azt érzi,mert szorosabb.Tudod azt szokták mondani,hogy mikor pisilsz állítsd meg a vizeletedet..azzal is a záróizmod erősíted,jó inkontinencia ellen.

Szóval szerintem csak nyugodtan erősítsd minden nap ,elenyésző időbe kerül de egy élmény a férfinak és ahogyan majd idősödsz megtanulod használni is.De szerintem erről nyugodtan beszélhetsz vele.Én soha nem kérdeztem,magától mondta,hogy érzi,mennyire szűk.Meg kell tanulni használni,ne aggódj,menni fog majd.)

2010. szept. 13. 18:13

hát nincs olyan vastag valóban,de mégis.....:) csak kiváncsi voltam hogy vajon érted..na.:) milyen erős vagyok ott bent:)

de am szerintetek a szex tágítja a hüvelyt?

7. 736d941eae (válaszként erre: 6. - Realmuno)
2010. szept. 13. 18:07

Hát,remélhetőleg az ujjad nincs olyan vastag,mint a párod pénisze:))jó esetben az övé sem olyan vékonyka,mint az ujjad:))

Most miért szégyenlősködsz?kérdezd meg!

Minden nap gyakorolnod kell,hogy erősödjön az izomzatod.

2010. szept. 13. 18:03

legfőképp az érdekelne,hogy hogyan tudnám magamnak megállapitani hogy elég jó vagyok e?:D:D tudom hülyén hangzik...de nemtudom magamról eldönteni hogy kellően szűk vagyok e.(a pasimat pedig nem merem megkérdezni :$ :))

egyébként olvastam a kegelről...és alkalmazom is naponta. végülis nemrossz,én konkrétan felfedeztem azóta egy uj izmot "ott" bent...:D viszont amilyen nagy erőfeszitést igényel,annál kevésbé érzi a párom.:S azt hittem hogy majd szex közben bevetem,és elszoritom a párom vérkeringését:D,de felsem tűnt neki.:( pedig minden izmot megfeszitettem,és már kb 5 honapja gyakorlom.... meg megondom őszintén,arra is volt példa,hogy saját magam akartam róla meggyőződni az ujjaimmal,hogy szorit e a hüvelyem,de én sem éreztem nagy erőt ott bent...kicsit megfeszült,de semmi több.:(

rosszul csinálok vmit?? vagy ennyire tág lennék??

5. mágnes74 (válaszként erre: 4. - 736d941eae)
2010. szept. 13. 18:02
Akkor gyere vissza:)
4. 736d941eae (válaszként erre: 3. - Realmuno)
2010. szept. 13. 17:58
úgy látom..maradunk az érdeklődés szintjén..valahogy a téma nem hozott lázba senkit sem.))
2010. szept. 13. 17:53
...naigen ez a téma engem is érdekelne....:)
2010. szept. 13. 17:40
.... ez jó kis fórum:)
2010. szept. 13. 17:35
Kegel gyakorlatok, Intimtorna, gésagolyók és manométer használata... Tapasztalatokat várok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook