Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy házasságban ahol már évek óta nincs szeretet. fórum

Egy házasságban ahol már évek óta nincs szeretet. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
137. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 136. - Agnesss0129)
2010. jún. 26. 18:58
Köszönöm Ági,de próbálom gyüjteni az erőt ezerrel!!
136. agnesss0129 (válaszként erre: 134. - A0cc3bd7dd)
2010. jún. 26. 18:48
ezért mondom,hogy át érzem amit át élsz,mert tudom milyen házasságban,de egyedül élni...sajnállak is érte,de nagyon!
135. agnesss0129 (válaszként erre: 132. - Augustus)
2010. jún. 26. 18:47
Tudod ez az első házasságomban volt,és még fiatal voltam és úgy hittem szeretem is.erre igy utólag nem tudok választ adni,hogy akartam-e őt?talán mind a ketten nagyon makacsok voltunk,biztos akartam is "valahol",hogy hozzám érje,más részről meg nem akartam ezért nem is kezdeményeztem semmit...kihalóban volt a kapcsolat csak egyikőnk sem vallotta be.magányos voltam én is nagyon.hiába dolgoztam,hiába vittem a fiam minden hova,de valahogy még sem volt társam semmilyen téren sem...igaz nálunk a kiábrándulást a durvasága amit az ital okozott is okozta.nem mindig ivott,de elég volt amikor azt csinálta!
134. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 130. - Agnesss0129)
2010. jún. 26. 08:25
Igen Ági borzasztó egy érzés,így élek már évek óta.Csak ő a fiát nagyon szereti,viszi magával minden hova ahova tudja.
133. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 129. - Augustus)
2010. jún. 26. 08:21
Már sokszor gondoltam rá,és azt kell mondanom hogy nem.Mink lelkileg jöttünk ki jól nagyon sokáig.Az utolsó kérdésedre meg azt kell mondjam hogy nem sajnos.
132. Augustus (válaszként erre: 130. - Agnesss0129)
2010. jún. 25. 22:09
De Te szeretted volna, hogy hozzád érjen szexuálisan? Ezt azért kérdezem Tőled is, mert én pl. el nem tudtam volna képzelni egy idő után, hogy hozzám érjen. Hogy le akarjon velem feküdni és én ezt eleinte csak titkoltam később meg is mondtam neki. Nem a szexet nem kívántam, csak Őt nem.Pedig annyira visszataszító pasi nem volt.
131. agnesss0129 (válaszként erre: 128. - Augustus)
2010. jún. 25. 21:45
igen mindegyik én és mind mostani.egy jó év leforgásai képekben.(hajtól függetlenül...,mert a hosszú paroka)
130. agnesss0129 (válaszként erre: 126. - A0cc3bd7dd)
2010. jún. 25. 21:43
én tudom miről irsz,át érzem,benne voltam.sőt nekünk is évekig nem jött össze a gyerek,utána mikor egy gyógyszeres kezelés után végre sikerült madarat lehetett volna velem fogatni,a gyerek apjának már akkor is közömbös volt ez az egész,ezzel nem azt akarom irni nem imádta vagy imádja a fiát,mert hazudnék!de elég közömbös volt mindig,sőt annyira nem vette ki semmiből a részét,hogy második osztályos korában 1x elvitte a gyereket suliba és egy másikba nem ahova járt a gyerek...4,5hónapos voltam a fiammal és utána már hozzám sem nyúlt mint nőhőz...Szóval nálunk itt valahol romlott meg valami.nem jutottunk odáig,hogy valaha is elbeszéljünk egymás mellett,mert soha nem lehetett vele beszélgetni.volt olyan,hogy 3hónapig még nem is szóltunk egymáshoz sem.borzasztó volt,közben meg egy ágyban aludtunk,szinte egymáshoz sem érve...
129. Augustus (válaszként erre: 126. - A0cc3bd7dd)
2010. jún. 25. 21:41

Igen végig olvastam, csak lehet, hogy nem jól fejeztem ki magam.

Szerelmes voltál Te a férjedbe valamikor? Azt írod, igazán nem tudott boldoggá tenni soha.

Vagy csak szeretted?

Kívánod még a férjedet?

128. Augustus (válaszként erre: 127. - Agnesss0129)
2010. jún. 25. 21:37
Most megnéztem a képeidet /tudom nekem nincs fenn, de ennek is megvan az oka/, mindegyik Te vagy?
127. agnesss0129 (válaszként erre: 121. - Augustus)
2010. jún. 25. 21:33

ez rég volt,csak emlékszem,hogy mindig mentünk a gyerekkel valahová...igen mi is különböző játszóterekre.sőt strandtól kb.10percre laktunk,de képes voltam hajóval elmenni Leányfalura strandra,mert az is nagy élmény volt a gyereknek.vagy Margitszigetre is hajóval.azért tényleg Pesten nagyobb a mozgási lehetőség minden képen,de azért mindig mentünk,és én mindig inkább cipekedtem vittem a kaját,üditőt arra se kelljen költeni...

mi lett velünk?10,5évig tudtam húzni és elváltunk.sok volt már az ital a durvaság részéről,túl magányos voltam,de a mindenem a fiam volt az biztos!ki menekültem végül a házasságból egy még rosszabba,ott hála nem lett gyerek így utólag nagyon örülök neki.itt még durvább volt az ital,szerencsém volt,hogy sok személyes "tragédia"

árán,de 14,5év után megszabadultam tőle.úgy látszik vonzottam az agresszív alkoholistákat!

126. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 125. - Augustus)
2010. jún. 25. 21:24
Neharagudj de végig olvastad a fórumot hogy mi a fő gond,ami szinte a házasságunk elejétől gond.
125. Augustus (válaszként erre: 123. - A0cc3bd7dd)
2010. jún. 25. 21:09

Én nem úgy értettem, hogy nem vagy szerethető!

Hanem,hogy lehet, hogy elbeszéltek egymás mellett.Lehet, hogy Ő is jelez neked valahogy, hogy mi lenne a jó csak nem veszed észre.

124. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 122. - Augustus)
2010. jún. 25. 20:52
Köszi hogy biztatsz,már régóta érik bennem.
123. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 117. - Augustus)
2010. jún. 25. 20:50
Dehogynem vágyok,igaz megvan a pánikbetegségem annyiból hogy nem birom a buszt,de mióta a kisfiam megszületett 5 éve nem mutatkozott,csak olyan szinten amit megtanultam kezelni.És igazad van biztos velem is gond van,én nem mondom hogy én tökéletes vagyok,nekem is van hibámnem is kevés,de úgy érzem hogy még szerethető vagyok.
122. Augustus (válaszként erre: 120. - A0cc3bd7dd)
2010. jún. 25. 20:50
A tömegközlekedés nem O.k? De a jogsit is megszerezheted, még nem késő. Ott nem indítanak nálatok tanfolyamot.Ha igen, vágj bele ne félj tőle. Csak elkezdeni nehéz. Utána megszereted.
121. Augustus (válaszként erre: 115. - Agnesss0129)
2010. jún. 25. 20:48
És most mi van veletek
120. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 115. - Agnesss0129)
2010. jún. 25. 20:42
Igen Ági,városon nagyobbak a lehetőségek,azért lenne jó ha lenne jogsim.
119. Augustus (válaszként erre: 118. - Fdc9af4a7d)
2010. jún. 25. 20:23
Ebben igazad van. Azért írtam, hogy nem egyszerű, de tudom, hogy van mikor pozitivan sülnek el a dolgok. Csak ehhez nagyon sok mindennek klappolnia kell.
2010. jún. 25. 20:19
a szerető tartással azért óvatosan tanácsolnám. Nagyon megégetheti magát az ember, nem egy öleb.
117. Augustus (válaszként erre: 113. - A0cc3bd7dd)
2010. jún. 25. 19:04

Én is vidéken lakom, nekem ugyan van jogosítványom, de autóm nincs. Mi busszal szoktunk bemenni a közeli városba. Nem mintha ott is hű de sok minden lenne. És a közlekedés is rossz.De azért mégis csak élmény, főleg míg otthon voltam vele gyesen /6 évig, mert voltak problémái, szerencsére már helyrejött/ Be mentünk pl. azért, hogy a játszótéren játszon.Ott másfajta játékok vannak.Bementünk csak azért, hogy cukrászdában együnk egy sütit. Elnyaljunk egy fagyit.Igaz, hogy hátizsákkal kellett mennem, hogy minden kéznél legyen, ha kell./váltóruha,törlőkendő,viz,ennivaló,mesekönyv, kisautó stb/Próbáld meg.

Az is lehet, hogy nem csak a férjeddel van a gond, hanem Veled is. Igaz írtad is a pánikbetegségedet.Akkor Te nem is nagyon vágysz arra, hogy kimozdulj ugye? Tömegközlekedésen is rosszul vagy?

116. Augustus (válaszként erre: 114. - Agnesss0129)
2010. jún. 25. 18:53
Köszi Ági:-)
115. agnesss0129 (válaszként erre: 113. - A0cc3bd7dd)
2010. jún. 25. 18:45

hát igen sokat jelent,hogy hol laktok,merre...

nekem a fiammal ezrt könnyebb volt mikor kicsi volt,mert Bp.-en laktunk és mindig volt valami amit kitaláltam,hogy ne érezze,hogy soha nincs velünk az apja.mindig mentünk ketten valahova.volt mikor a társasházban ahol laktunk megkérdezték,hogy van-e férjem mert mindig ketten a gyerekkel látnak.állatkert,strand,mozi,kirándulás stb.minden volt a programunkba évekig.csak mikor boldog párokat láttam kettesével vagy éppen a gyerekeikkel együtt lenni valahol sokszor nekem is összeszorult a szívem,hogy nekem hol is a párom?volt papiron!

114. agnesss0129 (válaszként erre: 112. - Augustus)
2010. jún. 25. 18:41
ezt tényleg nagyon jól megfogalmaztad!
113. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 112. - Augustus)
2010. jún. 25. 16:09
Nagyon örülök hogy irtál,így ezt még senki nem irta nekem,pedig kaptam már egy pár tanácsot.Jól látod nem agresszív,amennyit tud dolgozik,nem cseszi el a pénzt,becsülöm amit napi szinten tesz értünk,de nem vagyok boldog,ha így visszagondolok,nem tudom voltam -e eggyáltalán.Akkor biztos mikor megszültem a kisfiam az szószerint egy csoda volt.A többit meg-hogy miért nem,biztos olvastad.1,vidéken,kis községben élünk,erre ahogy irtad is nincs lehetőségem.2.Pont a vidék miatt erre sincs sok lehetőségünk,mert nincs jogosítványom.Ha lenne áttudnánk menni a közeli városokba a kisfiammal,és lehetnének azok a programok amit irtál.Így itthon szoktunk játszani,mesét nézni.3.már többször belegondoltam,hogy mi lenne,nemtudok hova menni,nincs senki ahova mehetnék.Nincs munkahelyem a BT-nk be vagyok bejelentve mint adminisztrátor,itt munkalehetőség nincs.Ha mi maradnánk a házba,a rezsit se tudnám fizetni.Szóval ez eleve megbukott,nem tudok lépni!4.Abban biztos vagyok ha elválnánk,támogatná a fiát.
2010. jún. 25. 15:14

Szia!Utánad jöttem ide,elolvastam ezeket a dolgokat, hogy megtudjam mihez kell Neked az erő.Remélem nem baj.

Több lehetőséged van.Úgy értelmeztem nem agresszív a férjed, nem kell menekülni és a pénzt sem cseszi el a háztól.Egyszerűen csak meguntátok egymást nem?

1. Tarthatsz szeretőt, ez rengeteg energiát fog Neked adni,jó kedvű leszel, érzed, hogy valakinek tetszem, kellek stb. Ezt a férjed és észreveszi és újra tűzbe jön.Persze nem olyan egyszerű szeretőt tartani. Tudom.Lehet, hogy erre semmiféle lehetőséged nincs

2. Kisfiaddal csináljatok sok programot, ahol csak ketten vagytok. Mozi, bábszínház, vidámpark stb.Ez is rengeteg erőt ad a mindennapok elviseléséhez.És még meg is ismerkedhetsz valakivel.

3.Tervezd el, mi lenne ha otthagynád. Hova mennél, miből élnél stb.Nem tudom van-e munkád, ha nincs nézelődj. Szóval dolgozz ki egy tervet arra, hogyan élnétek a férjed nélkül, ha ez megvan. Be jelentheted neki, hogy elhagyod.És ne csak fenyegetőzz tégy is úgy.Persze indokold,hogy miért.Ha nem megy utánatok, akkor kár a gőzért.

4. Ha tényleg válásra kerülne a sor, akkor se aggódj. Ha jó apa, már pedig jó azt mondod, nem fogja magára hagyni a gyereket. Támogatja ahol tudja, nem csak a kötelező gyer.tart.fizeti,- az én volt férjem pl.cipőket, ruhákat,is vesz neki, ez a gép amin írok is igazából a fiamé.

Akkor láthatja amikor csak akarja.A gyerekem pedig külön örül, hogy két szülinapja van két tortával, két karácsony stb.

A kapcsolatunk pedig barátibb lett a férjemmel.


Ha valamerre lépsz mindenképp addíg tedd, míg nem iskolás a kicsi.



2

111. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 110. - Agnesss0129)
2010. jún. 20. 16:25
Igen ez mind így van ahogy irod Ági.De bízom benne hogy egyszer majd minden jó lessz,vagy vele vagy nélküle.
110. agnesss0129 (válaszként erre: 109. - A0cc3bd7dd)
2010. jún. 20. 16:12

sajna semmit nem tudsz,ha valaki ilyen be állítottságú...

irjam,hogy ha nem változik ő,nem te akkor lépjél,hogy neked is jó legyen,ha boldogtalan vagy?!de ezt mind neked kell eldöntened,hogy mi mit ér meg,és mi a jobb neked és a gyereknek.élni egy boldogtalan házasságban és "enni"magad nap mint nap,közben arról gyözködöd magad,hogy van akinek még rosszabb...vagy el határozod magad és mérlegeled,hogy ennyi idősen is tudod folytatni egy darabig egyedül,ha nincs más,és egy idő múlva boldog leszel...de ehhez mind elhatározás,anyagi háttér stb.kell,meg hát ott a másik fél akinek,ha ki lépnél a házasságból mi lenne a reagálása?!...szóval nehéz minden féleképpen tudom!

109. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 108. - Agnesss0129)
2010. jún. 20. 15:59
Én ezt mind értem,és akkor én mit csináljak.
108. agnesss0129 (válaszként erre: 107. - A0cc3bd7dd)
2010. jún. 20. 15:05
férfiból van!18évig az volt amit ő akart,körülötte forgot minden,utána jött egy kis jövevény akit biztos is hogy imád,de el foglalta azt a helyett ami a közép pontot jelenti.erre a szó=féltékenység még ha nem is vallja be mert szégyelli!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook