Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » El lehet-e kétszer tolni a menstruációt? fórum

El lehet-e kétszer tolni a menstruációt? (tudásbázis kérdés)


17. Lugas
2013. szept. 17. 15:44
egyébként eltoltam, 2x egymás után, annyi történt hogy a második eltolás után nem azonnal jelentkezett a menstruáció hanem kb 3 nappal később, de egészen a gyógyszermentes időszak végéig tartott és tovább nem. Azóta már menstruáltam és minden rendben folytatódik, semmi gondom nem volt vele. Bár az biztos hogy legalább 4 hónapig nem tologatok...
2013. aug. 7. 16:41
El, persze. Egyik barátnőm utána 2hétig menstruált, a másik meg hetekig barnázott. Elég nagy teher a szervezetednek, a hormon. Hülyeség külön bezavarni
15. Lugas (válaszként erre: 14. - Zebracsikó)
2013. aug. 7. 15:59
igazad van! köszönöm!
14. zebracsikó (válaszként erre: 13. - Lugas)
2013. aug. 7. 15:43

mi lenne, ha a nálunk sokkal kompetensebb nőgyógyászodnál érdeklődnél??


az ő válasza legalább biztos válasz lenne.

13. Lugas (válaszként erre: 12. - Zebracsikó)
2013. aug. 7. 15:42
Nem, egyáltalán nem döntöttem el.. próbálok számolgatni hogy hogyan lenne jó... mindent tervbe veszek, csak nem vagyok tisztában azzal. hogy lehetnek e és ha igen milyen következményei vannak, vagy volt e már aki gondolkozott hasonlón...
2013. aug. 7. 15:39
ha már eldöntötted, akkor ennyi
11. Lugas (válaszként erre: 10. - Zebracsikó)
2013. aug. 7. 15:34
ezzel számoltam is.... de ha nem is azonnal jön meg, 3 napon belül biztosan megjön, és akkor is legalább a legvége esik bele a nyaralásom legelejébe
10. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Lugas)
2013. aug. 7. 15:28
egyáltalán nem biztos, hogy ha megint hamarabb abbahagyod, akkor meg is fog jönni...
2013. aug. 7. 15:26
egyébként most, hogy eltoltam, semmi gondom nem volt, pontosan vasárnaptól jelentkezett, nem éreztem semmilyen változást. Meg is lepődtem, hogy ennyire flottul ment
2013. aug. 7. 15:25
7 napig nem kell szedni a gyógyszert, de a menstruációm az utolsó napokra enyhül... ez így normális, hogy akkor már alig van valami
2013. aug. 7. 15:21
Ha hét napig tart, akkor mindenképpen beleesik a hétvége, akárhogy is variálsz:S
2013. aug. 7. 15:19
Lindynette 20at szedek, most kezdtem el a 4. levéllel. Eddig úgy volt hogy általában a hónap vége felé esett (25-29 között szerdától szerdáig) a gyógyszermentes időszak. Nekem ez nem tetszett, mivel mindig belecsúszott a hétvége és akkor volt a legrosszabb, nekem pedig tönkretette a hétvégi programjaim. Így a múlt hónapban úgy döntöttem előrébb hozom egy picit. Eredetileg 24én kellett volna befejeznem de én hamarabb fejeztem be 21én( vasárnap). Most számolgattam így a következő gyógyszermentes időszakom (menstruációm) 18án kezdődik és 25ig tart. Nos én pedig pont ekkor nyaralok a Balatonon a párommal... nagyon nem szeretném a vizet nézni, a partról és duzzogni hogy nem mehetek be, és nem szeretném az apartman ágyát kibélelni törölközővel hogy ne maszatoljak össze semmit (mivel gondom szokott lenni az alvással ilyenkor). Szerintetek lehet e az, hogy most vasárnap (11én) hagyom abba a bogyóevést, hogy letudjam hamarabb az ünnepeket?
5. 72497ec515 (válaszként erre: 1. - Lugas)
2013. aug. 7. 15:14
elég bugyuta kérdés,soha nem tennék ilyet
2013. aug. 7. 15:10
Lehetni lehet.
2013. aug. 7. 15:10

talan az egeszseg rovasara...

aztan meg honapokig jarhat orvoshoz, hogy helyrehozzak a felboritott hormonhaztartast;

2013. aug. 7. 15:09
jól megborítod a hormonrendszered vele...én nem tenném és nem is biztos, hogy nem lesz kellemetlen meglepetésben részed
2013. aug. 7. 15:07
El lehet e kétszer tolni a menstruációt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook