Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy kicsit a férfiak hozzáállásáról... fórum

Egy kicsit a férfiak hozzáállásáról... (beszélgetős fórum)


1 2
2007. nov. 9. 22:00
hat cso"la'ta's
13. 8a897208fc (válaszként erre: 12. - 0260f21e84)
2007. nov. 9. 21:59
mi az a csolatas?
2007. nov. 9. 21:56

Regen a pasik csak vadaszgattak, erre eleg volt a csolatas.

A nok otthon elvegeztek az osszes munkat, otthonossa tettek a barlangot, babaztak, cseveresztek, figyeltek, nincs-e veszely. Ezt csolatassal nem lehet megoldani.

Es ez mit sem valtozott az oskor ota. :D

Engem egyaltalan nem zavar, sem az uloke, sem az, hogy cipot veszek. Ez igy van jol!

11. ec63a7fc29 (válaszként erre: 10. - 8a897208fc)
2007. nov. 9. 21:45
Most hogy említed, már értem, nálam miért is marad ki egy-két forró téma.:))
10. 8a897208fc (válaszként erre: 9. - Ec63a7fc29)
2007. nov. 9. 21:43

rövid a felsorolásod. Kimaradt: ékszerekre, cipőkre, kozmetikumokra, pasikra, nyaralásokra, dicsekedésre, stb-re. Tényleg nem lehet könnyű!

:-DD

2007. nov. 9. 21:38

Lehet, hogy egy férfi tud egy dologra koncentrálni, de képtelen sokfelé egyszerre.


A nők nem ügyesebbek ebben, csak egyszerűen nekik nagyon muszáj!!! Egyszerre kell gondolni az otthoni raktárkészletre, a gyerek, férj összes kérésére, a munkahelyi vezető összes nyűgére, stb...

Belekényszerülnek ebbe a szerepbe, amíg a kedves férfi egy dologra koncentrál...

8. 8a897208fc (válaszként erre: 1. - Eva7)
2007. nov. 9. 21:23

Jól fogalmaztál: a férfiak csak egy dologra képesek koncentrálni. Ezzel szemben a nők egyszerre több dolgot is csinálnak, de egyre sem tudnak koncentrálni.

Ezért van több férfi felfedező, tudós, stb.

7. dundy (válaszként erre: 5. - Lily3)
2007. nov. 4. 06:24
sajnos az enyémet sem, a feleség a szobalány, kertész, szerető, szakácsnő, bejárónő, stb stb. Becsülete nincs.
2007. nov. 4. 04:34
az exem rendmániás volt.. olyan patyolatba vágta a lakást néha, ahogy én sztem soha :o :) de semmi máshoz nem értett a ház körül vagy házban :D
5. lily3 (válaszként erre: 2. - Kriszval)
2007. nov. 3. 22:15
Szerintem is nevelés kérdése az egész.Ismerek olyan férjet aki ruháját össze hajtogatja,felmosogat,elpakol maga után,mindent meglát mikor mit kell csinálni.Ő is mondta hogy őt az anyukája igy nevelte.Sajnos az én férjemet nem.
2007. okt. 17. 12:46

Abban egyetértek, hogy a nők sokkal jobban tudnak több dologra egyszerre koncentrálni mint a férfiak. Talán ez ősi ösztönök gének miatt van így.


Viszont szerintem már az elején kiderül egy fiúról/ férfiről, hogy milyen. Akkor kell jól megnézni a környezetét és a viselkedését a családon belül, mert ezek alapjánmég akkor is lehet látni az igazi énjét ha az elején szépíteni akarja a dolgokat.

Utólag felróni olyan dolgokat nekik amik már a megismerkedésünkkor is voltak, szerintem nem szép dolog.

3. eva7 (válaszként erre: 2. - Kriszval)
2007. okt. 17. 12:41
Szóval,im itt egy pedáns férj!Csak vicceltem,de lehet benne valami...
2007. okt. 17. 12:35
Ki mit lát gyereknek,kit hogyan nevelnek.ennyi.engem megneveltek a szüleim,és nem is panaszkodik rám az asszony.felnöt fejjel,már a kialakult szokásokon nem nagyon lehet változtatni.szerintem.
1. eva7
2007. okt. 17. 12:29
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de én már sokszor tapasztaltam,hogy a férfiak egyszerre csak egy dologra képesek rendesen odafigyelni...Na és mi a helyzet a wc-ülőkével,a széthagyott ruhákkal,stb...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook