Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy nagyon rámenős, bonyolult válóperes ügyben ügyvédet keresek! Tud valaki ajánlani? fórum

Egy nagyon rámenős, bonyolult válóperes ügyben ügyvédet keresek! Tud valaki ajánlani? (tudásbázis kérdés)

4. Avellana (válaszként erre: 1. - Evi641211)
2011. márc. 9. 17:44

Szia! Saci vagyok.


A családunkban van ügyvéd. Nagyon profi, válóperben is.

Neve: Hudi Zoltán

Telefonszáma : 06205100639


Ha felhívod hivatkozz rám.


Üdv és sok sikert!


Mogyoróné Sarolta

2009. márc. 8. 12:25
Szia!! Megköszönöm, ha megadod a címét! Ugyanis mindenre nyitott vagyok, mert ennek az ügynek kanadai vonatkozása is van! Ezér is szeretnék több ügyvéddel beszélni, hogy ki mit tud ajánlani az ügy megismerése után.
2. nyanyiko (válaszként erre: 1. - Evi641211)
2009. márc. 6. 11:42

szió

nálunk épp nem volt házasság, de az akkori párommal épp perben állunk a fiam elhelyezése ügyében, és ugyanaz az ügyvédünk az utánam következő nővel - ott is született egy gyereke, ott is elhelyezéssel kapcs. a per.

ha kell, meg tudom adni az elérhetőségét, győri az illető, családjogi ügyvéd. a mi két ügyünk is pestimeg ceglédi, nem csak Győrben "rendel" szóval ennyit tudok hirtelen.

2009. márc. 6. 10:43
Keresek egy válópers ügyvédet. Az ügy bonyolult, nemzetközi vonatkozással! Fontos,hogy tapasztalt legyen! Ha valaki tud ajánlani, megköszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook