Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egy utcában lakni anyósékkal? fórum

Egy utcában lakni anyósékkal? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
50. Molyka (válaszként erre: 43. - Mgagi)
2009. júl. 22. 16:10
Szerintem itt mindenkinek van olyan története. :D
49. mgagi (válaszként erre: 47. - 759dae95ea)
2009. júl. 22. 16:10
Te már hallottad!
2009. júl. 22. 16:09

Sziasztok!

Mi is egy utcában lakunk anyóssal.Mikor megszületett a kisfiunk,minden nap itt volt nálunk.Aztán úgy elmaradozott,hogy már át sem jön.Lehet éreztettem vele,hogy nem kéne...;) Amúgysem jó a kapcsolt köztünk,így nem bánom hogy nem jön.Tudnék mesélni én is...

Külömben amondó vagyok hogy ha jó a kapcsolat akkor is kell egy egészséges távolság.

47. 759dae95ea (válaszként erre: 43. - Mgagi)
2009. júl. 22. 16:08
Halljuk!!!
46. Molyka
2009. júl. 22. 16:08

:) sziasztok lányok! Ez tetszik. Szerencsére messze lakunk egymástól, meg is halnék ha egy utcában élnénk. Sógornőmék egy utcában laknak az anyjáékkal, (anyósomék) nem tudja elviselni, pedig nem is jár át hozzájuk.

Apósom barátkozós fajta, bár eddig szinte a 3 év alatt csak húsvétkor jött, plusz év közben 3-4 alkalommal. Anyósom pont kétszer. Apósom kapott egy kis bíztatást, azóta 2x volt itt, 2 hét alatt.

2009. júl. 22. 16:08

Nagyabol olvastam at hozza szolasaitokat ertelek es nem is.En a nyosommal egyutcaban harom haz valaszt el nem emlekszem vissza hogy egyszer is vitaztunk ,nezet elteres volt megoldottam nem jarok gyakran hozza es ugyan ugy o is.Van ket leanyom az egyiknek az anyosa 110 km-re lakik hetente mennek aruert is igy oda is mennek ha valamilyen tanacsot ad ez vissza felesel,ha az apos megcsololja elvan ajulva.Elmagyarazta nekem a vitait aztan arra kertem megegyszer ilyenrol ne haljak ok szulok biztosan rosszat nem akarnak.Amasik leanyomnak a z anyosa meg messzebb lakik,kb haromnegyed evet itt lakik mivel o vigyazza az unokakat nagyon jol egyeznek meg veletlenul se hallottam hogy lett volna szovaltas mindenhova egyutt mennek.A ket vejem sokszor kerdik anyuka haragszik hogy nem jon hozzank.A leanyaimnak mondtam most fiatalok vagytok mas felfogassal de eljon az az ido hogy a mikorunkba kerultok es biza nektek se fogtetszeni hogy vejetek vagy menyetek balul beszeljen,mivel Ti is csak jot akartok.


Vannak kivetelek amikor az anyuka vagy anyos harpia ismerek ilyen szemelyeket sajnos.

44. 759dae95ea (válaszként erre: 41. - Mgagi)
2009. júl. 22. 16:07
Sajnos szerintem nem jut el az agyukig. Pedig a férjem mondta anyósomnak, hogy szokjon le a cigiről mielőtt unokája lesz, mert Ő egyszer lássa meg, hogy esetleg majd a Babánál is cigizik, s akkor nem nyúlhat hozzá....
43. mgagi
2009. júl. 22. 16:07
Van olyan történetem emit soha nem fogok elfelejteni amíg élek.
2009. júl. 22. 16:05
Az én anyósom a mellettünk lévő megyében lakott, de nekem még az is túl közel volt.Talán ha két határral lett volna arrébb, akkor jól jöttem volna ki vele.
41. mgagi (válaszként erre: 40. - 759dae95ea)
2009. júl. 22. 16:05
a cigit mi sem szeretjük. Nincsenek tekiktettel arra hogy babát szeretnétek és ez nem tesz jót a szervezeteteknek.
2009. júl. 22. 16:03

Nekem a legrosszabb, ami nálunk rendszeres, hogy anyósomék (anyós + Após) minden reggel a mi ablakunk alatt dohányoznak 5:30-kor. (MI NEM DOHÁNYZUNK!)

A férjem kiszól, hogy büdős van, de következő nap, megint megismétlődik. Persze ez főleg nyáron gond, nyitott ablaknál!

39. mgagi (válaszként erre: 37. - 759dae95ea)
2009. júl. 22. 15:58

Szia!

Te már tudsz dolgokat, de ezt nem hagyhattam ki. Meg jó kiírni magamból a dolgokat.

38. Grepike (válaszként erre: 9. - Natika1982)
2009. júl. 22. 15:55
az mindent elárul, hogy én indítottam az "utálom az anyósomat" fórumot???
37. 759dae95ea (válaszként erre: 22. - Mgagi)
2009. júl. 22. 15:55
Mgagi! Hát megint itt. Egyenlőre mi is egy udvarban lakunk anyósékkal. Bár 99%-ban minden OK. Nagyon várom, hogy jövő hónapban elköltözzünk!
2009. júl. 22. 15:54

Szerintem, igazán akkor húztam ki a gyufát, amikor rakott krumplit csináltam egyszer.

Jött éppen és érdeklődött, hogy mit főztem. Mondtam, hogy rakott krumplit. Erre: De azt a fiam nem szereti! A férjem: Anya, úgy nem is, ahogyan te csinálod!


Mindenbe belekötött.

Először tettem el uborkát. Anno 17 Ft/kg-ért vettem. Erre: Körbe kellett volna járnod a piacot, mert biztosan találtál volna 15-16-ért is! Meg látszik az uborkán, hogy a közepe lyukas!

Erre a férjem: Anya! Válaszd ki,hogy melyek azok!

Anyósom kiszedett egy marékkal. A férjem meg egytől-egyig kettévágta. Egy sem volt belül üreges.

2009. júl. 22. 15:52

Ha egymás szüleit, rokonait szapuljátok, ha igazatok van, ha nem, az a párotoknak rossz. Neki mind a ketten fontosak vagytok, ne kelljen választania.


Szerintem sok ember már előre utálja az anyósát, mert vicces, vagy elhiszi, amit hall másoktól, nem tudom miért.

34. mgagi (válaszként erre: 32. - Natika1982)
2009. júl. 22. 15:50
Nálunk két véglet van. Anyósomék mindennap láthatják, míg a szüleimhez mi megyünk ki hogy láthassák.
33. mgagi (válaszként erre: 26. - Accb6cf2da)
2009. júl. 22. 15:48
Ne aggódj én is mondtam már neki hogy ha nekem nem lehet az anyukájáról mondanom semmi rosszat akkor ő is hagyja az én anyukámat. Igaz az én szüleimmel nincs olyan jó kapcsolatom, de azért nem szeretem ha olyat mondanak róla.
2009. júl. 22. 15:48

ez a kétféle típus van

vagy jön ha kell ha nem

vagy nem jön sose

de inkább az utóbbit választanám

inkább vinném én egy hónapba egyszer és kész

2009. júl. 22. 15:47
én se szidni fogom hanem elmondom h megint átjött meg ezt csinálta és szóljon neki h ne járjon át meg ne főzzön ránk meg ne mosson meg ne csináljon amúgy semmit
30. Ritkó
2009. júl. 22. 15:47
ÉN is egy utácban lakok az anyóssal, de át nem jönne hozzánk! Először rosszul esett, ma már nem érdekel. Nem jön megnézni az unokáját, mindig nekünk kell menni. Erről ennyit. Meguntam! Nem megyünk! Ha látni akarja, ugorjon be hozzánk, utca elején lakunk, mindennap ott jár el előttünk, jöjjön be.
2009. júl. 22. 15:46
ha igaza van akkor mellé állok de ok nélkül nekem ne szidja a szüleimet
2009. júl. 22. 15:46

Mi csak egy városban laktunk.

Az én anyósom nem értette, hogy miért nem akarok kulcsot adni neki.

2009. júl. 22. 15:45

ugyanígy vagyok ezzel én is

most költöztünk el panelból kertesbe mire jött a baba

nem szerettünk ott lakni így sokat anyáéknál aludtunk

most h ez a lakás már jó meg megszünik h nem alszunk itthon mint régen erre bekavarnak

h jönnek ide nehogy már éljünk békésen 3asban.

és én is ettől félek h majd ha fogom neki mondani h állítsa le az anyját vagy a tesóját akkor én leszek a hibás h miért szólok

2009. júl. 22. 15:43
Ez nem elszakadás kérdése:) Ha ő mond valamit a szüleidre Te, hogy reagálsz?
25. mgagi (válaszként erre: 23. - Natika1982)
2009. júl. 22. 15:41
Nekem az a legnagyobb bajom, hogy ha vmit mondok a páromnak az anyjával kapcsolatban akkor állandóan vitatkozunk. Sajnos nem tud elszakadni a szüleitől. Jó hogy itt vannak segítenek, de időnként azt érzem hogy kellene egy kis idő amikor tőlük távol lehetnénk.
2009. júl. 22. 15:39
remélem nem tudják megvenni a házat már csak ebben bízom
2009. júl. 22. 15:38

én is ettől félek

de páromat nem zavarja

majd fogja ha mondogatom neki

22. mgagi
2009. júl. 22. 15:38

Mi is egy házban lakunk anyósomékkal.

Én ugyan jóban vagyok az anyósommal, de van olyan nap amikor legszivesebben máshol laknék.

Messzebb mennék mindenkitől, mert nem jó mikor beleszólnak abba hogy mit és hogyan csinálj. Akár legyen gyereknevelés vagy takarítás.

21. ad96793c81 (válaszként erre: 17. - Natika1982)
2009. júl. 22. 15:37
Tudom:))))
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook