Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egymás közt fórum

Egymás közt (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
42. 12d083b51b (válaszként erre: 41. - Szakika1)
2017. nov. 19. 16:18

Én is csak azt mérem, ami kész kaját a tányérba rakok. Rádobom a mérlegre, tudom, hogy a tányér üresen mennyi. A KB-n levő kajalisták közül arra katt, amelyiknek az alapanyagai az enyémmel kb. azonos. Nem fogok pár deka miatt öngyilkos lenni! És én is eszek mindent, ami éppen van, vagy amit éppen megkívánok, csak az nem mindegy, hogy mennyit.

Nálam a mérleg, ahány van, és ahányszor ráálltam egyikre-másikra, mindig olyan elképesztő adatokat mutattak, 4-5 kg-os eltéréssel, hogy büntiből a sarokba állítottam őket. Centit használok, derékbőséget mérek, most olyan 81-82 kg körül vagyok, már nagyon örülnék, ha egyszer 7-essel kezdődne. Akkor az már újabb lendületet adna.

2017. nov. 19. 16:12

Oké!Használjuk a fórumot.

Vezetem ( vezetgetem) én is a kalóriabázisban mit ettem vagy mozogtam, de a méricskélés nem az én műfajom.A kész étket alkalmasint megmérem, de inkább sacc megy.

Igaz még így is, a deficit -dekákat jelent.Mérlegfüggő vagyok. Ha olyan napom van többször is ráállok. Csak aķkor nem, mint most, hogy tuti sokat mutatna.A 70 kg a mumus.Ha reggel afelé megy mutató, akkor rögtön kevesebbet eszem.Az viszont nem megy, hogy többet nem eszem ezt vagy azt, mert akkor csak az kell és előbb- utóbb fogok is enni, többet, mint kellene.

Na ezért ingadozik a súlyom.

2017. nov. 19. 15:29

Ha az elmúlt 9 évben nem tartott igényt senki erre a fórumra, akkor már nem hiszem, hogy bárki is. De akárki akar csatlakozni, szívesen látjuk! :))


Igen, több helyen olvastam, hogy a napi fél óra, óra séta, gyaloglás is elegendő az egészséges életmódhoz.

- ha pedig ennél több sikerül, akkor ha van egy kis súlytöbblet, előbb-utóbb elkezd kopni

- ha ehhez még odafigyelünk egy egészségesebb étkezésre is, nincs senki és semmi, ami megakadályozná, hogy egyszer még olyan csinosak legyünk, mint 20 évesen! :))

Egyébként én a KalóriaBázison vezetem a napi elfogyasztott, ill. a sétával elégetett kcal-t, a lényeg, hogy a napot kcal-deficittel zárjuk! Akkor már minden oké!


Ma frankfurti levest főztem. Csirkemájat sütöttem és egy kis lecsó-alapban átforraltam. Hozzá (rizs helyett) bulgurt készítettem. Egyedül élet, általában 2 napra szoktam főzni, de ez most azt hiszen 3 lesz!

2017. nov. 19. 15:18

Jól értetted igen a fiam kisfia és együtt jöttek- mentek.két gyerekem van és négy unokám és mindegyik kint él.jövünk- megyünk. Így alakult és egyelőre ez nem is fog változni.

Amúgy én is szeretek gyalogolni.direkt kitalálom,hogy miért kelljen elmenni.Szerintem ez a legjobb mozgásforma.Olyan tempóban megyek, ahogy jól esik. Ráadásul hazafelé felfelé kell jönni, nagyon jót tesz.Láttam Te is gyalogolsz.Most esik az eső, sajnos.

Mit főztél? Nálunk marhahúsleves és cigánypecsenye volt az ebéd meg cskitorta maradvány.Nem fogok holnap mérlegre állni viszont csökkentem újra az adagokat.

Remélem nem raknak ki minket ebből a fórumból.

38. 12d083b51b (válaszként erre: 37. - Szakika1)
2017. nov. 19. 14:49

Nem csodálom, hogy az a csönd, ami most lett hirtelen nálatok, nem igazán a belső béke csöndje.

Jól értem, hogy a 9 éves unokád is velük együtt jött, majd ment vissza, vagy ő egy másik gyermeked gyermeke??

2017. nov. 19. 14:45

Helló!

Elment a fiam a családjával haza.A 9 éves unokám szülinapjára jöttek haza Németo.-ból.Már üzwntek, átgurultak a határon.Ilyenkor semmilyen diéta nincsen, amit csak lehet teszünk eléjük, mi is, a másik Nagyiék is meg mindenki, akiknél megfordulnak.A fiamék alig bírják a traktákat.Mindenki adni akar Nekik, pedig tényleg mindenük megvan No-ban.Most csönd van és nem szeretem az ilyen csöndet.

2017. nov. 19. 13:58

Szevasztok! Itt vagyok, ebéd pipa, utána a pihi pipa.

Ahogy elnézem sikerült nem két napra, hanem ügyesen beosztva, 3 nap valót főznöm. Tök ügyes vagyok! (Mindjárt szakad a mennyezet!)


Nálatok mi újság?

35. 12d083b51b (válaszként erre: 34. - Kekvyrag100)
2017. nov. 19. 11:10

Persze, hogyne! Örülök neked!

Én most már lassan kikapcs, majd 2 körül jövök vissza. Úgy gondolom. Majd dumcsizunk. :))

2017. nov. 19. 11:01
Szia hópihe csatlakozhatom.
2017. nov. 19. 10:28
Tegnap az ide-oda jövés-menés, bevásárlás közben elcsábultam, és vettem 1 kocka meggyes lepényt. Pont annak a kcal-értékével sikerült túllépnem a napi előirányzatot. Még szerencse, hogy elég sokat gyalogoltam, és annak a kcal értéke adta ki az esti záró deficitet. :)) Oda-vissza csak jól jöttem ki az egészből. :))
2017. nov. 19. 08:58

Ide várok 2 új emberkét rajtam kívül!

De most kimegyek a konyhába, mára-holnapra összedobok egy kis ebédet.

De azért néha-néha bekukk.

Kíváncsi vagyok, a régiek közül valaki észreveszi-e, hogy itt kuruttyolok?

Bízom benne, hogy nem leszek/leszünk kilakoltatva! :))

31. 12d083b51b (válaszként erre: 25. - Badonyimariaeva)
2017. nov. 19. 08:31

Meg azóta se!!!

Ez teccik... :)))

2008. febr. 11. 10:25

Novina nah? hogy megy/ment a zöldségkúra??meg egyébként is mizujs veled/veletek:)?

pusza szééép napot

2008. jan. 28. 17:36

óó..hajrá a zöldségkúrához:) majd írd meg hogy, hogy megy:)

Kispest...jó hely...bár én itt szeretek lakni:)

na jól van...azt hittem már hogy iylyen rendmániás vagy...:S Na nem mintha bajom lenne velük...csak nem értem őket:D

De legalább kipihented magad:)

Jóól...de még mennyire:)))) most elképesztően BOLDOG vagyok:)

Takarítás megvolt?

Milyen filmet néztetek meg? és még mi többit csináltatok...hihi...?:D

köszi...a fürdő elképesztő jó volt....majdnem elaludtam a kádba:S:D

puszillak és szép estét:)

28. Novina
2008. jan. 28. 14:54

7 napos zöldségkúrásat. :) Ma például csak zöldségleveket szabad inni, enni semmit sem. :D Nem tudom beválik-e ez az egész de nekem egyelőre tetszik.

Na igen, én is így szoktam járni! :D Kinézek az ablakon, és olyan szép tavaszias időnek tűnik aztán meg mikor kilépek megcsap a hideg :S

Én a XIX. kerületben lakom, Kispesten. :) Szeretem ezt a helyet.

Az élést úgy értettem, hogy megpróbálom hasznossá tenni magam, ami eddig nem igazán sikerült.. úgy voltam itt egy hétig mint egy darab fa. :D Amúgy én se szivesen takarítok elhiheted. :))

Szilveszter... gratulálok. :) Legalább jól kezded az évet. Sok boldogságot ;)

Én takarítáon kívül, ööö... szerintem filmezek párat barátommal a többi meg még eldől.. :)

Jó fürdőt, pihenj sokat és melegedj :D

Puszik. :)

27. d541350465 (válaszként erre: 26. - Novina)
2008. jan. 28. 14:27

ügyi legyél a diétában...sok sikert hozzá:)milyen diétát csinálsz?

jó dolog nap sütésben szétfagyni...ezt én is megjártam ma:S páromtól jöttem haza....és olyan szépen sütött....(megjegyzem még a szél is fújt....) de a szobából szépnek tűnt.... csak utána ne kellett volna ki menni....brrrr...:S

én a IV.-kerben lakom...újpest...Te?

ma újra elkezdesz élni?? és pont takarítasz?? nálam az inkább a halál:S

hmm...még nagyon friss a kapcsolatunk...szilveszterkor jöttünk össze....

ma...amikor írtam először akkor értem haza Tőle...:) aztán majd most elmegyek veszek egy jó meleg fürdőt...aztán asszem újra visszajövök gépezni:) ennyi asszem mára....

és Te takarításon kívül, még mi jót csinálsz?

pusziiiiiiiii:)

26. Novina (válaszként erre: 24. - D541350465)
2008. jan. 28. 14:07

A jogba lehet én is belefogok pusztulni, de azért megpróbálom. :D

Mostanában eléggé átvagyok állva az alvással...(hajnalig nem tudok aludni aztán késő délután kelek) Elmegy az egész napom, csak punnyadok és fáradt vagyok. Vissza kéne állni már, mert ugye élni is kell. :D Ma kezdtem el egy diétát amit itt a Hoxán találtam és már éhes is vagyok, szóval már biztos kell az energia. :)

Most jöttem meg a boltból, iszonyat hideg van és nagyon fúj a szél.:S De viszont a nap az szép.. :) Jó dolog napsütésben szétfagyni. :D Nálatok is ilyen vacak az idő? Merre felé is laksz?:) Mármint Pesten belül. :D Mert gondolom Bp. közelében élsz ha már itt tanulsz. :)

Ma azt hiszem elkezdek újra élni: takarítok, stb. Még az a rossz, hogy barátommal együtt lakom és annyira elfeküdnék vele egész nap és ölelgetném az ágyba! De sajnos nem tehetem. :( Vár a kötelesség. :D

És te mit csinálsz ma?:) Mióta vagy együtt a pároddal?:) (mert ha jól vettem ki a soraidból van párod :)

Puszillak, kellemes napot. :)

25. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Ivcsee)
2008. jan. 28. 13:56

Hali!

Hová tüntél?

Csak beléptél,kiírtad ezt a fórumot és eltüntél.

Azóta sem voltál a Hoxán!

24. d541350465 (válaszként erre: 23. - Novina)
2008. jan. 28. 13:44

Semmi gond...én sem olvasom el mindig az összes hozzászólást mielött írni kezdenék:) aztán utána néha a fejemet verem a monitorba...hihi:D

nem nehéz a suli, csak tanulni kéne:S:D

tanárképző, az jóó:) a jog, hmm....én asszem belepusztulnék....de neked hajrá hozzá:)

hát nem annyira ment a pihi...bár nagyon szép és jó hétvégém volt...ma jöttem haza:)

fáradtan....miért? mi jót csináltál?:)

és ma mi jót csinálsz?:)

puszillak és további szép napot:)

23. Novina (válaszként erre: 22. - D541350465)
2008. jan. 27. 18:46

Egyelőre majd tanárképző szak lesz, aztán majd később megpróbálom a jogit...:S:D

Szegény, most látom, hogy már 3x leírtad, hogy hova jársz és még én is megkérdem. Bocsi. :)) Nehéz nagyon a suli?:S Vagy csak tanulni nincs kedved?:D Bár ezt szerelmesen nem is csodálom, én is így vagyok vele :)

Hogy hogy telik a hétvége... punnyadtan, fáradtan :D

Neked jó tanulást és remélem tudsz azért pihenni is :) Nem kell tulzásba vinni tudod.. ami nem megy ne eröltessük ;D

Puszik :))

2008. jan. 26. 16:21

Szióó...hát hogy mit csináltunk...hmm....:DDD megszeretgettük egymást....hihi:)))

de jóó...pihi...nekem sem ártana...bár én tanulok, de azért nem viszem túlzásba...:S

bmf-re járok, környezetmérnök szakra, idén kezdtem...

ELTE....wow...és milyen szak???

tényleg hétvége hogy telik?

puszi...további szép hétvégét:)

21. Novina
2008. jan. 25. 14:58

Köszönöm. :)

Mit csinááltatok? :D

Én most perpill se nem tanulok, se nem dolgozom, hanem épp a gimnázium és az egyetem közti beigért 1 éves pihenést végzem. :) De az ELTE-re fogok tovább tanulni. Te?:)

Puszik

20. d541350465 (válaszként erre: 19. - Novina)
2008. jan. 24. 20:23

Szia!!óó...sajnálom...jobbulást neked....:)

Velem semmi extra...bár lehet bennem is bújkál valami, úgyhogy ma majd jól kialszom magam, mivel tegnap eléggé keveset aludtam...hmm...bár elég jól elvoltunk...hihi:D

Mivel foglalkozol?Tanulsz még?

puszi szép estét:)

19. Novina (válaszként erre: 18. - D541350465)
2008. jan. 23. 22:30
Semmi különös.. :) Perpillanat éppen elkaptam a vírust de attól függetlenül viszonylag jól vagyok! :D Jajj, hát most nézem csak, majdnem annyi idős vagy mint én. :$ Öröm ilyet látni :D Veled mi a helyzet?:)
18. d541350465 (válaszként erre: 17. - Novina)
2008. jan. 23. 07:03
Sziaa:) Mizujs veled??:)
17. Novina
2008. jan. 22. 22:09
Sziasztok!! :)
16. d541350465 (válaszként erre: 15. - 38113ab761)
2008. jan. 6. 08:21

a budapesti műszaki fősulira járok....eddig eléggé tetszik:))) sajnálom hogy nem maradt sokáig....de nézd a dolog jó oldalát legalább ott volt:))))

huhh...nekem a hétvége mondjuk hogy jól telik bár sokat kell (kellene) tanulnom....ugyhogy kicsit hullább vagyok a szokásosnál is....:DD

És akkor ma is pihi ezerrel??:)) ha igen akkor helyettem is pihenhetnél...hihi

nah pusz nagyon szép vasárnapot....:)

15. 38113ab761 (válaszként erre: 14. - D541350465)
2008. jan. 5. 18:43

Remélem, neked is jól telik a hétvége.

Az enyémet nyugisra "gyártom"... Kis házimunka, kis relax, kis olvasás... kis mozgás...ami éppen jön...

Hová jársz környezetmérnökire? A leánykám most akar átjelentkezni gazdasági és vidékfejlesztési mérnökről pont a környezetire... Ő is csak most kezdte (de sajnos nagyon messze a lakhelyünktől -Szarvason).

Szerintem jól választottál, a szociális munkát pedig ne bánd... Nagyon szeretem, de néha nagyon deprimáló tud lenni...és jótékonykodni, segíteni "priváte" is lehet...

A vendég (barátnőm) sajna nem maradt sokáig... éppen csak felhörpintettünk egy kávét... De hát, aki a "kis vendégséget" nem becsüli, a nagyot nem érdemli... (vagy nem így szól a közmondás?...)

Pusz.

14. d541350465 (válaszként erre: 13. - 38113ab761)
2008. jan. 5. 11:13

óó...sajnálom...mármint hogy rosszul szeretett:(((

szociális munkás....wow....az jó lehet...én is gondolkoztam rajta...

de aztán....jelentkeztem környezetmérnökire is és oda vettek fel...így az maardat....még csak most kezdtem...

Vendég az jóó..érezd jól magad...:)))

és persze hogy szívesen folytatom a veled való dumcsizást:)))

puszillak és szép hétvégét:)))

13. 38113ab761 (válaszként erre: 11. - D541350465)
2008. jan. 5. 10:54

Szerintem is jól elbeszélgetünk...

Mi miért? Miért voltam rossz evő? Hát azt hiszem csak ezzel tudtam lázadni az édesanyám ellen, aki kicsit "rosszul szeretett"...

Egyébként szociális munkás vagyok...(konkrétan szociálpedagógus és a gyernekvédelemben dolgozom). És Te?

Most vendégen jött, majd folytatjuk, ha akarod...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook