Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy külföldi pasira vágyom aki kirángat a nyomoromból,... fórum

Egy külföldi pasira vágyom aki kirángat a nyomoromból,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
dec. 25. 03:09
velemenyem szerint jok es rosszak mindenutt vannak!tok mindegy a bor szine!
70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - 80ASIQ)
dec. 23. 19:28
Jajj baszki, nem mindenki egy utolsó menekült tróger banda. A sötét bőrt nem tudom miért azonosítják az erőszakkal, a mocsokkal meg a többivel. Mint ha a fehér ember soha nem ölt volna. Vagy erőszakolt volna meg nőket.
dec. 23. 19:22
Ebben a világban a legkönnyebb külföldi pasit találni, nosza rajta 💪💪💪💪
68. srcrss (válaszként erre: 67. - 80ASIQ)
dec. 22. 14:56
😄
67. 80ASIQ
dec. 22. 14:53
"Most ott süttetném a hasam a tengerparton." Vagy ki lennél kötve a kecskék vagy tevék közzé legelni. :D
66. Karmol (válaszként erre: 65. - Karmol)
dec. 22. 12:15
Milyen cuki lenne feladni.
65. Karmol (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 22. 12:14
Tegy ugy!
64. Enissa (válaszként erre: 63. - Borian)
dec. 22. 10:54
Tudom, értettem, hogy nem vitattad, csak Te írtál róla és a hsz.- hez biggyesztettem. Teljesen egyetértek veled. Sokan nem is lépték át az országhatárt, és azt gondolják sok ország fővárosa is sátrakból, jurtákból áll, pedig ha tudnák....
63. Borian (válaszként erre: 56. - Enissa)
dec. 22. 10:44
Nem vitattam, hogy a kasszasikerhez kell a jó sztori. De azon mindig csodálkozom, hogy e film/regény alapján sokan készpénznek veszik, hogy minden muszlim nőt fogságban tartanak otthon, ütik-verik, eladják egy kecskéért stb. És hány nőt bántalmaznak itthon a fess magyar férfiak?
62. Enissa (válaszként erre: 61. - Enissa)
dec. 22. 10:27
"Beleszólnak, más országok belügyeibe, kiiktatják a vezetőiket káoszt, anarchiát teremtve az országaikban....hogy a nyersanyagaikat a saját javukra fordítsák.
61. Enissa (válaszként erre: 59. - Channa*)
dec. 22. 10:25

Hogy ki csinálta, milyen indíttatásból, sokak szerint a nevezettek, de volt erről több dokumentum film is, makettekkel ábrázolva maguk a tornyok tervezői, és építői is nyilatkoztak, akik azt mondták, így nem dőlhettek volna össze. A berepülés tény.

Volt ott több furcsaság is, amiről nem kívánok itt nyilatkozni.

És minden ember elleni (még állat ellenit is) maximálisan elítélek. Nincs joga egyetlen embernek sem, semmilyen indokkal megölni. De mi emberek hülyék vagyunk, elnökökért mennek dalolva a harcba emberek, mint a megszuggerált zombik.

Beleszólnak, más országok belügyeibe, kiiktatják a vezetőiket káoszt, anarchiát teremtve az országaikban.

60. timycat (válaszként erre: 59. - Channa*)
dec. 22. 09:38

Ne már, nem vagy te ennyire ilyen.


A németek "ideológiából" és persze pénzért kikezdték a zsidókat, majd mellékesen lerohanták Európát, ergo minden német náci?

Vagy vannak nők akik qrvak ergo minden nő qrva?


Ugye hogy nem.

59. Channa* (válaszként erre: 50. - Enissa)
dec. 22. 09:31

Persze, biztos az én képemen látszódott az utálat, mert ők annyira jó emberek.:DDDD

A végén kiderül, hogy 9/11-et én csináltam és nem ők;)

58. Enissa (válaszként erre: 54. - Globus)
dec. 22. 09:10
Nálunk a kerületben volt egy urológus, nagyon jól beszélte a nyelvet is, és nagyon jó diagnoszta is volt, néha a gyógyszer helyett inkább valami gyógynövényt ajánlott. Nálunk 5-6 urológus van, elkezdte elvonni a többi orvostól a betegeket, inkább hozzájártak, naná, hogy eltávolították a régiek, a prakxisuk sínylette meg.
57. Enissa (válaszként erre: 49. - Channa*)
dec. 22. 09:03

"Magyar férfiak viszont vannak normálisok, olyat többet is ismerek;)"


Mint mindenhol, vannak a jók, és rosszak.

Lehet én vagyok túl nyitott, túl elfogadó, olyan helyekre is bemerészkedek, ahonnét az idegenvezető óvott. Volt ahol méregettek, de inkább több mosolygós emberrel találkoztam.

Elég rasszista beütéseink vannak, sok külföldi országhoz képest, aki Sasson Lányom nélkül soha című könyvéből von le messzemenő következtetéseket cseppet korlátoltnak tartom. De én ilyen vagyok. Hogy ide születtünk, szerencse kérdése és nem érdem!!!

56. Enissa (válaszként erre: 51. - Borian)
dec. 22. 08:15

Egy regénynek, és főleg egy filmnek túlzónak is kell lenni, hiszen az eladás a cél. Persze meg is történik ilyen, nem kell ehhez muszlimnak sem lenni.

Jelen történet óta eltelt pár évtized. Azóta sok változás történt mindenhol. Van egy könyv 10 év apám fogságában, érdekes történet, egy német nő,és afganisztáni férfi története, a 10 évet a kislányuk és az anya emlékei alapján írták le.

dec. 22. 07:54
azert nem kell arra gondolni,hogy minden kuldfoldi hapsi gazdag!
54. globus (válaszként erre: 49. - Channa*)
dec. 22. 07:35

Nálunk a kórhazban sok arab orvos van, mindegyikük nagytudású, tisztességes. Nyelvi nehézségek akadnak nyilván. Ezen kívül ismerek fogorvost, aki már jól beszél, évtizedek óta itt él,katolikus és magyar felesége van, két gyerek, csodálatos család. Aztán egy nő, 7 évvel fiatalabb arab férjjel, kisbabával.

Amit mondasz, bizonyára létezik, a hazájukban. Tradicionális dolgok, Lányom nelkül sohában is ott kezdődött a főszereplő pálfordulása.

Én könyvekből úgy vettem le, hogy otthonukban nem élnek rosszul a nők. Amitől rossz, az a bezártság, kapcsolattartás, kommunikáció családon kívüliekkel, na az igen.

53. timycat (válaszként erre: 49. - Channa*)
dec. 22. 07:34

Én sem csípem az arabokat, de ez nagyon durva általánosítás. Az egyes iszlám országokban más és más a "szabadság" foka.

Közel 2 milliárd muszlim él a Földön (igaz nem mind arab) de nem robbantgat mindegyik.

Ez kb az a kategória ha azt mondanánk, hogy minden római katolikus pedofil.

52. Borian (válaszként erre: 51. - Borian)
dec. 22. 07:30

Akit érdekel a dokumentumfilm részletekben fent van a youtube-on:

[link]

51. Borian (válaszként erre: 49. - Channa*)
dec. 22. 07:23
Lányom nélkül soha, mint igaz történet? Emlékeim szerint a volt férj cáfolta az "igaz" sztorit, persze, biztosan jól lehetett vele keresni.
50. Enissa (válaszként erre: 49. - Channa*)
dec. 21. 23:58

Az egyik csakádtagomnak a nyáron volt féloldalra kiterjedő agyvérzése, szír volt az osztályos orvosa. Egy mosolygós, mindent megmagyarázó,kitűnő orvos. Csak a legjobbakat tudom, mint tudásban, mint embersegből mondani róla. A Hádi dr. neurológus.

Én csak azt tudom elképzelni.arról az orvostól, hogy, az arcodra volt írva, ha te nem is vetted észre,az utálat iránta, vagy előitélet.

49. Channa* (válaszként erre: 48. - Enissa)
dec. 21. 23:20

Hogy itt leírták? Nem, nem emlékszem ilyenekre, de sajnos én csak olyat ismerek, aki nem jó ember.


Akiről írtam, annak is sos kellett elhagynia egy európai országot, mert olyat tett, ami törvényellenes. Természetesen a feleségét nem avatta be, de gondolom a vegyészmérnöki végzettségével vagy bombát gyártott vagy drogot. Amióta a hazájába költöztek, azóta a diplomás lány ismerősöm cseléd lett. Amikor az anyja kiment meglátogatni, az volt az első dolga ennek a szuper családnak, hogy elvették az útlevelét, majd 2 hónapig nem tehette ki a lábát, csak akkor ha a veje ráért és megengedte neki. Az unokáival nem beszélhetett magyarul, de ugye arabul nem tud, így nem kommunikálhatott velük és még sorolhatnám. Az össze ilyen, mondjon akárki akármit. Én még nem ismertem olyan arabot, aki normális lenne.

Magyar férfiak viszont vannak normálisok, olyat többet is ismerek;)


Örülj neki, hogy neked nincs ilyen tapasztalatod, és örülj neki majd, ha a lányod nem megy bele egy ilyen kapcsolatba.


Én mindenkinek kötelezővé tenném az igaztörténetek elolvasását, mint a lányom nélkül soha című könyvet, vagy a fátyol mögött, stb., illetve figyelje, hogy a kulturális eltérések mit eredményeznek.


Amikor Németországba az arab nem értette, hogy mi a probléma azzal, hogy ő megölte a feleségét...

Nőket megköveznek bármiért, nőknek nem lehet kerékpározniuk, autót vezetniük és most a legújabb valamelyik arab országban, hogy nem csak suliba nem járhatnak, de szépségszalonba se, azaz még a hajukat sem csináltathatják meg. Milyen emberek ezek? Gratulálok, hogy neked van olyan, aki szerinted jó, én tuti, hogy szóba sem állnék vele, akkor sem, ha Allahra esküdne meg.


Ja, Magyarország! Arab orvosnál jártunk a bátyámmal, és nem volt hajlandó velem beszélni, mert nő vagyok. Mi fenéért van, ha nem tud beilleszkedni? Menjen haza robbantgatni...

48. Enissa (válaszként erre: 47. - Channa*)
dec. 21. 23:01

Ebben én toppon vagyok, első kézből ismerem a mentalitásukat, nagyon sok a rendes közöttük is, mint, ahogy carházi itthon is van bőven.

Csak mindig a rosszat emelik ki, a boldogság nem hír.

Régi vagy már te is itt. Biztos emlékszel, hogy több muszlim, vagy arab házasságban élő nő írta le az életét, mutatta meg a lakását stb.

Aztán lassan belefáradt mindegyik, hogy állandóan magyarázkodniuk kellett, hogy nem akarják eladni kecskéért, hogy nem rabszolga, hogy külön kocsija van, tanul, dolgozik stb. egyszóval boldog.

47. Channa* (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 22:44

Aha, náluk nagyon sokat számít, hogy tanultak:DDD

Álmodozz;)


Van egy ismerősöm, aki egy tanult (vegyészmérnök) ilyenhez ment hozzá 6 éve. Amíg Európában éltek, szinte normális volt, most a hazájában élnek, és az ismerősöm, aki szintén diplomás, 5 nyelvet beszélő értelmes nő, a család cselédje. A gyerekekhez nem szólhat magyarul, és mindenki megmondja neki, hogy mit csinálhat. Férj, anyós, após, testvér és még a saját gyerekei is, akik még kicsik, de már nagyon megy nekik az a mentalitás...

46. globus (válaszként erre: 43. - Epresturmix)
dec. 21. 21:33

Nőtt a káosz, mindig összetévesztem a filmrendező özvegyével + az a nővel, aki majdnem kormányszóvivő lett, de mégsem, viszont nevet változtatott.

Na, ha meguntam a színezést, csinálok keresztrejtvényt 😀

45. globus (válaszként erre: 43. - Epresturmix)
dec. 21. 21:28
Köszi 🙂
44. 8a5caeb182 (válaszként erre: 40. - Globus)
dec. 21. 21:14
Mondjuk ott szerintem a pasi lépett meg a Demcsáktól :D
43. Epresturmix (válaszként erre: 40. - Globus)
dec. 21. 20:29
Demcsák Zsuzsa.
42. Enissa (válaszként erre: 40. - Globus)
dec. 21. 18:26
Tudom kire gondolsz, reggeli műsorokat vezetett.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook