Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy selejt hulladéknak érzem magam. fórum

Egy selejt hulladéknak érzem magam. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2023. márc. 9. 16:17
Sehogy,Andi.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Birebora)
2023. márc. 9. 16:16

Nő vagyok.

Nem én ìrom,ez volt az első.

Magammal van bajom,nem az életemmel.

Gyerekkoromban is ìgy volt, tehát nem újkeletű.

Senki sem veszi ezt észre rajtam,olyan mint a depresszió,jól leplezem. 2 ember tudja, hogy ez zajlik bennem, a férjem és a barátnőm.

12. andi6020 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 16:15

Ez van.

Hogyan tovább?

11. birebora (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 16:11

Mert, hogy nézel ki?

Férfi vagy, nő vagy?

10. birebora (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 16:10

De miért nincs? Mi bajod magaddal? Te irod ki az összes ilyen fórumot vagy vallomást? Erősited magadban a sz.rt, ahelyett, hogy vennél egy nagy levegőt, összeszoritanád a fogad és változtatnál az életeden, hozzáállásodon.

Miért érzed minden egyes nap? Előbb ezt tisztázd és ha látod, kezdj el változtatni. Ha nem beleragadsz. Más nem fogja helyetted megtenni.

2023. márc. 9. 16:08
Butaság, minden embernek van joga élni. Egyetlen élet sem fölösleges.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Ágio8405)
2023. márc. 9. 16:07

Sokmindent próbáltam,de addig tart mìg egy tükörrel nem futok össze.

Belenézek,ès jön az "élni sincs jogom" érzés.

Ez van.

2023. márc. 9. 16:06
Az a baj ezzel a vallomással hogy ezt le is írod ezzel, még jobban bele süppedsz ebbe a helyzetbe. Ha minden nap azt mondom hogy rossz kedvem/napom van, ronda vagyok stb. Akkor hamar ezt is fogom érezni/ gondolni.
2023. márc. 9. 16:06
Ennyi magát nem értékelő, nem becsülő embert. Rázzátok már fel magatokat az Isten szerelmére. Miért lennél selejt, hogy lennél hulladék? Az eszem megáll. Mi történhetett, hogy ennyien igy gondolkodnak. Nem kell hasonlitgatni magunkat senkihez. Annak örüljetek ami van. És tessék tenni a jobbért. Tanulni, változtatni, erőfeszitéseket tenni. Az ölünkbe nem hullik semmi.
5. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 16:04
Igen, persze hogy változhat. Rengeteg módszer, könyv, segítség van az önbizalom növelésre. Próbáltad már valamelyiket?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2023. márc. 9. 16:02

Most őszintén,mit ìrjak??

Ez egy vallomás volt,nem fórum.

Minden egyes nap ezt érzem,de ma rosszabb és le kellett ìrnom.

Önbizalmam nincs,soha nem is volt.

Gondolod,hogy ez változik?

2023. márc. 9. 15:58
Nem értem ezeket a kiírásokat. Ettől jobb? Változik valami? Utána többet nem is ír a FI. Úgy még lenne értelme, hogy hátha kap ötletet tanácsot mit hogy kéne csinálni hogy ez változzon. Így semmi értelmét nem látom.
2023. márc. 9. 15:13
Ha így érzed, más is annak fog tartani. Ne utáld ennyire magad, semmi értelme. Az életed hátra levő részét is magaddal töltöd, hát próbáld meg kihozni belőle a legjobbat.
2023. márc. 9. 15:13
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook