Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy külföldi pasira vágyom aki kirángat a nyomoromból,... fórum

Egy külföldi pasira vágyom aki kirángat a nyomoromból,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
41. Enissa (válaszként erre: 40. - Globus)
dec. 21. 18:25
Az meg bemondó volt.
40. globus (válaszként erre: 37. - Enissa)
dec. 21. 18:23
Meg az a hogyishívják, aki elvált az indiaitól. Hamar felszállt a rózsaszín köd.
39. xochipilly (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 18:19
Nem igazán 🙂. Pár év múlva férjhez mentem és ő is megnősült, már 2 gyereke is van.
38. Anyagi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 18:09
Vagy nem!
37. Enissa (válaszként erre: 27. - Andi6020)
dec. 21. 17:58

Szerintem ez egy protokoll náluk, az üzlethez tartozik. Nem hiszem, hogy csak az utcán vadidegen odatévedne és azt mondaná el akar venni feleségül.

Üzletekben, szállodákban, strandon persze, örüljön a vendég.

Vagy, mint a 3 hónap jegyességben afrikai srácok, mamáknak is udvarolnak állampolgárságért, vagy az a 'mittom milyen Katica, vagy Katinka, színésznő is a szállodában szedett össze egy arab fiút, aki dobbantott is tőle.

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Xochipilly)
dec. 21. 17:26
Te nem bántad meg?
35. xochipilly (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 17:24

Én egy marokkói pasival jöttem össze majdnem, úgy 15 évvel ezelőtt 😄 Az pont nem érdekelt volna, hogy alacsony volt (nálam nem nehezebb magasabbnak lenni, még neki is sikerült) de a "kulturális" váltáshoz én is nyuszi voltam... Pedig piszkosul jól nézett ki 🤭


Egy ismerősöm tavasszal ment hozzá egy tunéziai pasihoz, tavaly még szingli volt, elég gyorsan történtek a dolgok 🙂 Remélem tényleg megtalálta benne az Igazit.

34. 55Judit (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 17:01

Hallottad? A mestert kérdezi a tanítvány: Mester! Sokat kell még várni hogy a dolgok jobbra forduljanak?

Hát ha még várunk, akkor nagyon sokat. Hangzott a válasz.

dec. 21. 17:00
Majd egyszer lehet kimegyek aztan viszem magammal a fotóját. :D Csak nincs annyi angol suli hogy ne találjam meg.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Andi6020)
dec. 21. 16:58
Ja hogy ez volt a nevetés tárgya. Akkor olyanok lehetnek ők is mint az olaszok. Minden nőnél bepróbálkoznak. :)
31. 55Judit (válaszként erre: 25. - 55Judit)
dec. 21. 16:58
Ismer fiam egy 30 körüli magyar nőt is kint. Ő az itthoni nyomorától menekült ki, csak annyi pénze volt amin tudott venni egy repjegyet. Kint egy fodrász üzletben hajat mos. Még nincs férje és azt mondja ott is szegény, de legalább jó idő van és nyugalom. Egyenlőre egyetlen szórakozása az óceánparti séta és az úszás azon a csodálatos helyen, mert ezt tudja megfizetni. Ingyen van! És boldog.
30. Enissa (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 16:57
Minden pasi az, ha meg akar szerezni...szerintem legalábbis az, mindegy az magyar, vagy külföldi.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - 55Judit)
dec. 21. 16:57
Nem tudom hogy akarok-e változtatni rajta. A szerelem csak úgy jön, nem kell azt keresni. Majd egyszer bekopog az ajtón aztán szélesre tárom előtte. ;)
28. tien (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 16:55

Én is kihagytam egy "lehetőséget".

Finnország, felső tízezer ,bűnronda idősebb pasi .


(Bár engem nem kellett nyomorból rángatni .)


Nincs az a pénz ,hogy férjhez mentem volna hozzá.


FI:lehet nem ő volt a sorsod,már ne bánkódj.

27. andi6020 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 16:55
Elhiszem, persze. Viszonylag gyakran megyek Egyiptomba. Még engem is el akarnak venni, fel akarnak szedni, pedig 51 múltam és sosem voltam szép, nemhogy mostanra. 🤣
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Enissa)
dec. 21. 16:54
Nem akarom megkeresni. 10 év után már minek? Meg nem is volt ez szerelem. Csak ismerkedtünk. :) Meg egyebkent is nekem fura volt ez a sebesség. A külföldi pasik mind ilyen intenzívek?
dec. 21. 16:53
Menj ki a Kanári szigetekre. Fiam azt mondja ott több olyan magyar nő is van aki ott ment férjhez spanyol pasihoz. Ő is ismer személyesen is egyet, aki már jól beszél spanyolul, és tanítja is. Vannak a youtubeon is videói. Valamit csak tudsz te is, vagy megtanulsz kint. A spanyol férfiaknak meg nagyon tetszenek a magyar nők. Valamit lépni kell ha változtatni akarsz az életeden.
24. Enissa (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 16:52
Biztos volt olyan hely, ahova járt, lehet ott tudják mi történt vele.
dec. 21. 16:49
Még valahol a fotója is megvan, szerintem.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Andi6020)
dec. 21. 16:49
Nevetsz rajta, pedig tényleg megtörtént. Nem kamuzok. Mi okom lenne rá? :)
21. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 16:47
🤣🤣🤣
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Enissa)
dec. 21. 16:44
Semmit. Teljesen elvesztettük egymással a kapcsolatot. Gondolom felesége is lett azóta. Nem volt annyira fiatal. Egy tizessel több lehetett mint én. De jóképű f*szi. Csak olyan kis picike. Mint az egyiptomiak többsége. :)
19. Hanga_08 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 16:44
Nem tudod felvenni vele a kapcsolatot? Csak, hogy neki hogy alakult az élete.
18. Enissa (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 16:41
Nem tudsz róla semmit már?
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Enissa)
dec. 21. 16:40
Lehet. Ki tudja. Az élet mar csak ilyen kétesélyes dolog. De ha nem is élünk a lehetőséggel, sose tudjuk meg mi lett volna ha..
16. Enissa (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 16:38

"Csak úgy eszembe jutott hogy mi lett volna ha akkor igent mondok."


Lehet azóta is Te lennél az istennője, ahogy a családomban 25 éve egy nő, az arab férjének a mindene. A net világában azok sem a kőkorszakban élnek ám. És itthon is vannak sajnos, akik ütik-verik a feleségüket, sőt gyakran meg is ölik.

dec. 21. 16:36
Egy magániskolája volt. Angolt tanítottak ott a környező népnek. Most angolul is jobban beszélnék. Hát, hülye voltam na. Gondolom rabszolgát csak nem csinált volna belőlem.
14. libikóka (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 16:36
Mi lett volna?? ,,lehet,hogy most annak is örülnél ami van.
13. birebora (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 16:35
Azt már senki nem tudja meg.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Enissa)
dec. 21. 16:34
Nem tudom. Nem szeretnék így direkte kapcsolatot. Csak úgy eszembe jutott hogy mi lett volna ha akkor igent mondok.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook