Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egyik napról a másikra tele lett az arcom apró, pattanásszerű dudorokkal! Lehet ehhez köze a candidának?Vagy mi okozhatja ezt? fórum

Egyik napról a másikra tele lett az arcom apró, pattanásszerű dudorokkal! Lehet ehhez köze a candidának?Vagy mi okozhatja ezt? (tudásbázis kérdés)


12. Linda_24 (válaszként erre: 11. - Piszkepapir)
2013. szept. 13. 05:06
Nem tudom.2 hete diétázok,az utolsó 3 napban pl. semmi édességet nem is ettem.Azon gondolkoztam Én is,hátha valamelyik kaja hozta ki,de nem rémlik,hogy olyat ettem volna,amit előtte nem.Maga a diéta meg nem hallottam még róla,hogy ilyen tüneteket okozna
2013. szept. 12. 20:22
Étrendi eredetű nem lehet? Nekem három évvel ezelőtt egy háromnapos csokifogyasztás hozta ki, leálltam vele és el is múltak.
2013. szept. 12. 19:50
Sajnos oda csak legközelebb egy hét múlva tudok menni :( Ittam egy kalciumos pezsgőtablettát,hátha tényleg valami allergia,de egyelőre csak a fejem fájdult meg tőle :/ :D
9. e8f01348a3 (válaszként erre: 8. - Linda_24)
2013. szept. 12. 19:45
akkor menj el bőrgyógyászhoz hátha
8. Linda_24 (válaszként erre: 7. - E8f01348a3)
2013. szept. 12. 18:37
Nem viszket,inkább olyan,mintha csípne! Ha mosakszom,akkor jobban érzem,de ha nem csinálok vele semmit,akkor is enyhén csípő érzés van az arcomon!
2013. szept. 12. 12:29
Nekem is vannak de nem tudom mitől viszket is.van még más tüneted? haspuffadás ilyenek?
2013. szept. 12. 08:41
Hát nem tudom,még mindig megvannak.Epémnek elvileg nincs baja :/ PCOS miatt kezdtem diétázni nemrégen,lehet,hogy a hormonok hülyültek meg?Bár inkébb szebbnek kéne lennie tőle a bőrnek,nem?
5. pf01
2013. szept. 11. 12:50
Nekem az epe problémák okoznak ilyen tüneteket . Nem ehetek , fűszeres ételket :-( ,forrót , hideget ... stb.
4. rejcsike (válaszként erre: 3. - Linda_24)
2013. szept. 11. 12:42

nem feltétlenül..én kb. 3 napig használtam a bb krémet,és utána így hirtelen megjelentek ezek a kiütések :S egyből tudtam mi lehet a baj,mert semmi ismeretlen dolgot nem próbáltam,sem kaja,pia,kozmetikum terén,csak ezt a nyomi bb-t,abbahagytam a használatát mire úgy szintén 3 nap múlva teljesen el is tűntek a pötyik.

bár,ha már 1 hete nem használod azt az alapozót akk nem hiszem,hogy attól van..:/

3. Linda_24 (válaszként erre: 2. - Rejcsike)
2013. szept. 11. 12:39
Alapozót használtam,de már nem most,hanem közel egy hete... ha allergiás lennék rá,rögtön kéne kijönnie,nem ? :/
2013. szept. 11. 12:35
szia! nem használtál véletlenül valami új kozmetikumot? nekem egy bb krém váltott ki hasonlót :/ candidáról nem hallottam,hogy ilyet okozna,ettől függetlenül lehetséges..
2013. szept. 11. 12:31
Mindig sima arcom volt,soha,semmi nem okozott még nálam ilyet! El vagyok keseredve! :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook