Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ekcémás a gyermeked? Te mivel kezeled? fórum

Ekcémás a gyermeked? Te mivel kezeled? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. febr. 3. 18:40
Nekünk helyileg nagyon jó volt a linola fett n, de nem tudom még kapható e.... még bőrgyógyász ajánlotta, hogy bár nekünk az arca volt nagyon csúnya, hgy azt mossuk tengervizes sprayvel.
6. SF
2010. febr. 3. 18:39
Mosdókenőcs, és illatmentes testápoló, vagy körömvirág krém. Ha nem használnak, irány a bőrgyógyász. Bár a miénk... Inkább nem mondok semmit.
2010. febr. 3. 18:38
Csomó jó dolog... langyos fürdő, nem kiáztatva a bőrét, mandulaolaj néhány csepp a fürdővízbe, spéci fürdető, én lipikart, eucerint használtam, meg spéci testápoló, jelenleg egyik nagyon jó a sanatopic.
2010. febr. 3. 18:37

azért kérdezem mert mi gyógyszertárit használunk de úgy veszem észre hogy nem használ,nagyon nehezen múlik el a kisfiamon és mindig visszajön...

Tudnátok nekem ajánlani más kence-ficét?ami azért nem túl drága,és tényleg használ?

2010. febr. 3. 18:35

Szia


Volt a fiamnak is nemrég,és steroidos kevert krémet kaptunk rá, és szépen el is múlt neki.

2010. febr. 3. 18:35
gyógyszertári keverékes kenőccsel, csak az vált be
2010. febr. 3. 18:34
Ekcémás a gyermeked?te mivel kezeled?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook