Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Járt már valaki csípő/has/koponya ultrahangon a Bólyai utcában Budapesten? fórum

Járt már valaki csípő/has/koponya ultrahangon a Bólyai utcában Budapesten? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 17. 21:08

sziasztok

Csipő, has, és koponya ultrahangot magánrendelőben Debrecenben hol lehet csinálltatni? mst négy hetes a kislányom

10. 43287dec91 (válaszként erre: 8. - Zuzmika)
2009. júl. 3. 17:38
egymás mellett van a 2 szoba, de külön időpontot kell kérni...
9. zuzmika (válaszként erre: 3. - Szilvóca)
2009. júl. 2. 12:55
Mi is Újpesten voltunk az első lányommal, mert akkor még ott laktunk, de a has/kop uh-t akkor a heim pálban csinálták.
8. zuzmika (válaszként erre: 5. - Katka14)
2009. júl. 2. 12:54

És nem vagyok benne biztos, de egy helyen van a kop/has/csípő uh, és utána meg külön van csípő vizsgálat egy másik helyen, vagy az is ugyanott van?

Holnapra van időpontunk, remélem gyorsan megy majd.

7. 43287dec91 (válaszként erre: 6. - Szilvóca)
2009. júl. 2. 11:10
ennek örülök, mi tavaly jártunk arra, épp ilyen tájt...akkor elég káosz volt, és minden futószalagok történt, nekem ez nem tetszett...
6. Szilvóca (válaszként erre: 4. - 43287dec91)
2009. júl. 2. 11:01
Én is ezt hallottam,hogy korábban kicsit problémás volt,de szerencsére azóta változott a helyzet,másoktól is ezt hallottam,hogy már nincs ilyen probléma.
5. katka14 (válaszként erre: 2. - Zuzmika)
2009. júl. 2. 10:55

Mi épp a múlt héten. Egy percet nem kellett várnunk, még picit előbb be is hívtak.

A főorvos úr pedig egy tünemény volt. :)

2009. júl. 2. 10:52
szia, mi ott voltunk annak idején, elég kaotikus a helyzet. hiába mentünk időre, legalább 1 órát vártunk pluszban.elég hamar ment, de akkor is...a koponyás doki aranyos volt és precíz, de a csípős, kissé laza...ez nem tetszett. szerencsére nem volt semmi baj velünk, de mi van ha lett volna...többet nem mentünk oda, pedig azt mondják jó hely...
2009. júl. 2. 10:51
Szia!Igen mi már túl vagyunk rajta.Nem tudom túl vagy-e az időpont kérésen,mert kell hozzá.Nem kellett színte semmit várnunk pár percet csak,meg amíg a gyerek adatait bevitték a gépbe a várakozóban.Mi egy doktor bácsinál voltunk.Kedvesek,aranyosak.Nem tudok rosszat mondani.Meg voltam velük elégedve.Megultrahangozták,megírták a papírt és kész is voltunk.Mi csak a hasi,és feji ultrahangot csináltattuk ott,a csípő vizsgálat miatt mi Újpestre mentünk.A lényeg az időpont kérés és akkor nem kell sokat várni,és a vizsgálat is csak pár percet vesz igénybe.
2009. júl. 2. 10:25
Érdekelnének a tapasztalatok, mennyit kell várni, milyenek az orvosok...stb
2009. júl. 2. 10:24
Járt már valaki csípő/has/koponya ultrahangon a Bólyai utcában Budapesten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook