Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyetértesz azzal, hogy nő a gyengébb nem? fórum

Egyetértesz azzal, hogy nő a gyengébb nem? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
456. angelic smile (válaszként erre: 455. - Kubiak)
2014. júl. 3. 10:19
Mit tudom én. :D Tudtam eddig is, hogy nincs ilyen statisztika, mert ezek a számok, amiket írkált a valóságtól nagyon messze állnak. Édesanyám pszihológus, ledöbbent, amikor mutattam neki tegnap. Kérdezte is, hogy ki ez a kókler.
455. Kubiak (válaszként erre: 454. - Angelic smile)
2014. júl. 3. 10:02
Ki hitte volna hogy kamuzik...?:D
454. angelic smile (válaszként erre: 429. - 4510537174)
2014. júl. 3. 09:52

Többen is írtatok, hogy nem válaszolt nekem N.e.o. De válaszolt, csak priviben. :D (Gondolom, kínos lett volna ide kiírni.) Leírta, hogy nincs semmilyen statisztika, ez csak az édes pici agyából pattant ki.


Tehát hajrá lányok, ne foglalkozzatok hülyeségekkel, igenis létezik hűséges férfi! :)

2014. júl. 3. 09:06

A negyedik oldalról hoztam elő ezt a topikot.


A meteorológia sokszor az aznapi időt sem képes eltalálni.Ma esőt jósoltak, hátágra süt a nap.


Erre találtam ki egy viccet.

A papa korholja öt éves kisfiát

- Zolika, az óvónéni panaszkodott rád, hogy mindig hazudsz. Mi lesz így belőled, ha felnősz ?

- Metejologus.

2014. júl. 2. 19:43

Fokhagyma és az operett

A szinpadi csókok szigorúan csak imitáltk.

De van olyan bonvvián, aki igazi csókokat ad a primadonnának,amiért az kissé mérges. Ilyenkor fellépés előtt egy fokhagymagerezddel megelőzi a nem kivánt csókot. Persze, ez fordítva is megtörént már. Sőt szinpadon kivül is.

Következő előadásunk témája, kivel ne csókolózzunk.

Ami engem illet : bagós hölgy kizárva !

451. fokhagyma (válaszként erre: 450. - Fokhagyma)
2014. júl. 2. 17:35

Vettem a fáradságot (nem a fáradtságot), és leemeltem a polcról a szótárt. Pontosan úgy van, ahogy írtad. Bizalmas jelleggel használatos úgy, ahogy írtad.

Na, ezt kiveséztük, de miért éppen vese? Miért nem kimájaztuk vagy kitüdőztük? Esetleg kivastagbeleztük?

450. fokhagyma (válaszként erre: 448. - 4510537174)
2014. júl. 2. 17:26

"azonos helyzetű v.felfogású személyt jelenthet."


Elhiszem neked, de én ezzel a jelentéssel még nem találkoztam. Attól persze még létezhet, csak talán kevésbé használatos. A másik inkább.

Most holtig tanulok. Lám, erre is jó a fórumozás!!!

2014. júl. 2. 17:24
Egyetértek az előttem szólóval
448. 4510537174 (válaszként erre: 447. - Fokhagyma)
2014. júl. 2. 16:08

Ahogy a jó pap is holtig tanulhat, a jó nyelvészkedőre is vonatkozik a mondás.


Az egyívású egyik jelentése valóban az egy korosztályra, nemzedékre vonatkozó személyre utal, a másik jelentése viszont azonos helyzetű v.felfogású személyt jelenthet.


Lást Magyar Értelmező Kéziszótár


Mellesleg szívesen veszem az észrevételeidet.

Csak egy valamiben nem : a gyors gépelésben nem figyelek mindig az ékezet hibákra, v. elgépelésre. Pedig látom, hogy pirossal aláhúzza a gép. Ilyenkor legyintek egyet.

447. fokhagyma (válaszként erre: 446. - 4510537174)
2014. júl. 2. 15:36
Kedves Nomen, ne haragudj, hogy kötözködök egy kicsit, de az egyívású jelentése teljesen más, nem az, amire Te használod. Kimondottan azt jelenti, hogy ugyanaz az évjárat, ugyanaz a korosztály. Bocs, de "nyelvészkedő" énem mindig írásra késztet, ha valami ilyet veszek észre.
446. 4510537174 (válaszként erre: 445. - Kubiak)
2014. júl. 2. 10:05

Kubi-Kubi or nat Kubi, ez itt a kérdés !?


Büntetőjogi felelősségem tudatában kijelentem, veled egyivású vagyok. Akár rövid vagy hosszú Í-vel.

Humorod, éles, perlekedő nyelved nem áll messze tőlem.

Az egy iÍ-vás nálam nem a sör-bor- pálinkára vonatkozik, sem a korra. Lényeg, tudok-e az illetővel úgy beszélgetni, hogy ezt máskor is szívesen megtenném.

A legtöbb ember téma szegény. Kevés dologról lehet velük beszélni, ami érdekli és hozzá is tud szólni. Számukra az örök kérdés : Hogy van ? Mit szól, hogy milyen meleg- hideg van ?

445. Kubiak (válaszként erre: 444. - Fokhagyma)
2014. júl. 1. 22:00

Nem első eset :)


De fogjuk rá, hogy értjük mire gondol.

Mondjuk szerintem a nőkkel nulla tapasztalata van társalogni nem tud és néha sértő de cserébe sértődős és árulkodik mint egy kislány.


Szóval ebben a témában sem hiteles számomra.

444. fokhagyma (válaszként erre: 440. - Kubiak)
2014. júl. 1. 21:48
Igen, így hosszú í-vel kell írni, de valami akkor sem stimmel ezzel a szóval, mert az egyívású azt jelenti, hogy azonos korú. A párkapcsolatban viszont ez nem a legdöntőbb. Nomen valami másra gondolhatott, csak rossz szót talált rá.
443. angelic smile (válaszként erre: 439. - Angelic smile)
2014. júl. 1. 21:40
"Soha nem állítottam, hogy nyomi lennél, azt viszont, hogy egyedülálló vagy, te magad írtad le a profilodon." Helyesbítenék, utaltál rá a profilodon.
442. angelic smile (válaszként erre: 440. - Kubiak)
2014. júl. 1. 21:38
Igen, arra gondolhatott. :D
441. angelic smile (válaszként erre: 438. - 4510537174)
2014. júl. 1. 21:29
Mivel te nem vagy pszichológus, ezért ezek nem lehetnek tapasztalati adatok. Nekem nagyon megfelelne az az oldal is, ahol a pszichológusok ezeket az adatokat közlik. :)
440. Kubiak (válaszként erre: 437. - 4510537174)
2014. júl. 1. 21:28
Egyívású?! :)
439. angelic smile (válaszként erre: 437. - 4510537174)
2014. júl. 1. 21:27

Az utóbbi írásaid alapján azt kell feltételeznem, hogy nagyon lesújtó véleményed van a női nemről. E mellé még párosul az a felfogás, hogy azok a férfiak, akik nem csalják meg a feleségüket, párjukat csak debilek lehetnek és most ez utóbbi esetben szépen fogalmaztam. Ilyen kijelentéseket milyen férfiak tesznek? Gondolkozzunk el rajta! Te mit mondanál? Vonatkoztass el magadtól és úgy próbálj meg válaszolni! :)


Soha nem állítottam, hogy nyomi lennél, azt viszont, hogy egyedülálló vagy, te magad írtad le a profilodon.


Igen, ez valóban így van, lehet valaki egyedül, de attól még nem feltétlenül magányos.

Általában van olyan szakasz az emberek életében, amikor egyáltalán nem akarnak ismerkedni az ellenkező nemmel, minden ilyen fajta közeledést visszautasítanak. Ez több okból is lehetséges. Az egyik ilyen, hogy ha valaki nagyon megbánt minket és valószínű, hogy veled ez történt. Ezt sajnálom, de talán nem szabadna ennyire elszállni a nőkkel kapcsolatos véleményed megformálásában.

438. 4510537174 (válaszként erre: 434. - Angelic smile)
2014. júl. 1. 21:07

Ilyen összeállításokat a STatisztikai Hivvatal nemközöl

Ezek tapasztalati adatok,amelyek pszichológusok felmérései alapján készültek.

437. 4510537174 (válaszként erre: 433. - Angelic smile)
2014. júl. 1. 21:04

Amiket leirok az a véleményem vagy éppen az elvem.

A tévedés jogát fenntartom.

A feltételezésed, hogy mindezeket azért irtam, mert feltehetőleg egyedülálló nyomott agglegény vagyok, téves. Ellenkezőleg. Nincs nőhiányom.

Az egyedüllét nem mindig jelenti a magányt. Éreztem már magam nagy társaságban is egyedül. Egyszerű okból : nem találtam magamnak egyivású partnert. Nem a piálásra gondolok...

436. fokhagyma (válaszként erre: 433. - Angelic smile)
2014. júl. 1. 14:01

"határozottan visszautasítom."


Én is, nagyon határozottan!!! Nem vallási okokból, nem is mulyaságból, hanem szerelemből, szeretetből!!! Annak nehéz ezt elhinni, aki maga nem tapasztalta. Én, hála Istennek, igen!!

435. Pipi57 (válaszként erre: 429. - 4510537174)
2014. júl. 1. 13:02

*A 1o százalék kivételben az erősen vallásos férfiak a, mulyák, papucsok és a testi és szellemi hibásak a kivételek, akik nem kellenek a nőknek.*

Ezt azért az illetékesek igencsak megcáfolnák ,és visszautasítanák.

Azért aki szereti a párját,nem hiszem hogy arra törekszik hogy kivel és mikor csalja meg Őt.Szerintem az ilyennek meg sem fordul a fejébe ilyesmire még gondolni is.:)Tehát még gondolatban sem csalná meg a párját!

434. angelic smile (válaszként erre: 431. - 4510537174)
2014. júl. 1. 10:05
Belinkelnéd azt az oldalt, ahonnan ezt a statisztikát vetted? Vagy választhatok? Hasadra ütöttél, esetleg a kisujjadból szoptad ki? :D
433. angelic smile (válaszként erre: 429. - 4510537174)
2014. júl. 1. 10:04

Már bocs, de hol találok erre egy hivatalos statisztikát?

Azt pedig, hogy amiért egy férfi nem lép félre, az már csak erősen vallásos, mulya, papucs, testi és szellemi hibás férfi lehet határozottan visszautasítom. Neked ez az alapfelfogásod, és nyilván már meg is találtuk az egyik okot, amiért egyedül vagy. Mert ugye egyedül vagy?

Olyan véletlenül sem jutott eszedbe, hogy egy férfi szinte mindent megkaphat a feleségétől? Ha pedig félrelép, akkor mindezt elveszítheti?

Szerintem azoknak a férfiaknak, akik félrelépnek (és ez értendő a nőkre is) vagy nagyon boldogtalan a házasságuk, vagy ha nincs probléma, akkor szelemi fogyatékosak. Feladni mindent a semmiért? Mert ugye ez is játszik. A harmadik típus pedig -és ez nyilván mindkét nem képviselői között megtalálható-, akik nem bírnak a vérükkel, a "röptében a legyet is" típusok. Te melyik vagy? :P

2014. júl. 1. 09:12
igy mondjak,de mar valtozoban vannak a dolgok.kozeledunk az egyenjogusag fele.
431. 4510537174 (válaszként erre: 430. - 3f3949edc4)
2014. júl. 1. 09:10

Jó húrokat pengettél.

Az a tény, hogy a statisztika szerint minden férfire két nő esik ( vagy még töb ) növelik a férfiak önbizalmát és kaland éhségét. Ennek is köszönheti a sok félrelépés.

Nemcsak a kinálat nagy, a női szemérem is kiment a divatból.

430. 3f3949edc4 (válaszként erre: 429. - 4510537174)
2014. júl. 1. 08:51
Ha azt vesszük, hogy a világ népességének kb. 51%-a nő, és 49% a férfi (a fejlett országokban kb. 60% vs. 40% a nemek aránya a nők javára), akkor lokálisan a nők fele nagyobb lélekszámot takarhat, mint a férfiaké. 10ből 6 ember nő, annak a fele 3. 4 ember 90%-a is 3 (3/5 ember nincs, így... ő csak gondolt a félrelépésre, ami érvénytelen :D ). 3=3. Hol itt a probléma? :P
429. 4510537174 (válaszként erre: 428. - Angelic smile)
2014. júl. 1. 08:35

Nincs örök hűség ! Ebbe a tényben senkinek ne legyen illúziója.

A férfiak 9o százaléka félrelép a házasságban.

A 1o százalék kivételben az erősen vallásos férfiak a, mulyák, papucsok és a testi és szellemi hibásak a kivételek, akik nem kellenek a nőknek.

A nők valamivel hűségesebbek, a feleségeknek csak az 5o százaléka lép félre.

A munkahelyek a legnagyobb kupik. A megcsalások 75 százaléka ott jön létre.

428. angelic smile (válaszként erre: 427. - 4510537174)
2014. jún. 30. 20:53

Hogyan lehet? Erre a választ a halálom napján tudnám biztosan megmondani, ha addig sikerül. Bár nem érzem és nem is éreztem soha, hogy kitekintgetne a házasságunkból, de ezt soha nem lehet tudni.


Vannak elképzeléseim, azt leírom, cserébe pedig megkapom tőled a választ! :D Nincs apelláta! :P


Azt hiszem nem csak testileg, hanem lelkileg is összhangnak kell lenni köztünk.

Nagyon fontos a kölcsönös megértés, hogy mindent meg tudjatok beszélni, teljesen mindegy, hogy egy szendvicsről vagy egy felbukkanó régi szerelemről van szó.

A humor! Vannak dolgok, amiket igenis el kell viccelni! A humor konfliktusokat oldhat meg.

A szabadság! Ez nagyon fontos egy férfi számára, de szerintem egy nő számára is. Mindig kell, hogy legyen egy kis külön program. Nálunk azt hiszem, ez idáig ezt én használtam ki jobban.

Bizalom több értelemben is! Megbízni a másikban, soha nem kételkedni a szavában. De ami még nagyon fontos, hogy még az életemet, a gyerekek életét is rá merjem bízni.

És ami nagyon sok házasságból hiányzik, a támogatás! Egymást kölcsönösen támogatni mindenben.

De említhetném még az életfelfogást (így mondják?), és hogy egy szinten álljatok. Értem ez alatt, hogy agyilag (nem jut jobb szó az eszembe, elnézést, fáradt vagyok!) és az érzelmi intelligencia közel azonos "fokán" álljatok.

427. 4510537174 (válaszként erre: 426. - Angelic smile)
2014. jún. 30. 17:33
Ezt a titkot fejtsd meg : hogyan lehet megtartani egy férfit örök hűségben ?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook