Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Leányfalun a Móricz Zsigmond utcában van egy elhagytott ház. Tud róla valaki valamit? fórum

Leányfalun a Móricz Zsigmond utcában van egy elhagytott ház. Tud róla valaki valamit? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 20. 19:08
Voltál a Földhivatalba? Ott magtudhatod kik az örökösök, vagy már lemondtál róla?
2013. ápr. 12. 10:14

[link]


Megtaláltam.

20. NataliaWeiss (válaszként erre: 19. - Forrest2010)
2013. ápr. 9. 08:04
Köszönöm. Ez aranyos volt "eladó az egész világ":)))
2013. ápr. 9. 05:14

Próbálj meg érdeklődni a környéken hátha .....

Az az igazság, h az egész országban rengeteg lepukkant ház van , de biztosat az önkormányzattól tudhatsz meg , és ha ennyire magával ragadott , lehet , h meg is lehetne szerezni , hiszen eladó az egész világ , hátha szerencséd lesz !

2013. ápr. 8. 21:39
A könyvtár Móricz Zs. u. 124. Akkor a ház előtte 122. lehet.
17. NataliaWeiss (válaszként erre: 16. - Forrest2010)
2013. ápr. 8. 21:34
Már én is megnéztem a térképen. Először hátulról pillantottam meg a házat amikor a Duna-parton sétáltam egy kis sétányon. Azt hiszem a focipálya után volt. Aztán én bemerészkedtem hátulról, mert annyira lepusztult, hogy nincs kerítés sem ott. Teljesen közel mentem, még a lépcsőn is felmentem és bekukkantottam a kitört ablakon. Aztán előre mentem és mellette láttam egy sárga épületet Városi Könyvtár néven. A főúton azt hiszem benzinkút áll szembe vele.
2013. ápr. 8. 16:05
Megkukkantottam a térképen , ez lehet a főutcája , nem emlékszel rá milyen keresztutca van hozzá a legközelebb ? mert jó hosszú út , volt egy szabadtéri focipálya a jobb oldalon , felette nem sokkal egy uszoda ? De addig is míg valami konkrét dolgot megtudsz róla , álmodozni lehet , hátha ....
2013. ápr. 8. 15:57
Én szoktam nézelődni a műholdfelvételeken , próbáld meg ott behozni magadnak , a mi házunk itt a környéken a legkisebb , de nyáron , mikor virágzott a flox , még az is látszott a felvételen .
2013. ápr. 8. 15:53
Tényleg elsősorban a szomszédoktól tudnál érdeklődni , ha ennyire belefészkelte magát az agyadba az a ház , próbáld meg , az még semmire nem kötelez , egy próbát megér .
2013. ápr. 8. 13:45
Jó lenne tudni, hogy ebben az épületben korábban mi volt? Lakóház volt-e egyáltalán vagy valami középület lehetett.
12. Kangaroo Island (válaszként erre: 4. - NataliaWeiss)
2013. ápr. 8. 12:05
Leányfalu nem olcsó hely, ha el is adják, akkor is minimum egy 10 millióval számolj, hiába romos, főleg hogy a 11-esen van, jó a közlekedés, nem kell felgyalogolni a hegyre, stb...
2013. ápr. 8. 11:26
Sokfelé van üres ház , aminek van gazdája , sőt , van , h több gazdája , mert nem tudja egyik a másikat kifizetni / v nem is akarja , ha tudná se / nem tudnak megállapodni , de ragaszkodnak hozzá , ott áll 10-20 évig üresen , mindenféle + költség rakódik rá , ma már alapdíjat fizetni kell , akkor is ha a kutya se használja . Van , akinek több is van . Itt nálunk a faluban is rengeteg van , pedig mindnek van gazdája .
10. Regin_a (válaszként erre: 4. - NataliaWeiss)
2013. ápr. 8. 10:02

Jellemző a Hoxán a humortalanság

Mi lenne ha elmosolyodnál egy ilyen "beszóláson"?

2013. ápr. 8. 08:29

Köszönöm szépen a tanácsokat. Egy kirándulás alkalmával láttam meg az épületet, elég messze élek a településtől, így számomra ott minden és mindenki ismeretlen.

Szeretem ezt az oldalt (Hoxa), sok jó tanácsot és érdekességet lehet itt olvani. Talán ezért írtam ide, akad-e valaki aki ismeri a környéket. Majd amikor komolyabb terveim lesznek akkor a hatóságokhoz fogok fordulni. Van némi tapasztalatom ezzel kapcsolatban. Viszont szomorúsággal tölt el, hogy az emberek többsége csak gúnyólódni tud egy érdeklődő kérdés hallatán:(

Andi, csak érdeklődöm, nem szeretnék még vásárolni, információkat gyűjtök. De ha arra is kerülne a sor, természetesen felújítás előtt.

8. andi6020 (válaszként erre: 4. - NataliaWeiss)
2013. ápr. 8. 07:00

Sétálj be a Földhivatalba, bár ahhoz helyrajzi szám is kellene.

Első körben a szomszédokkal beszélgetnék el.


Gondolom felújítás előtt szeretnéd megvenni. Vagy kisajátításra gondolsz?

2013. ápr. 8. 02:31
Attól , h üresen áll , gazdája még lehet . Valamit kezdeni csak a magadéval tudsz .
6. Krisz42 (válaszként erre: 5. - Krisz42)
2013. ápr. 8. 00:37
Ismerem valamennyire a környéket,tényleg vannak jó helyek,ahonnan szêp a kilátás,szép fekvés van.Írjak egy történetet?
5. Krisz42 (válaszként erre: 4. - NataliaWeiss)
2013. ápr. 8. 00:35
Aki értelmetlen kérdést tesz fel....Egyébként bemész a polgármesteri hivalalba és a megfelelő szervnél èrdeklődsz.A hoxán mennyi a valószínűsége,h lesz valaki,aki ha válaszol is,az igazat írja?
4. NataliaWeiss (válaszként erre: 2. - 5bcf1b7c01)
2013. ápr. 7. 22:43

Nagyon rossz állapotban van, teljesen üres, nincs értelme betörni. Viszont lehetne vele mit kezdeni, felújítani, stb. és csodálatos helyen van. Érdekelne a múltja.

Egyébként pedig kedves Vili akkor szólj hozzá, ha tudsz válaszolni a kérdésre. Értelmetlen hozzászólásokra nincs szükségem.

2013. ápr. 7. 22:43
Végre lesz hol aludnom ma este!
2013. ápr. 7. 22:35

Aki eddig nem tudta, az most már igen.

Esetleg adtál egy tippet betöréshez.

2013. ápr. 7. 22:32
Leányfalun a Móricz Zsigmond utcában van egy elhagytott ház. Tud róla valaki valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook