Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyre többen irják azt hogy a fogamzásgátló gátolja a fogyást? fórum

Egyre többen irják azt hogy a fogamzásgátló gátolja a fogyást? (beszélgetős fórum)

1 2
2011. júl. 1. 09:34
Az nem semmi 25kg, azt mondják a Jasmyellétől nem szoktak hízni,én sem híztam más valakinek nincs erről tapasztalata?
2011. júl. 1. 09:28

Sziasztok!

Sajnos erre igazából nem lehet adni, mivel minden szervezet más. Mindenki máshogy reagál rá. Én 25 kilót híztam tőle kicsivel több, mint fél év alatt. És nem ettem többet mint előtte, nem lustálkodtam. Egyszerűen a szervezetem ilyen. Azóta természetesen nem szedek bogyót, nemhogy ezt, semmilyet se. Feltetettem egy spirált. Igaz, hogy azt nem szült nőknek nem szoktak felrakni, de már kifejlesztették ezt is, szóval én felrakattam egy mini spirált. Nem akartam megkockáztatni, hogy tovább hízzam. Az tény, hogy nehezebb leadni az így felszedett kilókat, de nem lehetetlen. :)

2011. júl. 1. 09:26
Én a Jasmynellét szedem már majdnem 3 éve és nem híztam tőle,állítólag alacsony hormontartalom van benne!
2011. júl. 1. 09:26
Pont most olvastam, hogy a világ 10%-a összesen az, aki genetikailag nem tud fogyni. 10!!!! tehát az a sok sok sok sok milliárd ember tudna, csak könnyebb valamire fogni. Pl a bogyók.
2011. júl. 1. 09:23

Szia!


Hááát eddig én csak arról hallottam, hogy nemhogy fogyást gátol, de még híznak is tőle az emberek. Én Lyndinette-t szedtem, és fogytam tőle.

2011. júl. 1. 09:23
Nem hülyeség, de lehet mellette fogyni. Nekem megy, ment. Az tuti, hogy megnöveli az étvágyat, de az, hogy ennek Te engedsz, vagy sem, rajtad múlik. Ez kb 1 hónap, hogy ilyen "kívánós" az ember. Ha megállja, megszokja, hogy ez van.
3. Re87
2011. júl. 1. 09:22
Szerintem ez csak olyan "jó kifogás sose rossz" alapon megy...
2011. júl. 1. 09:22
Nekem csak a lustaságom gátolja a fogyásomat! :-))) Tavaly előtt 7 kg-ot fogytam pedig szedek bogyót...
2011. júl. 1. 09:19
Olyanok írjanak akik szerint hülyeség és le tudtak mellette is fogyni!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook