Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy óvodában két gyerek, de külön csoportban fórum

Egy óvodában két gyerek, de külön csoportban (beszélgetős fórum)


2017. febr. 21. 09:42
:)
2011. márc. 18. 12:39
Kösz a hozzászólásokat! Ezek szerint ügy gondoljátok, hogy a külön csoport jó ötlet. Akkor nem idegesítem magam azon, hogy nem... :)
5. hosi78 (válaszként erre: 4. - Basset)
2011. márc. 18. 10:55
2év alatt,mióta a fiad ovis,kialakult valamilyen kapcsolat köztetek is az óvónővel. Beszéld meg veled a gondolataidat! Mindenkinek a gyerekek problémamentes és gondtalan ovis életének megvalósítása a cél.
2011. márc. 18. 10:50

Én is úgy gondolom, hogy külön jobb volna. De úgy vettem észre, hogy az óvónő szeretné vagy azt várja, hogy a lányt is odaíratom.

Egyébként köztük is 2 év van.

2011. márc. 18. 10:44

Szia! Én óvónőként és szülőként is átérzem hezitálásodat.

Nekem is vegyes csoportom van,2tesvérpár jár hozzánk. Az egyiküknél nem volt semmi gond,de a másikuknál a kicsi ráakaszkodott a nagyra,így nehezítve a nagy baráti kapcsolatainak kiteljesedését. És most a kicsi lelkével is többet kell foglalkoznunk,mert a nagy suliba megy,így a támasza elmegy.

Mi általában a szülők kérésének engedünk,de nem mindenesetben ez a legjobb döntés.

Nekem 2év különbség van a fiam és a lányom között. Őszintén meg sem fordult a fejemben,hogy egy csopiba kerüljenek. Nyáron összevont csoportban együtt voltak,háát:) Legyenek itthon együtt,az oviban meg építsék ki maguknak a baráti kört!

Időben nem okoz problémát,hisz csak azt kell eldöntened kiért mész hamarabb.

Remélem tudtam egy picit segíteni.

2. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Basset)
2011. márc. 18. 10:35

Ez nem mostani, mert velünk történt.

A bátyám 1 évvel idősebb nálam, és egyszerre kerültünk oviba. 2 évig egy csoportban voltunk, majd ő nagy csoportos lett. Aztán már külön voltunk. Minket ez nagyon megviselt, így utólag azt gondolom, hogy jobb lett volna rögtön külön kezdeni.

2011. márc. 18. 10:31

Sziasztok!


Olyan anyukákkal szeretnék beszélgetni, akiknek a gyerekei egy óvodába járnak, de nem egy csoportba. Hogy működik ez? Időbeosztás, gyerekek érzelmei, óvónők hozzáállása...?

A mi óvodánk vegyes csoportos, de a kislányom nem akarom szeptemberben abba a csoportba íratni, amelyikbe a fiam jár 2 éve. Jó döntés ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook