Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyetemista lányok és támogatók fórum

Egyetemista lányok és támogatók (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
55. c73db520ef (válaszként erre: 54. - Magdalénia)
2016. okt. 3. 14:16
A barmikori lebuas veszlyerol meg me'g ne is beszeljunk!
54. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Muciana)
2016. okt. 3. 14:15

Ha arra gondolsz, amire itt a többség, akkor nagyon biztosnak kell lenned a dolgodban. (Bár van-e egyáltalán olyan ember, aki előrelát?)

Különben nem biztos, hogy diploma után új életet tudsz kezdeni, vagy a tükörbe nézni.

Mások előtt talán el tudod titkolni, de magad előtt soha.

A jövendőbeli párod akár több műszak árán lehet majd diplomás, neki biztosan nem fogod feltárni a múltad. Titkokkal és erkölcsi tartás nélkül élni nem jó.

Gondold át, mert visszaút nincs. (Nem rosszindulat.)

53. c73db520ef (válaszként erre: 52. - Mazsinka)
2016. okt. 3. 13:48
Pontosabban a media kialtotta ki oket alomparnak; meg a kifejezest is ruhellem.
2016. okt. 3. 13:37
Off. Ez a Kedves Ferenc nekem majdnem olyan Hajdú Péter kategória kinézetben. Mégis Péter és Sarka volt az álompár, míg Kedves a ronda, öreg fószer...
51. Arón1 (válaszként erre: 49. - Michelle.r)
2016. okt. 3. 13:28
En is:) egyebkent igazad van. A csunya pasi csak akkor elfogadhato, ha szegeny. Akkor atlagosnak szamit. Viszont ha gazdag, akkor jaj annak a nonek, aki osszejott vele. Kincsvadasz ribi. Hiaba a stilus, az intelligencia, humor, megette a fene
50. Panna.33 (válaszként erre: 49. - Michelle.r)
2016. okt. 3. 09:49
Én lennék az első;)
49. michelle.r (válaszként erre: 42. - Channa*)
2016. okt. 3. 09:46

Na igen, az elmélet sok esetben nem egyezik a gyakorlattal ;).


Azért arra kiváncsi lennék, ha indítanék egy fórumot a fickó képével, miszerint épp készülök elhagyni, mert kopaszodik, és pocakot eresztett, vajon hányan szednének szét, és milyen apró darabokra :D

48. michelle.r (válaszként erre: 40. - Jozsi.38)
2016. okt. 3. 09:39
Tényleg nem? ;)
47. Mazsinka (válaszként erre: 4. - 4975ebdc2f)
2016. okt. 2. 22:20
Szerintem ő nem ilyesmire gondolt. :D
46. viva70
2016. okt. 2. 21:14
Lányom egyik volt kollégiumi szobatársának is volt ilyen támogatója. Igaz, ő a barátjának vallotta a pasit, de bemutatva sosem lett az együtt töltött évek során... Az egész kapcsolat egy fura misztikum volt... De, mindegy is..., a lényeg, hogy elég szép támogatást kapott tőle a csaj.
2016. okt. 2. 21:01

Nem ítélek el senkit, engem csak az zavar, hogy minden nőt egy kalap alá vesznek emiatt a férfiak.


Lehet egy ilyen kapcsolat kulturált is, bár nekem nem lenne hozzá gyomrom, inkább felvettem a diákhitelt, és fizetem életem végéig.

44. viva70 (válaszként erre: 40. - Jozsi.38)
2016. okt. 2. 20:58
:)
43. Channa* (válaszként erre: 41. - Jozsi.38)
2016. okt. 2. 20:55
Ha csak mondani kell x összegért, akkor biztos nálam is meg van az összeg, amiért mondanám, de ha mást is kell csinálni, akkor nem hinném, hogy lenne az a pénz....
42. Channa* (válaszként erre: 32. - Michelle.r)
2016. okt. 2. 20:53

Az én ízlésemnek nem felel meg.

Lehet, hogy felszínes vagyok, de nekem igen is számít a külső, ahogy szerintem a legtöbb embernek, csak jobban hangzik, ha azt mondják, hogy nem számít...


Lehet, hogy kedvelném, mint embert, ha jó a humora és jó fej, de ágyba nem bújnék vele.


A pasik pénze sosem érdekelt. Az se, ha van nekik, az sem ha nincs.


Sosem a "támogatót" kerestem/keresem a pasikban, mert megkeresem azt, amire szükségem van. Ha sulit kell fizetnem, akkor arra is futotta/futja, ha táskát kell vennem, akkor arra is jutott/jut a saját pénzemből.

Ágyba meg azzal bújok, aki megfelel nekem kívül és belül egyaránt.

41. jozsi.38 (válaszként erre: 34. - Crystall)
2016. okt. 2. 20:28
van az a pénz, amiért jól néz ki :P
40. jozsi.38 (válaszként erre: 32. - Michelle.r)
2016. okt. 2. 20:27
arckönyvön régebben futott egy kép, kövér pasiladában: hájas disznó, ugyanez a pasi BMV-ben: macika. Fene se érti :DDD
2016. okt. 2. 20:19
Akinek budos a becsulet, a tisztesseg, a szorgalom, az rbnckodjon, ha tud majd tukorbe nezni.
38. 4331bba7c7 (válaszként erre: 37. - Kristo_f)
2016. okt. 2. 20:06
Az élet éppen annyira kerek, amennyire azzá alakítom :)
37. kristo_f (válaszként erre: 35. - 4331bba7c7)
2016. okt. 2. 19:06

Az élet nem ilyen kerek ahogy elképzeled. Volt már és mint látszik, volt ilyen a történelemben mindig


Te nem mennél ebbe bele, más meg igen. Nem kell ahhoz pocakos vénnek lenni hogy igy szerezzen egy kislánykát. Ilyen az életformája és van pénze rá.

2016. okt. 2. 19:05
Egyébként meg annyira utálom az álszent embereket és azok sem jobbak akik az arcukat nem vállalják de másokat leszólnak, hogy néz ki. Igy könnyü! Kedves fóruminditó, ha úgy érzed szeretnél ilyen támogatást biztos könnyen találsz és nem hiszem, hogy csak dagadt bunkók hirdetnének. Egyébként is inkább legyen egy pasid aki alkalmanként segit mint valami szalonban ahol napi több pasival is kéne lenned. A szép nőknek van lehetöségük válogatni, föleg támogatót akik meg itélkeznek azoknak lehet még soha senki nem ajánlotta fel a támogatását 😊
35. 4331bba7c7 (válaszként erre: 22. - Kristo_f)
2016. okt. 2. 18:50

Az nem prűdség, h nem egyből a lábam teszem szét, hanem dolgozom és csórón kijárom az egyetemet némi deákhitellel hintve...

Nekem is megvan a véleményem az ilyen luvnyákról és majdhogynem valószínűnek tartom, h egy egészséges "szép" ffinak nincs szüksége arra, h úgy kapjon likat, h "tááámogasson".


Hányás!

34. Crystall (válaszként erre: 30. - Channa*)
2016. okt. 2. 18:47
Direkt megnéztem, hogy néz ki szerintem nem ronda, kifejezetten szimpatikus arca van, tipikusan jó ember benyomását kelti.
33. moonlight13 (válaszként erre: 30. - Channa*)
2016. okt. 2. 18:41
De legalább nem buta, mint némelyek... Nekem még szimpatikusnak is tűnik, bár nem az esetem.
32. michelle.r (válaszként erre: 30. - Channa*)
2016. okt. 2. 18:24

Viszont remek a humora, jó fej, és tényleg kedves. Annyi fórumon olvasom, hogy nem a külső számít, mind hazudnak, akik ezt írják? 😜


Vagy a ronda pasi csak akkor elfogadható, ha pénztelen?

31. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Muciana)
2016. okt. 2. 18:23
A mai világban nem nehéz támogató szándékú férfiakat találni. Amikor albérletet kerestem, először a szűrőben nem állítottam be minimális árat. Aztán csak pislogtam naivan, hogy az első 50 oldalon 0 Ft-ért kiadó lakásokat találtam, ahova kifejezetten egyetemista lányokat ketestek. Persze a jelentkezésnél előny a teljes alakos bikinis fotó :D Aztán gyorsan rájöttem, mire jó az alsó árkorlát.
30. Channa* (válaszként erre: 22. - Kristo_f)
2016. okt. 2. 18:14

"Kedves Ferenc meg igen jókarban levő középkorú, nem hájas vén pacni/pacák."


Nem vén, de kövér és ronda.

29. l.luiselotte (válaszként erre: 27. - L.luiselotte)
2016. okt. 2. 18:07
különben egyetemi éveim alatt - mivel elég feltűnő voltam, l75 cm, vékony alkatú, derékig érő fekete hajjal stb - több pasi felajánlotta ugyanezt. De én kitartottam a csóró orvostanhallgató férjem mellett, - mindkettőnket a szülők tartottak el + az ösztöndij - akitől végzés után elváltam.
2016. okt. 2. 18:04
Az ilyen kapcsolatok többnyire nagyon kulturáltak, korrektek. Nem a "hédikmánhekőszex?" kategória.
27. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - Muciana)
2016. okt. 2. 17:50

Szerinten ilyesmire gondolsz:

engem egyetemista koromban szeretett volna egy pasi támogatni. Leszólitott, ajánlatot tett,- konkrétan forró nadrágban voltam, Szzegeden a Lófarában ( ez 30 ével ezelőtt egy presszó volt ) évfolyamtársakkal vagy kávéztam, vagy somlóit ettem,. Ő félrehivott és elkezdte dicsérni a lábam, ill. engem. elmondta hogy miért mit vár cserébe.


Nem volt öreg, nem volt visszataszitó, én l9 voltam, Ő olyan 30 körüli lehetett

nem fogadtam el, de ezzel az erővel akár össze is jöhetett volna az üzlet.


Ne Te hirdesd magad, megtalál akinek bejössz és áldozna rád


Egyetemi városokban az ilyen elég gyakori eset.

26. kisj (válaszként erre: 23. - Kristo_f)
2016. okt. 2. 17:43
Hol van az megírva, hogy a "támogató" egy sármos grál lovag lesz?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook