Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyetemista lányok és támogatók fórum

Egyetemista lányok és támogatók (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
115. massalhangzo (válaszként erre: 109. - Timycat)
2016. okt. 9. 17:41

amit te leirtal az nem teny, hanem sertes volt :D nem szamomra, mert nem elek hazassagban, es nem kurv@kent dolgozok


azt irni, hogy a legtobb kurv@ hazassagban el, hulyeseg. egyszert a legtobb kurv@ nem el hazassagban, masreszt a legtobb feleseg nem kurv@alkodik. biztos van olyan is, amit irtal, hogy hazassagban el, es mellette hirdeteseket ad fel, penzert szexel masokkal, de nem ez az altalanos jelenseg :D


en nem itelem el sem a hivatasos kurv@t, sem azt, aki egyetem mellett, zsebpenzert kurv@lkodik, es nemcsak azert, mert mi kozom hozza, hanem ugy altalaban nem. de azt elitelem, aki csak azert, mert penzert szexelgetett vagy szexelget, elkezdi verni magat, hogy de mert mas is ezt csinalja, sot meg inkabb, es fuzi hozza a rosszakat


de ez tipikus sok embernel, ha valami olyat tett, amire nem buszke, masokat igyekszik sarozni es rossz szinben feltuntetni, mintha ettol barmi valtozna


egyetem melletti kurv@lkodast nem nagyon ertek, mert most attol barmi valtozik vagy jobb lesz, hogy par honapig vagy egy-ket evig tobb koromlakkot tud vasarolni vagy nem kell dolgozni suli mellett? utana ugyis bele kell vagni egyszer. ezert meg nem eri meg egy faszi ala fekudni sem, mert kotve hiszem, hogy mind csupa kellemes tarsasag, figyelmes es jo pali lenne (akkor nyilvan nem szorulnanak arra, hogy fiatal csajokat finanszirozgassanak)

114. timycat (válaszként erre: 113. - Timycat)
2016. okt. 9. 17:32
ja mert egyébként rászorulva sincsenek. A kutya is jó dolgában veszik meg
113. timycat (válaszként erre: 112. - C73db520ef)
2016. okt. 9. 17:31
Ez náluk fétis vagy hobbi én nem tudom és nem is értem, de ettől eltekintve példás a házasságuk, igazi zsák a foltját eset, egyforma "beteg" mindkettő.
112. c73db520ef (válaszként erre: 111. - Timycat)
2016. okt. 9. 17:29
Az mindketto; a ferj meg a str. + meg szobaztat is? Az meg buncselekmeny :D
111. timycat (válaszként erre: 110. - C73db520ef)
2016. okt. 9. 17:24

Tehát az a feleség, aki hirdetős úton keres kuncsaftot és tényleg pusztán anyagiak miatt elégít ki férfiakat -akit ismerek az a férje tudtával a saját házukban űzi- az nem is feleség vagy nem is k.rva?

:D

2016. okt. 9. 17:22

A feleseg feleseg, a krva meg krva.

A ketto nem =.

109. timycat (válaszként erre: 108. - Massalhangzo)
2016. okt. 9. 17:08

Nem értem a kirohanást.

Most ezt nekem kellene magamra vennem, bár nem ingem vagy te vetted magadra?


Írtam egy tény megállapítást, nem azt hogy minden feleség vagy minden nő, hanem hogy "legtöbb q.rva".

108. massalhangzo (válaszként erre: 107. - Timycat)
2016. okt. 9. 17:00
lasd a lentebbit. ha valaki szegyelli a kurv@lkodasat, az hallgasson es lepjen tovabb, ha teheti, de ne kezdje ocsarolni a tobbi not, mert nem altalanos jelenseg, amin mindenki keresztulmegy, es nem hasonlithato ossze se hazassaggal, se rossz kapcsolattal, se azzal, hogy ajandekot kap valaki a palijatol vagy baratnojetol :D
107. timycat (válaszként erre: 105. - Massalhangzo)
2016. okt. 9. 16:56
Te is leírtad olyan sok van... mit kell ezen még rugózni?
106. massalhangzo (válaszként erre: 103. - Timycat)
2016. okt. 9. 16:52

penzt kerni dugasert, azt ne magyarazd mar bele masba :D


akkora alszentseg ez. egy hivatasos kurv@ sosem kezdene el szepitgetni, hogy az nem is az, amibol el, es hogy mert bezzeg mas nok is. ebbol el, ez van. nem ujkeletu dolog. de azok a csajok, nok, akik idonkent vagy akar rendszeresen fekszenek pasiknak penzert, kozben meg eljatsszak, hogy ok milyen frankok, es ha valaki tenykent kozli a kurv@sagot, akkor jonnek azzal, de bezzeg mas, meg a felesegek, meg a szomszed tehene is. ha valaki ezt csinalja, legalabb legyen annyi ver a pucajaban, hogy ha nem is kurtoli vilagga buszken, de nem kezd el sarozni mindenkit, hogy o jobbnak tunjon

105. massalhangzo (válaszként erre: 102. - Timycat)
2016. okt. 9. 16:45

szerinted van ennek barmifele realitasa, eletszerusege? mert en meg nem lattam, vagy hallottam olyanrol, hogy egy feleseg fogat osszeszoritva teszi szet minden este, nehogy kiessen a kozos panelbol, hitelbol :D mert inkabb altalanos az, hogy egy ferj-feleseg kozott mar nincs semmi, csak elnek egy fedel alatt megszokasbol vagy muszajbol


az mas, olyan sok van, hogy a pasi penzeert megy hozza es teszi szet, de hidd el, azoknak siman van gyomra ehhez, es nem hatalmas szenvedeskent eli meg. cserebiznisz kocsiert, rucikert, gondtalan eletert

104. csikil4ny (válaszként erre: 102. - Timycat)
2016. okt. 9. 16:38
S aki ingyen eroszakoltatja meg magat eveken keresztul, az micsoda?
103. timycat (válaszként erre: 101. - C73db520ef)
2016. okt. 9. 16:37
Törvényes? Tehát házasságon kívül pénzt/ajándékot elfogadni férfitól/nőtől, pláne ha nem életet is élnek minden esetben törvénytelen. Hm...
102. timycat (válaszként erre: 100. - Massalhangzo)
2016. okt. 9. 16:34
Lentebb írták, k.rva aki pénzért kefél. Na most aki azért teljesíti házastársi kötelezettségét (be szépen fogalmaztam) mert így könnyebb neki az élet (nem kell dolgozni, vagy megmarad a színvonal vagy így tudják fenntartani a hitelt stbstb) az szerinted effektíve miért is él nemi életet "élete értelmével"?
101. c73db520ef (válaszként erre: 99. - Timycat)
2016. okt. 9. 16:31
De az torvenyes! Vagy a felesegek penzert szexelnek? (Mar ha szexelnek egyaltalan.)
100. massalhangzo (válaszként erre: 99. - Timycat)
2016. okt. 9. 16:29

ezzel a kozos vagyonnal vagy hitellel magadnak mondtal ellent


ne hasonlitsd mar ossze azt, ha valaki azert nem valik, mert fel az egyedullettol, vagy megszokta mar a masikkal, vagy nincs lehetoseguk kulon koltozni azzal, hogy egy noci penzert szexel, csak mert kell egy kis zsebpenz, mert budos a melo

99. timycat (válaszként erre: 89. - 4705d7a6b8)
2016. okt. 9. 16:26

A legtöbb k.rva házasságban él.

Nézd meg hányan csak azért nem válnak, hagyják ott a már megunt embert, mert közös a vagyon (vagy épp a hitel)

98. massalhangzo (válaszként erre: 81. - Fc05b4bfbb)
2016. okt. 9. 16:24

szerintem inkabb te hiszed azt, hogy ezt minden lany, no csinalja, csak hallgat rola vagy hazudik. pedig hidd el, sokaknal nem evidens, hogy heti ketszer leszop valami barmot, csakhogy legyen plusz zseje


manapsag inkabb egy no lustasagat, butasagat mutatja, ha erre kenyszerul, annyi a lehetoseg egy kis plusz munkara, ha van egy cseppnyi esze vagy hajlandosaga ra. ma, amikor barki megvalosithatja onmagat, meg ha nem is talcan kinaljak a lehetoseget ra, vegigkurv@lkodni az egyetemi eveket eleg ciki

97. timycat (válaszként erre: 62. - Nyx_)
2016. okt. 9. 16:23

:D ez jó

Mondjuk műkörmöm és műhajam nem volt sosem, de a barnaság (nyaralásról, akár tél közepén) ápoltság, menő cucc az általában megvolt. Mégsem voltam k.rva.

Tudod vannak egyetemista lányok, akik gazdag családból származnak - ők a lepuccosabbak -, de ők sem feltétlen k.rvák.

Akikről tudtam, hogy támogatókból (is) élnek nem klasszikus k.rvák voltak. Az értelmesebbje max. 1-2 pasit tart/ott magának, aki segíti/segítette. Ezt is lehet ésszel csinálni.

Egyébként ez igaz fiúkra, lányokra egyaránt, mióta világ a világ.

96. c73db520ef (válaszként erre: 95. - Érdekes73)
2016. okt. 9. 16:12
Meg a hostessszolgalatok es egyebek.
95. Érdekes73 (válaszként erre: 17. - Kisj)
2016. okt. 9. 16:05
Nem kell hirdetés van egy szórakozó hely ahol ez zajlik ... Ott találkozhatnak a leendő pártfogók ( gazdag vállalkozók ) és pártfogoltak ( fiatal lányok )egymással ez tiszta üzlet.
94. c73db520ef (válaszként erre: 93. - Moonlight13)
2016. okt. 9. 15:59
Ja. keves a konyhapenz, vagy egy imadott bundara, ekszerre, barmire ahitozik, irany a "kulonmelo."
93. moonlight13 (válaszként erre: 74. - Massalhangzo)
2016. okt. 9. 15:39
Szerintem is. Azok választják később a karrierük felfelé íveléséhez is ezt a módszert.
92. Magdalénia (válaszként erre: 81. - Fc05b4bfbb)
2016. okt. 9. 00:16

Az, hogy megbízol az ismerősödben, független attól, hogy mi a foglalkozása.

A szomszédomban lakott egy "pénzért dolgozó nő" és ő nagyon megbízható volt, de a kolléganője kirabolta. Kellett a pénz.

91. Cucicsillag (válaszként erre: 87. - C73db520ef)
2016. okt. 8. 23:49

Ahogy a klasszik filmben Bud Spencer mondja:

"AZ!"

90. c73db520ef (válaszként erre: 88. - 4705d7a6b8)
2016. okt. 8. 20:52
roviden es velosen
89. 4705d7a6b8 (válaszként erre: 81. - Fc05b4bfbb)
2016. okt. 8. 20:26
nem nem minden nő k..va. ha ezt olvastad ki a véleményeinkből akkor nagyon rosszul olvastad. és kikérem ezt a magam nevében is és a más tisztességes nők illetve családanyák nevében is. a k..va az, aki azzal keresi a pénzt, hogy pénzért kefél.tök mindegy, hogy az országút mellett ácsorog vagy így hirdeti magát!!!!
88. 4705d7a6b8 (válaszként erre: 87. - C73db520ef)
2016. okt. 8. 20:23
jól fogalmaztál
87. c73db520ef (válaszként erre: 86. - Pengő Gyöngyi)
2016. okt. 8. 19:27

A krva es a strc.

Nem kell itt szepitgetni.

2016. okt. 8. 19:15

"Mit rózsának hívunk, bárhogy nevezzük, épp oly illatos."

Magyarul, ha valaki krva, akkor krva, oszt kóc.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook