Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Együtt könnyebb lenne:) fórum

Együtt könnyebb lenne:) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. dec. 12. 15:03
mármint ittam csapvizet..
2010. dec. 12. 15:03
sziasztok!kicsit módosítottam rajta,pénteken már elég rosszul éreztem magam..aztán szombaton tartottam,volna de bejött aképbe féladag pöri:S és utána nagyon hányingerem lett(lehet a csaptól.)Szóval a tegnapi hányás jól kiszívott...Ma kicsit feltöltöm magam gyümölccsel és zöldséggel,és kicsit így kiegészítve de próbálok diétázni:)és mozogni is!:))
2010. dec. 12. 12:06
sziasztok, hát én belebuktam a levelbe:( Arcansas, neked hogy sikerült? Most inkább hagyom a szigorú diétákat, maradok a jól bevált egészséges életmódnál, semmi adalékanyag, fehér liszt, cukor... Délelőtt gyümi, délben CH, este fehérje. Eddig egész jól megy, élvezem, hogy válogathatok az ízek közt:D
2010. dec. 9. 16:21
Sziasztok! Kinek hogy telik a napja? Én ma valahogy annyira nem kívántam az édeset, hogy nem is esett nehezemre, hogy megálljam nasi nélkül... pedig ilyen ritkán van :) Ki kell ezt használnom és mozogni is egy nagyot: megcélzom a 6 órás zsírégető aerobicot egy közeli fitness teremben, ahol még sosem jártam. Remélem tényleg rá tudom venni magam hogy elmenjek, és még jó is lesz :)
2010. dec. 8. 19:55
megyek most,sziasztok!
2010. dec. 8. 19:47

Ez a sötétedés engem is lefáraszt:S már nem is fog az agyam délután 5től...

Én is lusta vagyok,de néha próbálok kompenzálni azzal,hogy 1-2megállót lesétálok,előbb szállok le a buszról,villamosról:) nagyon ritkán gyaloglok dvd-re itthon...Bezzeg ha mindennap csinálnám::DDD

2010. dec. 8. 19:15
Csatlakozom, ma én is olyan lusti vagyok, semmi kedvem mozogni! Meg utálom, hogy ilyen korán sötétedik, ha 5-kor hazaérek, már úgy érzem hogy este van és legszívesebben bebújnék az ágyba egy jó könyvvel... ki akar ilyenkor futócipőt húzni? :S Meg egyáltalán semmilyen cipőt se, olyat se amiben elmehetnék a fitness terembe :( :)
2010. dec. 8. 19:06

Köszike :)

Hát igen, én is nézegettem, de erőm nincs hozzá kezdeni, most értem haza a suliból :S

62. Skittles (válaszként erre: 61. - 840bd70224)
2010. dec. 8. 19:04

köszi:*

Nagyon ügyes vagy. ma én is készültem tornázni, de egy porcikám sem kívánja, erőm sincs rá. pedig ki akartam próbálni a jógát, vagyis rítusokat vagy mi a csudát

2010. dec. 8. 19:02

Uhh, Skittles jobbulást! :)

Én viszonylag ügyi voltam ma.. :) Suliban is egész jó volt :D Úgyhogy nincs okom panaszra..Csak a tornászásra kéne rávennem magam :S

60. arcansas (válaszként erre: 59. - Skittles)
2010. dec. 8. 18:55
Szép kis nap...Jobbulást kívánok!Torokra jó kis mézestea,v más házipraktika!Szemed pedig pihentesd,öblítsd ki:S
59. Skittles (válaszként erre: 58. - Arcansas)
2010. dec. 8. 18:53
Én se dicsekszem....bedurrant a szemem, könnyezik, meg piros nagyon, elkezdett fájni a torkom, ma 40 eurora büntettek, mert nem volt időm jegyet venni, holnap tesztet írok, 4 körül be mákoskalácsoztam....szóval semmi pozitívum:(
2010. dec. 8. 18:44
És te hogy vagy ma?
2010. dec. 8. 18:43
hellóka!ma csomót tanultam és már rosszul lettem,lehet a fogyi+időjárás+tudom is én:S lényeg h tartom a diétát,viszont colát iszok,mer ilyen rosszullétre azt szoktam:S tudom h gyengeség de ez van...kaján nem változtattam,viszont rohadtul jólesne valami finom meleg leves!
2010. dec. 8. 18:06
Sziasztok csajok! Hogy telik napotok?
2010. dec. 8. 11:12

sziasztok!

csak ámulok milyenfajta dvd-ket és sportokat ismertek!Le vagyok maradva:))))))

2010. dec. 8. 09:24
Na, megnéztem a Tibeti rítusokról és a Pump it up-ról is egy videót.:) A 2. jobban tetszik, de az a baj, hogy azt egyedül itthon pontosan ugyanúgy elég nehéz lenne leutánozni. Ezt nem szeretem a zumbában sem..
53. f7141c40d0 (válaszként erre: 51. - 8e163afeff)
2010. dec. 8. 07:14
Igen-igen, a Pilates és a jóga is nagyon jók szerintem is! :) Csak az is úgy jó, ha nem otthon csinálod egyedül, hanem eljársz valahová órákra, és akkor úgy mindig változatos, és visznek a többiek :)
52. f7141c40d0 (válaszként erre: 48. - 840bd70224)
2010. dec. 8. 07:12

Én is próbáltam a Pump it up-ot, tényleg jó, de hiába jó, nekem egy idő után akkor is unalmas, hiszen mindig ugyanazt nézem/csinálom.


Szerintem próbálj meg eljárni valahová pl. táncolni, az nagyon sokat formál! És jazzbalettre járok, és minden óra után 3 napig izomlázam van, hihetetlenül megdolgoztat minden izmot, úgy hogy észre sem veszed, mert annyira élvezed az órát :) Ilyenek szerintem a box-aerobic órák is, ha van egy fitness terem a közeledben, ezek is nagyon jók. Vagy elmehetsz úszni, esetleg kocogni, bár az ebben az időben már nem a legjobb :S Imádom a futást de az elmúlt hetekben már alig bírom én is rávenni magamat :)

51. 8e163afeff (válaszként erre: 48. - 840bd70224)
2010. dec. 7. 22:21
Attól függ, milyet szeretnél. Én nem bírom az aerob-ot, így nekem a Pilates a legjobb meg a jóga, az ugrálósak közül a tae-bóról hallottam még jókat.
50. 8e163afeff (válaszként erre: 47. - Skittles)
2010. dec. 7. 22:20
5 egyszerű jógagyakorlat. Formál, feszesít, de ez leginkább "mellékhatás"... A fórumon a lányok videót, leírást mutatnak majd. A Level szerintem nagyon hatásos, remélem, kibírom, hogy utána rögtön életmódot is váltsak, s akkor nem jönnek vissza a kilók. Igazából én a fogyi-zabaroham ördögi körétől félek, de most csakazértis megúszom:D A 10 nap után hogy étkeztél?
49. Skittles (válaszként erre: 48. - 840bd70224)
2010. dec. 7. 21:49
a pump it up-ból is van vagy 3. Nekem személy szerint a Ministry of sound- The ultimate dance workout a kedvencem.
2010. dec. 7. 19:55

Köszi a tippeket! :) A zumbát próbáltam már, az annyira nem jött be =/

A pump it up-ot nem ismerem! De majd megnézem :)

47. Skittles (válaszként erre: 46. - 8e163afeff)
2010. dec. 7. 19:54

tibeti rítusok...hmmm...nem is hallottam még róla, kíváncsivá tettél:)

nemrég 10 napot megcsináltam én is a level diétából, azon gondolkodom, hogy holnaptól rá kellne húznom még 5 napot, és akkor az ajánlott időt se lépem túl

2010. dec. 7. 19:36
lányok, még a tibeti rítusokat ajánlom. Van itt róla fórum - mozgás és fiatalítás, könnyű és hatásos, sőt, nagyon hatásos!
45. 8e163afeff (válaszként erre: 38. - Arcansas)
2010. dec. 7. 19:35
jó étvágyat:) Nekem könnyen ment a 2.nap is, csak annyi bűnözés van, hogy édesítős tejeskávét iszok 2-3-mat egy nap. Te egybe tervezed a 15 napot? Én szerintem szünetekkel, mert különben lehet, hogy besokallok és feladom. Inkább óvatosabban próbálom, az 5 nap abszolút tartható, aztán hétvégén lájtosan, de mást eszem majd.
44. Skittles (válaszként erre: 43. - 8e163afeff)
2010. dec. 7. 18:15
A zumba tényleg jó. Tudom még ajánlani a Pump it up-ot, az is egy nagyon jó pörgős táncos dvd. Ami keményebb kicsit abból pl Billy Blanks a favoritom, na meg Rékával se könnyű tornázni, de hatásos
43. 8e163afeff (válaszként erre: 42. - 840bd70224)
2010. dec. 7. 18:05
zumba... neten találsz videót!
42. 840bd70224 (válaszként erre: 41. - F7141c40d0)
2010. dec. 7. 17:55

Ezzel a házi DVD-s dologgal én is így vagyok :S

Edzőterembe meg egyelőre nem tudok járni :S

De valami mozgás kéne.. Nem tudtok valami jót ajánlani?

2010. dec. 7. 17:49

Sziasztok! Én is csatlakozom, örök fogyózó vagyok :) Az már más kérdés, hogy csak nagyon ritkán sikerült hosszútávú eredményt elérnem :( Arra már rá kellett jönnöm, hogy képtelen vagyok betartani bármiféle diétát, úgyhogy most a mindenből-csak-keveset, és 5-után-már-ne-együnk elvet követem :) És mozgok, minél többet, tánc és futás a kedvencem :)


Egyébként mindenkinek azt javasolnám, hogy keressen valami olyan mozgásformát, amit tényleg élvez és szívesen csinálja! :) Mert a házi dvd-ket szörnyen meg lehet ám unni, és ha már kényszer, akkor egy idő után oda a lendület...


Jó fogyit mindenkinek! :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook