Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Együttélés nem közös gyerekkel fórum

Együttélés nem közös gyerekkel (beszélgetős fórum)


1 2 3
51. viva70
2019. okt. 8. 09:10
Én nem erőltetném az összeköltözést, de te tudod...
2019. okt. 8. 09:10

Biztosan nem költöznék össze egy ilyen emberrel.

Aki 3 év alatt nem kedvelte meg a gyeerekem az nálam labdába se rúgna..

Te meg képes lennél egy farok miatt a gyerekedet háttérbe szorítani minden téren?

Ebből az emberből süt, hogy utálja a gyerekedet.

Pont a legnehezebb korszak indul a tinikor. Hatalmas károkat tud okozni egy ilyen ember...

49. Piroska52 (válaszként erre: 47. - Lávli)
2019. okt. 8. 08:50

mindenki maga tudja minek teszi ki a gyerekét,

egy 11-éves már bizony visszapentyeg,és van véleménye mindenről,nem is rejti véka alá,

ha 3-év alatt nem kedvelték meg egymást,az összeköltözés még ront is rajta,

na de,ugye ,,,jó kifogás sose volt rossz,,,

valamire rá kell fogni,mért nem akar költözni,

2019. okt. 8. 08:06
Nem értem azokat a nőket akik csak azért hogy egy férfi rendszeresen megdugja őket beáldozzák még a saját gyerekük életét is. Tudom roppant vulgáris vagyok, de ez a randa igazság. Mert ha teljesen jó a viszony a gyerek és a leendő nevelőapuka közt akkor is rengeteg súrlódás, rengeteg nézeteltérés lehet az együttélés során. Hát még na nem is bírják egymást.
47. Lávli (válaszként erre: 45. - Piroska52)
2019. okt. 8. 08:05

"... szerintem azt nem csípi hogy a gyerek többnek hiszi magát mint ami és nagyszájú. Na meg hogy kimutatja h nem kedveli a páromat."


Nem csodálom, hogy a hideg rázza.

Mert a gyereket is.

Elég fura, hogy 3 év alatt nem sikerült megkedvelniük egymást, illetve nem sikerült olyan helyzeteket teremteni, hogy kedves-vidáman ne lehetne egymással közölni, hogy ki mitől érzi jól vagy rosszul magát. Elvégre egy család nem csak a szülői ágyban működik, mint család, bár ez a történet eléggé arra a helyszínre van kiélezve.

46. aszparagusz (válaszként erre: 17. - Moniszka)
2019. okt. 8. 08:01
Ha együtt fekszetek és keltek, minek tart fenn egy külön albérletet? Ott mikor és miért van?
45. Piroska52 (válaszként erre: 42. - Lávli)
2019. okt. 8. 07:58

Úgy látom itt nem a morzsázás a legnagyobb gond,az csak a kifogás.

A hideg rázza az összeköltözéstől.

44. Piroska52 (válaszként erre: 41. - Moniszka)
2019. okt. 8. 07:55

És,ezek után össze akarsz vele költözni.

Csak gratulálni tudok hozzá.

Tedd csak tönkre a gyereked életét.

43. Amaunet (válaszként erre: 41. - Moniszka)
2019. okt. 8. 07:49

Ez a pasi nem akar veled összeköltözni.

Lehet, hogy az elmúlt három évben jó volt neki, hogy van kinek az ágyába bebújni, de nem fogja az összeköltözéssel felvállalni a kapcsolatotokat, téged és a gyermeket.

Ez az összeköltözés ötlet sem tőle származhatott.

42. Lávli (válaszként erre: 41. - Moniszka)
2019. okt. 8. 07:49

Az én ágyamban sem aludna, morzsázna 😨 senki rajtam kívül, az biztos. Nem is értem, hogy várhatod el a pasidtól. Ellenkező esetben te mit szólnál, ha a kamasz fia laptopozna, szendvicsezne a te pihenőhelyeden?

Azért ez már olyan fokú tiszteletlenség, ami valóban konfliktushoz vezethet.

Pedig lehet alakítani bensőséges családi kapcsolatot én gyerekem te gyereked helyzetben is, ha valaki igazán akarja.

41. Moniszka (válaszként erre: 35. - VendrinerPiroska)
2019. okt. 8. 07:41

Ma este kivételesen nem itt aludt a párom.. Reggeli üzenetcsere: áradozott hogy milyen jól aludt,nem idegesítette reggel este a lányom. Na erre rákérdeztem h mivel idegesíti? (nekem nem tűnik fel h valami rosszat csinálna) A válasz: reggel panaszkodik h nem jó neki a reggeli (finnyás a gyerek) este meg hallhatózik és nem tud párom rendesen beszélni (nem hallgatózik hanem van füle és hall..) valamint nem volt morzsa az ágyában, mint nálunk. (Heti 2x cserélek ágyneműt)


A lányomnak egyébként saját szobája van de nem top mert egybenyíló a két szoba.


Pofátlanság sztem hogy ezeket a fejemhez vágja, bár az intimitást illetően megértem.

40. d12a1b9a65 (válaszként erre: 30. - Moniszka)
2019. okt. 8. 07:28
Így beszél a lányoddal, hogy fogja be? Gratulálok a választásodhoz!
39. d12a1b9a65 (válaszként erre: 16. - Channa*)
2019. okt. 8. 07:17
Ez volt az első gondolatom, ahogy elolvastam a kezdőbejegyzést.
38. andita1 (válaszként erre: 30. - Moniszka)
2019. okt. 8. 07:16

Nekem 2 ismerősöm/barátnőm is van a te szitudban. Igaz mindkét helyen fiúgyerek van, de az mindegy. Mindkettő gyerek az iskolája réme, senkire se hallgatnak, főleg nem az anyjukra, aki inkább kiállt egy unszimpi pasi mellett mint a saját gyereke mellett.

Szóval egy ilyen lépés megtöri az igazi anya-gyerek kapcsolatot.


Egy olyan emberrel kell majd együtt élned akivel nem egyezik a gyereknevelési nézeted.

Csakis te leszel 2 tűz között, kell ez neked?

37. f8db0709b8 (válaszként erre: 3. - Moniszka)
2019. okt. 8. 04:37
Nem.
36. Amaunet (válaszként erre: 33. - Moniszka)
2019. okt. 8. 01:03

És mi van akkor, ha a pasi aludna kicsit, de a lányod elfoglalja az ágyatokat?


Mekkora az az albérlet? Nincs külön hálószoba nektek és a kislánynak?

35. VendrinerPiroska (válaszként erre: 34. - Moniszka)
2019. okt. 8. 00:29

Jól gondolom, hogy neki nincsen gyereke? A lányod apukája milyen szerepet játszik a lányod életében?

Sajnos nem mindenki született pedagógus, még sokan a saját, vér szerinti gyermekeikkel sem találják meg a hangot. Remélem, azért nem állandó a háborúság a párod és a lányod között. Nem lehet, hogy ezek ketten kissé féltékenyek egymásra és így mutatják ki?

34. Moniszka (válaszként erre: 32. - Cucicsillag)
2019. okt. 8. 00:07
Persze h beszéltünk erről.. Azért nem kedveli, mert a párom nem jópofizik vele.
33. Moniszka (válaszként erre: 31. - Cucicsillag)
2019. okt. 8. 00:05
Mégegyszer leírom h nem együttalvásról van szó :-)
32. Cucicsillag (válaszként erre: 30. - Moniszka)
2019. okt. 8. 00:02

Ez akkkor egyre carabb lesz.

Te meg a villamharito?

A parod,mint felnott pasi azert jobban tisztaban kene lennie, mivel tudma elerni vmi kompromisszumot. Mert ez meg nem a kamasz kor...

Azt ,egkerdezted tole ,miert nem kedveli a hapsit? Pontosan megfogalmazva. Kettesben.

31. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Moniszka)
2019. okt. 7. 23:58

Huuu, hat lehet en tul sok "hiradot" neztem, de egy vadidegen pasit nana, hgy nem engednem a lanyom kozelebe, a fiaimat sem!

Lehet, hgy ezzel magat akarta " vedeni "a parod, mert esetleg ferde gondolatai tamad(hat)nanak.

Rengeteg ilyen eset van, csak sztem kb. a 10% kerul felszinre.

Kerd3zd meg tole az okat.

Amugy meg azert 11 evesen nem igazan egeszseges egyutt aludni a szulovel/ szulokkel...

X alkalom oke, pl.ha van heti 1-2 megallapodas, de alapesetben apa-anya alszik egyutt.

30. Moniszka (válaszként erre: 29. - Channa*)
2019. okt. 7. 23:55

Hosszú lenne leírnom.. A lányom nem csípi a párom stílusát, nevelési módszereit, beszólogatásait, (megértem!) Abszolút piszlicsáré dolgokról van szó.. Én elmagyarázom a dolgokat a lánynak, a párom meg inkább tekintélyelvű, mindig a büntetni akar. Szóval mikor így indított nem lopta be magát a gyerek szívébe.

Pl. Gyerek mutatja neki örülve h nézd milyen könyvet kaptam, erre odaszól, hogy na de 2 hete még azt mindtad h nem szereted az ilyen könyveket.. Stb ahelyett h ölülne vele vagy mondaba vmi pozitívat.

Vagy hogy beszél hozzám, lányom odajön kíváncsiskodni, erre lehurrogja, hogy fogja be, nem rá tartotozik. A lányom nem egy behódoló típus és visszaszól neki, szerintem azt nem csípi hogy a gyerek többnek hiszi magát mint ami és nagyszájú. Na meg hogy kimutatja h nem kedveli a páromat.

29. Channa* (válaszként erre: 28. - Moniszka)
2019. okt. 7. 23:26

Te tudod, te döntesz, de elárulod, hogy mi a baja a kislányoddal a kedves párodnak?

8 éve kora óta ismeri, hogy nem tudott megkedvelni egy kicsit?

28. Moniszka (válaszként erre: 27. - VendrinerPiroska)
2019. okt. 7. 23:03
Szerintem is ez a megfelelő megoldás! ❤️ Egy ideje már keresünk egyébként egy alkalmasabb lakást.
27. VendrinerPiroska (válaszként erre: 14. - Moniszka)
2019. okt. 7. 22:59
Szerintem, ha össze akartok költözni, jobban járnátok az olyan lakással, ahol mindenkinek megvan a maga kuckója + egy társasági rész. Bizonyos szinten megértem a párodat is. Most, hogy sokat van nálatok, de végül is "vendég" nálatok. Ha összeköltöztök, akkor már mindannyiótok otthona lesz - tehát szeretné, ha az ő igényei is figyelembe lennének véve, mert az utána az ő otthona is lesz. Van olyan ember, akinek nagyon fontos, hogy legyen egy saját territóriuma és ettől még nem lesz antiszociális. A párod valószínűleg ilyen. Plusz valahol érthető is, ha nem akar mindenen egy tinivel osztozni, ami nem is mindig egészséges. Én keresnék egy olyan lakást, ahol mindenki helyigénye valamelyest kielégítődik és ezzel nagyobb esélyetek lenne a hosszabb távú házi békére.
26. Moniszka (válaszként erre: 24. - Andi6020)
2019. okt. 7. 22:56

Azért kérdeztem, mert először vagyok ilyen helyzetben, azaz gyerekkel egy új kapcsolatban.

Nem tudom más hasonló kapcsolatokban hol húzzák meg a határokat a gyereknek. Szeretném a legjobbat mindenkinek, ezért gondoltam megbeszélem veletek, hogy hogy lenne normális mindez..

Ettől függetlenül mindenki véleményét elfogadom, nem vagyunk egyformák.

25. Moniszka (válaszként erre: 19. - Channa*)
2019. okt. 7. 22:48
Én nem látok kivetnivalót abban, hogy egymás mellett vannak, egyik tévézik, másik olvas... Majd 4 éve ismerem a párom, nincsenek pedofil hajlamai. Természetesen nem szeretnék én sem hármasban aludni, és itt szó sincs erről. Számomra meglepő ez a rideg viselkedés. Nem puszival üdvözlik egymást csak egy helloval, mi egy családot alkotunk, igaz ő egy mostohaapa, de nem büdös a gyerek, miért ne maradhatna ott kis ideig? Főleg még én hazaérek, gyerekek szeretik a közelséget.
24. andi6020 (válaszként erre: 17. - Moniszka)
2019. okt. 7. 22:48

Tulajdonkeppen az a kérdésed, hogy van e még nő, aki szopatja a gyerekét egy faszi miatt?

Biztos.

23. levarosbukta (válaszként erre: 21. - Channa*)
2019. okt. 7. 22:48
Nagyon elszabadult a fantáziád. De van benne ráció :)
22. levarosbukta (válaszként erre: 17. - Moniszka)
2019. okt. 7. 22:44
Teljesen más amikor még úgymond nincs "szentesítve" egy kapcsolat a hivatalos összeköltözéssel. Még ha minden nap ott is van nálad.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook