Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy házasságban ahol már évek óta nincs szeretet. fórum

Egy házasságban ahol már évek óta nincs szeretet. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
167. Augustus (válaszként erre: 164. - A0cc3bd7dd)
2010. jún. 28. 13:12

De legalább sétálni elszoktatok menni a fiaddal, vagy játszótér van- a faluban? Én imádok kimozdulni a fiammal kettesben, pedig tudod, nincs autó, nincs sok látnivaló stb. De minden olyan más, főleg míg a férjemmel éltünk.Valahogy minden olyan könnyű, szabadnak érzem magam.

De nem lehet, hogy a Te betegséged a rossz házasságod miatt alakult ki?

166. agnesss0129 (válaszként erre: 162. - Augustus)
2010. jún. 28. 12:40

szia!

nincs felelőtlen kijelentéseid,jól látod a dolgokat.csak tudod minden ember más képen él meg dolgokat és csak arról tud valami össze hasonlítás félét irni amit ismer vagy tapasztalt már.

165. agnesss0129 (válaszként erre: 164. - A0cc3bd7dd)
2010. jún. 28. 12:38

szia!

tudod nekem lett egy olyan barátnőm,aki elötte munka társam volt,de nem sokáig és kölcsönösen szimpik lettünk egymásnak éa mikor ki lépett akkor is tartottuk a kapcsolatott.Ő hasonló cipőben járt mint én,csak 4lány gyerekkel,és senki nem segített neki mikor már ki lépett a kapcsolatából,mert már türhetetlen volt a helyzete,vállalkozást fel adott,nagy lakást,ici-picire válltott fel,de végig csinálta.ő volt aki segített nekem lelkiekben,és telefonon,és addig gyözködött,hogy meg tudom csinálni,ki tudok lépni,de számítsak a "meg torlásra"is,hogy végül mindenen az ő és persze a fiam hatására kezdtem minden rosszat fel rugni magam körül,és ezzel vállalni,hogy én is rá mehetek minden téren...

hálás vagyok neki a mai napig,és persze a fiamnak is!

tudom megint egy más helyzet az enyém.nagy gyerek stb...

de ezt arra irtam inkább le,hogy nincs egy barátnőd vagy valaki aki segítene a lelki próblémák feldolgozásában,mert az is fel őrli az embert,ha hiába imádja a gyerekét,de mindig csak az ő társaságában van és nem tudja a saját gondolatait egy hasonló korú vagy be állítottságú emberrel megbeszélni.

2010. jún. 28. 10:08
Nagyszüleim már rég meghaltak,anyu öregek otthonában van/biztos olvastad/apámat 18évesen ismertem meg,de nincs kapcsolatunk,testvérem nincs.
163. Augustus (válaszként erre: 161. - A0cc3bd7dd)
2010. jún. 28. 09:56
Nagyszülők, rokonok, testvéred stb. nincs?
162. Augustus (válaszként erre: 160. - Agnesss0129)
2010. jún. 27. 19:33
Annyira jó, hogy Te is segítesz Bizakodónak. És néha az én felelőtlenebb kijelentéseimet tompítod.
161. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 160. - Agnesss0129)
2010. jún. 27. 18:10
Nemtudom mit érez,biztos észreveszi (de hogy is irjam ezt le)Ő is tudja hogy mi köztünk a gond,18év azzal telt el hogy minden hónapban előjött a téma amit persze én hoztam fel,és ő meghalgatott és ennyi.Nem tudom igazából mit gondol,ő nem egy kitárulkozó érzelgős tipus mint én.Bár már vele én se vagyok az.Már belefáradtam!
160. agnesss0129 (válaszként erre: 158. - A0cc3bd7dd)
2010. jún. 27. 17:56
Látod,de most az az elönyöd neked is meg van,hogy oldalakon olvasgatsz,"beszélgetsz"ismerkedsz.nem kell ahhoz férfivel beszélgetned,hogy kicsit jól érezd magad.annyi olyan oldal van ami pl.nem társkereső olyan sok kedves embert meg lehet ismerni.de el jöhet az az idő is,hogy lehet,hogy pl.te is egy ilyen oldalon találsz egy kedves emberre akivel meg értitek egymást és talán idővel ki alakul valami.Tényleg még nem is kérdeztem én ezzel nem akarlak nyaggatni,férjed nem veszi észre,hogy magányos vagy ?mert ahogy irogatsz róla a tisztelet egymás iránt azért meg van és lehet,hogy átsiklottam az irásaidban felette,de hogy ő miképpen viszonyul hozzád?nem érzi ezt az űrt szerinted ami köztetek van?ő neki elég,hogy mosol főzől rá és otthon vagy mindig a gyerekkel?én az az igazság,hogy bele "kóstoltam"más képen is lehet élni,mint közömbösségben,vagy durvaságban+alkohol bűzben, el sem tudnám már képzelni,hogy még egyszer úgy éljek...
2010. jún. 27. 15:17
Autóval,a férjemmel,és a kisfiammal.(így pontos)
158. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 156. - Agnesss0129)
2010. jún. 27. 15:15
Egyedül én se nagyon mozdulok nincs hová.Esetleg közértbe,vagy a kisfiam keresztanyukájáék.Amúgy a nagyobb bevásárlásokat nem is itthon intézzük,mert itt vidéken nem nagy a kínálat.Közeli városokba járunk autóval és a kisfiammal,ott van Cora,Tesco,Lidl,Aldi.Nekem ez a kikapcsolódás.
157. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 155. - Agnesss0129)
2010. jún. 27. 15:09
Örülök a boldogságodnak Ági!
156. agnesss0129 (válaszként erre: 153. - A0cc3bd7dd)
2010. jún. 27. 14:44
nekem is sok erőt adott az internet,hálát adok a fiamnak,hogy erőltette,hogy el hozza nekem a régi gépét,mert nem akartam,nem érdekelt.itt kezdtem el más képen látni a világot,az életem,addig én is be gubóztam az utolsó 5-6évben mióta otthonról dolgoztam 2cégnek is.én is szinte depis voltam,de nagyon hamar 180'változott a felfogásom,élet vitelem és mertem sok dologban meg oldást keresni magamtól is.nekem azzal volt könnyebb nálad mint irtam már nem volt kis gyerekem és nagy városban éltem.igaz itt sem mozdultam ki a CBA.-kivül sehová.
155. agnesss0129 (válaszként erre: 147. - Augustus)
2010. jún. 27. 14:37
igen tényleg boldog vagyok!
154. agnesss0129 (válaszként erre: 150. - A0cc3bd7dd)
2010. jún. 27. 14:36
igen én is ezt tanácsoltam,semmivel sem többet.
153. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 152. - Csiguszka6)
2010. jún. 27. 12:15
Köszönöm a biztatásod,hála istennek sokat kapok itt a hoxán,és érzem hogy ez erősít.Most azon vagyok hogy nagyon erős legyek,és utána jöhet minden apró lépésekben!!!!!!!!
152. csiguszka6 (válaszként erre: 151. - A0cc3bd7dd)
2010. jún. 27. 10:13

Szia!

Ahogy olvaslak látom nincs egyenlőre lehetőséged arra hogy külön váljatok, igy próbáld meg a mindennapokat szebbé tenni. Halad lépésről lépésre. A jogsi megszerzése is egy lépés! Próbálj meg függetlenedni :-)

Minden kiforrja magát idővel.

151. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 148. - Augustus)
2010. jún. 27. 08:01
Igen az önbizalmamat nagyon erősítenem kellene.Ez egy jó lépés lenne csak ez több mint 100000ft-és nics "képem" ezt kérni a férjemtől.
150. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 139. - Agnesss0129)
2010. jún. 27. 07:55
Ígen Ági bízom benne hogy eljön az-az idő mikor rátalálok valakire,és megbízhatok benne,hogy vele jobb lehet!!!!!!!Addig akármilyen rossz is most nekem,a kisfiam nem tehetem ki semmilyen rossznak.Szerető nem kell!Szerető társ kell akit nagyon tudok szeretni és ő is engem,és a kisfiamat is.
149. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 138. - Augustus)
2010. jún. 27. 07:48
Nincs.Még erősnek kell lennem és birnom kell tovább,mint évek óta már.
148. Augustus (válaszként erre: 137. - A0cc3bd7dd)
2010. jún. 27. 00:13

Ha másképp nem megy próbálj meg először kis lépéseket tenni.Pl. beíratkozol autóvezetői tanfolyamra.A KRESZ biztos sikerül elsőre. Azt csak meg kell tanulni, de ha nem az sem probléma.Ha nem adod fel vezetni is megtanulsz. Ha nem is mersz vezetni, de a tudat, hogy megcsináltad nagy önbizalmat ad neked.

De ha mégis rájössz, hogy ezt nem Neked találták ki akkor is abbahagyhatod.

147. Augustus (válaszként erre: 146. - Agnesss0129)
2010. jún. 26. 23:42
Az a lényeg, hogy most boldog vagy. És az elszenvedett gyötrelmeket kárpótolja a mostani kapcsolatod.
146. agnesss0129 (válaszként erre: 141. - Augustus)
2010. jún. 26. 22:22
nekem se az egyikből ki a másikba be volt.évekkel előtte már rosszul éltünk és már rég meg akartam tőle szabadulni,de nem tudtam.a mostani páromnak semmi köze az egészhez,az exemmel már előtte hónapokkal külön is éltünk(de ez egy másik történet)de akár milyen mocskos ember is volt a 14,5év alatt nem csaltam meg.az ok rá,hogy meg undorodtam általa a férfiaktól az utolsó jó pár évben,elötte meg nem is járt soha ez az eszemben mikor a kapcsolatunk megromlott akkor sem.nem tiszteletből vagy szeretettből,mert ő megérdemelte volna mert már a kezdetekkor is meg csalt,ha nem mert ilyen vagyok.szeretek valamit lezárni mi előtt tovább lépek,persze ,ha sikerül...
145. agnesss0129 (válaszként erre: 141. - Augustus)
2010. jún. 26. 22:14
bocsi 2x ment át!
144. agnesss0129 (válaszként erre: 140. - Augustus)
2010. jún. 26. 22:14
hát ez ismerős!mikor a mostani párommal össze kerültünk én is mindig a rosszat kerestem a mondataiban,féltem meg bizni benne,mindig attól féltem megint át vernek,rászednek.fokozatosan rá kellett jönnöm,hogy egy nagyon jó emberrel kerültem össze aki nagyon is őszinte,becsületes velem,közben meg hihetetlen volt az egész.mert igen egy hazug,részeges után akinek egyetlen szava sem volt igaz az utóbbi években,vagy talán soha nem is volt az,szóval küzdöttem szinte magam ellen is,mert még minden rossz friss volt,nem régi.mert hirtelen jött az ismeretség,utána az összeköltözés is,és tényleg össze kellett szoknunk,mert mind a ketten "sebzettek"voltunk ami nem is 1x történt meg velünk.szóval eleinte nálunk is volt vita,de nem súlyosak voltak ezek,mert mindent meg tudunk beszélni.szóval megértem mi játszódott le benned a kapcsolatban ami sajna tönkre ment úgy,hogy lehet nem is ő volt a hibás,ha nem a múlt ami
143. agnesss0129 (válaszként erre: 140. - Augustus)
2010. jún. 26. 22:14
hát ez ismerős!mikor a mostani párommal össze kerültünk én is mindig a rosszat kerestem a mondataiban,féltem meg bizni benne,mindig attól féltem megint át vernek,rászednek.fokozatosan rá kellett jönnöm,hogy egy nagyon jó emberrel kerültem össze aki nagyon is őszinte,becsületes velem,közben meg hihetetlen volt az egész.mert igen egy hazug,részeges után akinek egyetlen szava sem volt igaz az utóbbi években,vagy talán soha nem is volt az,szóval küzdöttem szinte magam ellen is,mert még minden rossz friss volt,nem régi.mert hirtelen jött az ismeretség,utána az összeköltözés is,és tényleg össze kellett szoknunk,mert mind a ketten "sebzettek"voltunk ami nem is 1x történt meg velünk.szóval eleinte nálunk is volt vita,de nem súlyosak voltak ezek,mert mindent meg tudunk beszélni.szóval megértem mi játszódott le benned a kapcsolatban ami sajna tönkre ment úgy,hogy lehet nem is ő volt a hibás,ha nem a múlt ami sok rosszat hagyott benned és rajta csattant...
142. agnesss0129 (válaszként erre: 140. - Augustus)
2010. jún. 26. 22:13
hát ez ismerős!mikor a mostani párommal össze kerültünk én is mindig a rosszat kerestem a mondataiban,féltem meg bizni benne,mindig attól féltem megint át vernek,rászednek.fokozatosan rá kellett jönnöm,hogy egy nagyon jó emberrel kerültem össze aki nagyon is őszinte,becsületes velem,közben meg hihetetlen volt az egész.mert igen egy hazug,részeges után akinek egyetlen szava sem volt igaz az utóbbi években,vagy talán soha nem is volt az,szóval küzdöttem szinte magam ellen is,mert még minden rossz friss volt,nem régi.mert hirtelen jött az ismeretség,utána az összeköltözés is,és tényleg össze kellett szoknunk,mert mind a ketten "sebzettek"voltunk ami nem is 1x történt meg velünk.szóval eleinte nálunk is volt vita,de nem súlyosak voltak ezek,mert mindent meg tudunk beszélni.szóval megértem mi játszódott le benned a kapcsolatban ami sajna tönkre ment úgy,hogy lehet nem is ő volt a hibás,ha nem a múlt ami
141. Augustus (válaszként erre: 139. - Agnesss0129)
2010. jún. 26. 21:29
Szóval nekem nem jött be az egyik kapcsolatból ki a másikból be.
140. Augustus (válaszként erre: 139. - Agnesss0129)
2010. jún. 26. 21:28

Igen ebben igazad van. Azt mindenki maga érzi, hogy mikor kell lépnie.

Én nem egy 3. miatt léptem,de a különválásunk után, nekem túl hamar jött egy kapcsolat.Új páromat felruháztam azzal a sok rosszal ami meg sem volt benne. /Állandóan fejben összevetettem az Ő mondatait, a férjemével és következtetéseket vontam le,hisztis voltam, kifordultam önmagamból/ szegényke 8 hónapig bírta. Ennek lassan 1 éve. Most már nyitott lennék új kapcsolatra.

139. agnesss0129 (válaszként erre: 137. - A0cc3bd7dd)
2010. jún. 26. 21:15
figyeld meg el jön az az idő mikor úgy érzed változtatsz,de addig,ha más különben meg van az anyagi és minden féle biztonságod a gyerekkel együtt,akkor nem érdemes változtatni,mert nem biztos,hogy jobban jársz.ha az életedben valahogy tényleg be lépne egy harmadik idővel,nem szeretőre gondolok,ha nem igazi társra akkor igen is ne habozzál,ha a fiaddal kölcsönösen elfogadják majd egymást akkor meg pláne...nem tudhatod,hogy lesz-e vagy mikor ilyen alkalom még ha kis városban is laktok akkor sem lehet tudni...tudod az internet is sok embert össze hozott már és nem csak negativan.itt vagyok én is élő pl.erre.soha nem gondoltam volna,hogy lesz egy szerető társam a sok szenvedés után,és soha nem is kerestem pláne társkereső oldalon nem,és még is rám talált pedig nem kellett elöszőr,de türelmesen várt mig bennem is megérik a vele szembeni érzések.most már hálás vagyok a kitartásáért és senkiért nem cserélném el!nem vagyok hívő de "ott fent"lehet,hogy meg sajnáltak az eddig életem szenvedései miatt és ezért kaptam még egy lehetőséget...vagy ki tudja?jó helyen voltam jókor...tudom nekünk nincs kis gyerek,de ha valaki valakit szeret nem akadály egy kicsi sem!
138. Augustus (válaszként erre: 133. - A0cc3bd7dd)
2010. jún. 26. 20:06

Akkor nálatok semmi értelme párterápiának, szexuális tanácsadásnak és semmi hasonlónak.Akkor csak az a lehetőséged van,amit már írtam.Vagy tűrsz tovább, de ezt nem lehet. Lehet, hogy Ő is a váláson gondolkodik. Csak nem akar megbántani, és a fiát sem akarja elveszíteni.

Persze anyagilag nehéz, ha nincs hová menned, és nincs más munkád.

Én anyuékhoz költöztem, nagyon keveset keresek.Nagyon be kell osztanom a pénzt. Nincs komoly kapcsolatom sem. MÉGIS sokkal, sokkal jobban vagyok.És sokkal jobb mindenkinek.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook