Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyedül élők beszélgessünk! :-) fórum

Egyedül élők beszélgessünk! :-) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
1312. a6bc29c843 (válaszként erre: 1310. - Korteforma)
2012. okt. 2. 22:29

Jajj tudom, ez a Carolans? Egyik szilveszterkor ittam, akkor már mindegy volt. :D


áááá az nem is jó pálesz, pár %-os csak, nem hat. ;)


Ja nem, ő szabadon mászkál idehaza, mint aki itt lakik. :D Van hát, együtt élnek régóta.


Nincs mit, csak tudom milyen fantasztikus érzés. :)

1311. a6bc29c843 (válaszként erre: 1309. - Korteforma)
2012. okt. 2. 22:26

nanáá, nesze neked okostelefon. :D

Huhh ha hallanád, én hogy tudok, na nem ilyen törvénybeütközően, de jóízűen, teljesen átélve a szitut.


Na neeee, szalvétán? :DDDD

Mit lehet azon veszekedni?

1310. korteforma (válaszként erre: 1308. - A6bc29c843)
2012. okt. 2. 22:26

Oké, kíváncsi leszek! :)


Ez Lidl-s, Baliey's utánzat, és azt imádom. Pálinkát nézegettem pár napja a boltban, de ami normális minőségűnek tűnt, az 3e ft... Kihagytam :(


Van, akit hívni se kell és megy :D Van barátnője?


Köszönöm, drága vagy :)))

1309. korteforma (válaszként erre: 1307. - A6bc29c843)
2012. okt. 2. 22:24

Mindig a kütyük a hibásak. :D :D


Jajj de imádok én is nevetni :))))


Papírszalvétán :D

1308. a6bc29c843 (válaszként erre: 1306. - Korteforma)
2012. okt. 2. 22:23

Majd egyszer mutatok, előtte-utána képet. Duuurva. :D


Egs a likőrhöz! Én nem csípem, nekem túl gejl az egész. :/


Áhhh neeem, ő olyan magának való volt mindig is. Gőzöm nincs róla, miért ilyen kis ragaszkodó. Én soha nem hívom fel, nem írok neki, nem keresem, ő meg mindig bejön munka után. Én vagyok az első. :)))



Kívánom, hogy lásd a szerelmedet, élvezd minden percét ki. :)

Elhiszem, hogy örültél. Aranyos. :)

1307. a6bc29c843 (válaszként erre: 1305. - Korteforma)
2012. okt. 2. 22:18

Ohh telefon, szidom mint a bokrot. Gondolhatod nem akar engedelmeskedni. Ceruzám meg nincs hozzá-ehhez nem járt, nem olyan. Ja kérdezted L-t. Semmi extra. Rommá röhögjük magunkat, nagyon állat a pali! :DDD

Min civódtatok: :D

1306. korteforma (válaszként erre: 1304. - A6bc29c843)
2012. okt. 2. 22:11

Álló munkám lenne, gőzöm sincs, hogy mennék le edzeni... Eleve az, hogy végig kell állni már sokkolóan hangzik. Az tuti, hogy formálódsz közben!


Hehe :D :D A krémlikőrt választottam :D :D


A tettek számítanak mindig. Jó, mi nők élvezzük, ha mondják is, hajjaj. Viszont hiába mondja, ha nem mutatja. Vannak, akik nem ömlengenek, még csak ki se mondják, szeretnek, mégis mindenkinél jobban szeretnek.

Ebből a gesztusból épp ez látszik :)))


Még nem a szerelmem :)) Remélem, hogy látom holnap. Nem rég hívott, jó éjt puszit kívánni. Ez nagyon édes dolog, örültem :)

1305. korteforma (válaszként erre: 1303. - A6bc29c843)
2012. okt. 2. 22:07

Igen, otthoni. Ráadásul ugyanúgy gép előtt ülős munka. Az a jó benne, hogy ezt élvezem és lehet alkotni :)


Ohh, telóról vagy laptopról kellemesebb tud lenni, nem vagy székhez kötve :)


Ahhha, okt 23 és a nov. 1-jei hétvége is ilyen lesz! Le kell majd szombatokat dolgozni, szerintem előtte és utána lévő hétvégén.


Jujjjjj de dög vagy :D :D Ma egyik kolléganőmmel civakodtunk egy hülyeségen, úgy, mint a 20 éves házasok :D :D

1304. a6bc29c843 (válaszként erre: 1302. - Korteforma)
2012. okt. 2. 21:02

Jaa, hogy te ücsörögsz! Így már értem! :D Na én állok, mozgok, emelgetek, kemény ám! :S de legalább hasznos.


én is most teázom, de túl citromos lett, nem kéne már meginni. :) bezzeg a mákpálinka az nem volt túl savas. :DD


áááh ez a pasi bármit megtenne nekem, pedig igazából soha nem is mutatta, mondta, hogy szeret. lehet aki mondja, az nem érzi így? fene tudja. :)


dejó neked, hogy látod a szerelmedet. most egy kicsit irigyellek.♥

1303. a6bc29c843 (válaszként erre: 1300. - Korteforma)
2012. okt. 2. 20:58

Kösziiiii. :)


Neked is ilyen otthoni a második? Most nekem nincs, majd hoznak(remélem) :)


Ne is mond...kivan a gerincem ettől a szar géptől, azért szooktam telóról írni. Nem tudom mennyi egység van még rajt, hogy netezhetek rajt, de holnap bemegyek vodáékhoz, beállíttatom a telómat.


4 napos hétvége? mikor? okt 23? komolyan?


Áhh nagyon szuper volt. a nap csúcspontja, hogy egy srác megkért rá, hogy cseréljem ki a scannelőben a címkét. Jó, oké. Megcsináltam, és a gép oldalát akartam becsapni, odavágtam a srác 4 ujját. ssssszzz...nagyon röhögtem, én bunkó, még elnézést sem tudtam kérni vagy 5 percig, úgy röhögtem. :S

1302. korteforma (válaszként erre: 1301. - A6bc29c843)
2012. okt. 2. 20:57

Munka után hogy volt erőm? Egész nap ülök... Örülök, ha megmozgathatom magam.

Na jó, tegnap baromira nem volt hozzá kedvem. Aztán a futópadon állva már lett :)


Szerencsére nem volt túl hideg és fedett megálló volt. Sokkal inkább bosszantott, holott vannak ennél rosszabb dolgok is az életben. Megvan, teázom egyet :) Vagy krémlikőr :D :D


Jajj, ezt nem tudtam :(( Akkor meg vagy kötve :(


Nekem se ártana tartani velük a kapcsolatot és elérni ilyesmit :D :D


Talán holnap látom.. Tegnap telón beszéltünk, hulla fáradt volt,pár perc után már viccelődtünk, jó volt :)


szomszéd-nyomulós-L? :D

1301. a6bc29c843 (válaszként erre: 1299. - Korteforma)
2012. okt. 2. 20:49

Na helloka! :)))


Hogy volt energiád még edzeni? :D

Lerohadnak a lábaim, annyit álltam ma is.

Óóó te szegény, az a fránya troli(életemben nem ültem) nagyon megáztál? nem ám megfázol. :S


nem küldött haza, áá hogyan? nem tudtam volna mivel, a határ mellett dolgozom. :S



naaa, azért minden exem nem hoz kaját, különben soha nem kéne főznöm. :DD


pasid? :P

1300. korteforma (válaszként erre: 1298. - A6bc29c843)
2012. okt. 2. 20:47

Hagyatékihoz drukkolok, soksok pénzt kapjál!! :)


Hétvége volt fárasztó, vagyis a vasárnap, mert csináltam a plusz melót. Szinte egész nap a gép előtt ültem, nagyon fájt másnap a lapockám-vállam :(


Előbb-utóbb a végére fogok érni, -most sok ilyen meló jött össze-, és akkor mindkét napom szabad lesz hétvégén :)

A 4 napos hétvégét várom már, de nagyon!!!!


Hogy telt a napod?

1299. korteforma (válaszként erre: 1296. - A6bc29c843)
2012. okt. 2. 20:44

Pandora-Linda, áhhh, én is ilyen vagyok :D Rájövök a simlisségre és hamar összeállnak a fejemben a dolgok. Emellett jól tudok kérdezni, kiszedem belőlük, ha tudni akarok valamit :D :D


Úhhh, jól kiszúrtál magaddal :( A főnök jó fej, hogy haza küldött. Ritkaság ;)


Hmmm neked milyen jó exe(i)d vannak!


Klassz, hogy tőled mentek dolgozni! Ennek megvan a hangulata ;) Elég nyitott csajszi lehetsz, akit hamar megkedvelnek a többiek.


Ekkora vihar volt nálatok? Itt is szakadt-szakad, de volt már rosszabb is.


Voltam edzeni tegnap és ma is :) Tegnap lenyomtam egy óra kardiót, ma gépekkel dolgoztam alsó testre, hasaztam. Szakadó esőbe jöttem el, troli elment előttem, ááááh, boldog voltam :(


Pussz

2012. okt. 2. 18:12
Merre vagy szivike? Ne dógozzá sokat, engedj másokat is oda. :))
2012. okt. 2. 03:55
Apropó,holnap megyek a hagyatéki tárgyalásra. tudod,apum után örököltem/tünk. jó lenne az a pénz,szeretném belőle neki megcsináltatni a sírfedelet,mert kicsit megsüllyedt. na tényleg lépek. :)
2012. okt. 2. 03:45
Szia körte! örök gyanakvó vagyok, ezért hamar rájövök a simlisségre,és már eleve úgy viselkedek. koppant egyet o. mert felhozta a régi dolgainkat,célozgatva arra,h.megint jöjjünk össze. persze hárítottam,mert tudtam,h.csak müsorozik a haverjainak. rohadék. tegnap belázasodtam,de mentem reggel melózni. hát nem kellett volna,egész nap a wc-t fejelgettem.11 után tértem magamhoz. :( mondta is a főnök szarul nézek ki,pihenjek,ha hazaérek. na így is lett,jött az exem,hozott nekem fini friss zsemlét,pick szalámit,paradicsomot,és csokikát. aranyos ugye?:) most várom a többieket,ma nálam kávézunk,és megyünk melózni. hallod?akkora vihar volt az előbb hogy ilyen 10éve nem volt. na,te is buszozol?:s ne lustulj ám el,tarts ki,edzz keményen,meg lesz az eredménye.megéri. :) na én most megyek,majd egyszercsak jövök.nincs sok kedvem itt lenni,unalmas. :s puszillak:Linda
1295. a6bc29c843 (válaszként erre: 1294. - Korteforma)
2012. szept. 30. 20:36

Az bizony! A kávézó tulaja hozta, saját. :))

Komolyan, nagyon finom. Nincs lezárás, együtt emlózunk. Jajj de rafinált, nem térek magamhoz. Tegnapelőtt csináltam egy hülyeséget, ott ült mellettem, és épp telefonáltam. Vagyis hívott valaki, akihez régen közöm volt, és ismeri. Azt hittem nem tudja, hogy kivel beszélek. Lényeg az, hogy aki hívott, az 5 éve nem keresett, és pont aznap meg igen. Szóval amikor hívott, én már tudtam mire megy ki a játék. A srác valakinek lazáskodni akart, hogy lefeküdtünk, de én hárítottam. Tudtam, hogy ki van hangosítva. Rohadt gyökér! L. ma rákérdezett, mi van a O.val. B+ mondom, most ezt miért kérdezed? Azt mondja L. tudtam hogy vele beszélsz, és nagyon okos voltál, jól vetted a lapot! Csúcs na, semmi nem marad soha titokban. ::D

1294. korteforma (válaszként erre: 1293. - A6bc29c843)
2012. szept. 30. 20:30

Mákpálinka??? Hűha :D :D Kis kábító pia lehet :D


Na, akkor neked is jól sikerült a "lezárás". :)


Haladtam a munkával, tök jó!!! Átküldtem ami kész, kivi vagyok a válaszra :))


Pasi meg hiányzik :)

1293. a6bc29c843 (válaszként erre: 1292. - Korteforma)
2012. szept. 30. 20:21

hello! nahát ebből minden lett csak nem üdítő :D

mákpálinkát ittam, anyám ki kell próbálnod, ez nagyon jó pia. végül csak finoman szóltam neki, tök jól éreztem magam, annyit röhögtünk. :DD

1292. korteforma (válaszként erre: 1290. - A6bc29c843)
2012. szept. 30. 18:12
Adjál neki :D :D
2012. szept. 30. 18:11
már itt is van, beszarok!:O
2012. szept. 30. 18:03

na b+! bekapcsoltam ma a telefonbomat este óta, hát egész nap hívott. :S


mindegy, 20 perc múlva talizunk, meghívott egy üdítőre ide a kávézóba. most elrendezem a szénáját!!!!

1289. a6bc29c843 (válaszként erre: 1288. - Korteforma)
2012. szept. 30. 17:55

Szerintem is. Jó ha nyitott mindenben. :))


Oké, ez lesz az én El caminóm. :D


Itt lóg az eső lába, nagyon! Be is kéne hozni a ruhákat.

1288. korteforma (válaszként erre: 1287. - A6bc29c843)
2012. szept. 30. 17:36

Én is :) Jobb, mint aki gyökeresen ragaszkodik dolgokhoz :)


Mesélj, milyen volt!


Rávettem magam a munkára, elsőre nagyon nehéz volt elkezdeni. Az volt a jutalmam, hogy sétáltam egy rövidet. Olyan szép idő van!

1287. a6bc29c843 (válaszként erre: 1286. - Korteforma)
2012. szept. 30. 15:44

Az a jó, ha kicsit lehet formálni. Én szeretem. ;)


Most nincs, majd elmegyek egyedül a szerencsepadhoz. :))

1286. korteforma (válaszként erre: 1285. - A6bc29c843)
2012. szept. 30. 14:28

Formálható ezen a téren :)


Ez milyen jó! MOST nincs kivel menned... ;) Fel lesz az még avatva :D :D

1285. a6bc29c843 (válaszként erre: 1284. - Korteforma)
2012. szept. 30. 13:41

Túrni? Jó kis program.

Gondolom mennyire lelkesedne. :D


Képzeld, itt a városunkban most avatták fel a szerelmesek falát. De nem csak ez van itt, állítólag van egy pad, valami szerencsepad. Tök jóóó, csak most meg nincs kivel mennem. Muhahaha. :D

1284. korteforma (válaszként erre: 1283. - A6bc29c843)
2012. szept. 30. 13:33

Tudom én azt :) Bébikém?? Ehh....


Tényleg apró dolgokon múlik. Persze ha több apróság van és összeadódik, könnyebb elbizonytalanodni.


Bántotta azért, de nem olyan típus, aki ilyesmin kiakad :) Elmegyek vele túrni :D

1283. a6bc29c843 (válaszként erre: 1282. - Korteforma)
2012. szept. 30. 12:43

Nem, nem akartam tőle semmit. Ő akart, sőt már úgy is kezelt mintha a csaja lennék. Gondolok itt arra, hogy bébikémnek szólítgat, meg ugye közös programokat tervezgetett, anélkül, hogy engem megkérdezett volna, szeretném-e? Nos, nem.


Na mondtam én neked. :D

Ugye, milyen kis apró dolgokon múlik? Pont erről beszélgettem valakivel valamelyik nap.


Uhhhh mit szólt arra, hogy szóltál neki az öltözéke miatt? Ugye, hogy nem mindegy kivel mész végig az utcán? Ezt is mondtam valakinek. :D

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook