Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egy utcában lakni anyósékkal? fórum

Egy utcában lakni anyósékkal? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
110. pierot
2012. nov. 7. 12:46
azt mondják olyan távolságban jó, ha az anyós lakik, hogyha szükség van rá közel legyen, de ne annyira, hogy papucsban át tudjon menni:-))
2011. aug. 13. 18:24
Akár egy házban is vele.
108. Zizisicc (válaszként erre: 104. - Natika1982)
2011. aug. 13. 18:23
Hát, abba nem nagyon szólhatsz bele, hogy hol és melyik házat vegyék meg, de ha mégis a közeletekbe költöznek, kijelölheted a saját határaitokat. Persze jó lenne, ha ezt a pároddal is meg tudnád beszélni, és Ő támogatna ebben. Pl. udvariasan, de határozottan megmondani anyóséknak, hogy bejelentés nélkül ne állítsanak be hozzátok, ne adjatok nekik kulcsot ..... stb. .....
107. gia69
2011. aug. 13. 17:59

Anyósfüggő.

Az én anyósommal talán a külön bolygó lenne a legjobb megoldás.

Amúgy a mamikával, párom nagymamájával igen jó a kapcsolat, sajnos ő messze lakik.Mondjuk gyakorlatilag ő az anyósom,hiszen páromat ő nevelte fel.Na őt imádom.

2009. aug. 3. 16:42

Én az anyóssal is és a szüleimmel is egy utcában lakom. Az anyósom nem jön hozzánk, mert egyszerűen nem mozdul ki otthonról. Ha megyünk örül nekünk, beszélgetünk.

Viszont a szüleim a szomszédba laknak. Állandóan jönnek, főleg, ha a férjem nincs itthol. Előfordult régebben, hogy a párom bezárta az ajtót, hogy egy kis nyugtunk legyen.Sokszor ebég közben odaálltak az asztal mellé és nézték, hogyan eszünk, vagy reggel arra ébredtünk, hogy bejöttek a lakásba és a szoba ajtajába állnak. A mai napig ha olyan vendég jön hozzánk akit ők is ismernek simán átjönnek.

2009. aug. 3. 16:31
Nekem addig volt jó,még velünk élt.Ideális anyós:mindenben segít,pártfogol,de nem szól bele semmibe.
2009. júl. 29. 10:40

mi most ott tartunk h végre néznek más házat persze még mindig ebben a faluban és miért is ne ez a másik ház is itt van 5 percre.

de jó h ennyi ház van eladó.

csak azt nem tudom más falu miért nem jó nekik.

most se laknak messze mert kocsival kb 15 perc

103. mgagi (válaszként erre: 102. - Eszter0920)
2009. júl. 28. 22:12
Én is ezt gondolom. Az a bajom hogy a párom nem tud elszakadni a szüleitől. Legszivesebben vinné magával mindenhová. Örülnék neki ha elszakadhatnánk ettől a háztól, de még nem tudjuk megoldani.
2009. júl. 28. 22:02
hello.az én anyosom 3házzal lakik arréb tölünk nagyon jo volt a kapcsolatun egész addig amig meg akarta szabni nekem,hogy a haldogló anyámhoz mikor menjek be a korházba természetesen bementem hozzá és aznap meg is halt másnap volt képe átjönni hozzánk sirni mert :annyira sajnálta anyámat:meg akarja szabni,hogy a 17éves lányomat hova engedhetem el és hova ne.20 évembe tellet tellet,hogy a férjemnek ne az anyja szava legyen a szent és sérhettetlen.mivel ez igy volt.de ehez az kellet,hogy egy évet külön legyek a férjemtől és rájöjjön.hogy nem az anyja az isten.szoval ha túl közel van az gáz
101. mgagi
2009. júl. 28. 19:32
Kész vagyok. Anyósommal bementünk a városba szőnyeget venni. Hazafelé jövet látott 1 családot ahol a nagylány olyan 8 éves lehetett a kicsi pedig 2. Mondja nekem. Látod ott is milyen nagy a korkülönbség. Nem szóltam egy szót se. Pedig mondtam volna, hogy nem tudhatja miért annyi korkülönbség. Tudom hogy célozni akart arra hogy még ne legyen baba. Pedig akkor is lesz!
100. 6f773a273c (válaszként erre: 68. - Ad96793c81)
2009. júl. 23. 22:40
Lehet ,igazad van,de nem Tőle,hanem a fiától,a páromtól tudom ezt a régi dolgot.amugy az édesanyja meghalt amikor ő 18 éves volt...szerintem ez megmarad egy fiatal lány lelkében sérelemként,és egész életében végig kíséri.Igazad van,nem kéne beleszólnia,én is igy gondolom,de legalább értem hogy mért olyan amilyen..
99. margareta51 (válaszként erre: 54. - Kokorka)
2009. júl. 23. 21:41
Nagyon ertheto a velemenyed es sok igazsagvan benne.
98. e773b192c8 (válaszként erre: 97. - 759dae95ea)
2009. júl. 23. 14:45

Nem tudom hogy neked milyen az anyósod veled szemben de ha olyan mint az enyém akkor jobb ha még a városból/faluból is elköltöztök.

Nekünk igaz ez nem sikerült de már az is nagyon jó hogy legalább el tudtunk onnan tőlük költözni.

Én számolás helyett sokat sírtam. :((

2009. júl. 22. 21:36
Lányok! Amikor otthonról anyukámék "elengedtek", azt mondták, ha gond van, megsértenek számoljak 3-ig. Mindig ehhez tartom magamat, annak ellenére, hogy lassan 3 év alatt volt, hogy többször számoltam. Egyetlen egyszer volt, hogy kicsit erélyesebben szóltam. Mondjuk nem bántam meg. De magamról Anyósék szájából SOHA egyetlen rossz szót nem hallottam. Mindez mellett vallom, hogy jobb lesz 2 utcával arrébb.
96. mgagi
2009. júl. 22. 20:34
Kell a távolság akár szülők vagy anyósok. Az a lényeg hogy ne tudjanak bele szólni az életetekbe. Hiába jó vagy rossz az anyós akkor is. Nem haragszom rá, de mindent azért nem lehet eltűrni.
95. Ani2
2009. júl. 22. 19:54
Mi anyósékkel laktunk 2 évig, 2 éve külön vagyunk panelba, de most akarunk építkezni. Anyósomék utcájuk végén van telek úgy volt h ott építünk, de már mondtam a férjemnek, hogy mégse olyan jó ötlet. Anyósom is kimutatta a foga fehérjét lagzikor, mi rendeztünk, de úgy ugrált ott mintha mindent ő állt volna. Na azóta teljesen megváltozott minden. De még befogok számolni neki az biztos.
2009. júl. 22. 19:43
Nagyon szeretem az anyósom, de nem tartanám normálisnak, ha ennyire egymás szájában élnénk.
2009. júl. 22. 19:41
Én már ott tartok hogy még azt is bánom hogy egy városban vagyok velük nemhogy egy utcába legyek.ments Isten.
2009. júl. 22. 18:33

helló csajok

az én anyósomék a szomszédunkban laknak, ennek ellenére imádom

91. mgagi (válaszként erre: 90. - Mrsa4)
2009. júl. 22. 18:29
Ahogy Vikimondta. Inkább nyelek mint hogy roszban legyek bárkivel. is. De volt már hogy azt mondtam anyósoméknak hogy ne jöjjenek föl este 6-kor amikor épp etetem a lányom. Akkor rosszul is esett nekik. Meg időnként érzem hogy jó lenne elszakadni tőlük. Tudom nehezebb lesz nélkülük úgy hogy nem tudjuk kire ráhagyni a gyereket ha vhová menni szeretnénk, de mindent meg lehet oldani. Akár így akár úgy.
90. mrsa4 (válaszként erre: 81. - Mgagi)
2009. júl. 22. 17:04

basztam volnas ki őket mint macskát...

azért álljon meg a jóízlés menete....

89. mgagi (válaszként erre: 87. - 759dae95ea)
2009. júl. 22. 17:01
Szia! jó tanítást!
2009. júl. 22. 17:00
még csak az hiányozna, hogy egy utcában lakjak vele!
87. 759dae95ea (válaszként erre: 85. - Mgagi)
2009. júl. 22. 17:00
Na jó mulatást, remélem a torta jól sikerült! Én meg húzok tanítani, este 8 után leszek.
2009. júl. 22. 17:00

persze ha igazam van hagy mondjam el a véleményem

még itt se laknak de mi már ezen veszekszünk

akkor mi lesz ha tényleg itt lesznek

és miért nem figyel rám h én mit akarok???

én miért nem számítok?

85. mgagi (válaszként erre: 84. - 759dae95ea)
2009. júl. 22. 17:00
Most is itt vannak. Köszönteni anyósomat. Szeretem őket, de nem hiányoznak ők sem.
84. 759dae95ea (válaszként erre: 83. - Mgagi)
2009. júl. 22. 16:57
Igen, abból, hogy a "Sógornőmék minden vasárnap jönnek"
83. mgagi (válaszként erre: 82. - 759dae95ea)
2009. júl. 22. 16:56
Most kapcsoltál:-))) Tetszik. Én tudtam ki vagy!
2009. júl. 22. 16:55
mgagi Én most szembesültem ki vagy:))))) Azta :))))
81. mgagi
2009. júl. 22. 16:53
Amikor terhes lettem akkor alakítottuk át a családi házat 2 lakásos társasházzá. Lassan haladtunk. Miután megszültem rá pár hónapra kész lett a konyhánk is. Anyósomékét pedig akkor rombolták. Hozzá teszem. Anyósom minden hétvégén meghívja sogornőméket ebédre. Mivel abban a pár hónapban nem volt teljes konyhájuk, így nálunk ebédeltünk minden hétvégén. Volt hogy ott volt mindenki. Én nem örültem neki, mert a kislányom még kicsi volt, szoptattam, és mellette még várjam én is a vendégeket, és mosogassak utánuk. Örültem volna annak, ha nem kellene sehová menni semmivel készülni. Nem örültem én ennek a vasárnapi készülődéseknek. Kisgyerek mellett. Közben szoptatni, vagy fejni. Akkor amikor vendégek vannak. Nem akartam én ezt.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook