Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy gyors születés története fórum

Egy gyors születés története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy gyors születés története

2010. jan. 24. 18:50
sziasztok.Az én szülésem nem volt mindennapi,és soha em felejtem el.2010 ápr.7-re voltunk kiirva,és 2009 dec 21-én egész nap görcsöltem,ill.volt egy kis vérzésem is.Elmentünk a dokimhoz du.-án,megvizsgált és közölte irány a kórház mert 1 ujjnyira kivoltam tágulva és érzödött a magzatburok.Este bementünk(kvára)és úgy felvettek az osztályra,hogy meg sem vizsgáltak,adtak 1 nospa injekciót és kész.Másnap reggel vizit után megvizsgált a prof,és azonnal leküldött Pécsre mondván ők felvannak készülve a koraszülésre.Mire leértünk már 2 ujjnyi voltam és felküldtek a szülöszobára.Ott próbálták visszatartani(amit kaposváron kellett volna elötte),de sajna nemtudták megállitani a tágulást.(amúgy az első szülésem)és du.17 -kor meglett az én kislányom,24.hétre 680 gr-malés 33 cm-el.Délben vittek fel a szülőszobára és egész végig ott volt a szülésznő,a Doki aki levezette a szülést,szintén egész vajudás alatt ott volt és nagyon kedves aranyos volt.A szülésnél bent volt 3 orvos 2 szülésznö és 1 gyerekorvos.A koraszülés miatti komlikációkért.De nem volt baj,hála istenek,a babám jó eredményel született az apgar érték 7/8.A picim azóta is ott van a kórházba inkubátorba és szépen fejlödik,már 820 gr-os.Bizzok benne,hogy minél elöbb hazajön és egészséges lesz(mert az lesz)DE amin mi a párommal ott keresztül mentünk szülésnél,mikor közölték,a szülés elött hogy várhatoan 40% adnak a babámnak,én azt hittem összeroppanok.Ezt az érzést nem kivánom senkinek,hanem kivánok mindenkinek nyugodt kiegyensúlyozott terhességet,szülést.
2010. jan. 22. 21:08
Nagy gratula! Ha az én szülésem csak fele ennyire is könnyű lesz, már nagyon boldog leszek:) Köszi! Sok boldogságot, és akkor ahogy írtad is: Nosza, jöjjön a következő!!!
2009. dec. 22. 19:03
Az én fiam is - 9 évi reménykedés és várakozás után - ilyen gyorsan született. Az orvos azt mondta, úgy kellett elkapni, mert jött, mint a rakéta. A mellettem levő szülőágyon már 2 órája vajúdó anyuka később elmondta, hogy úgy sajnált, mikor behoztak, de perceken belül hallotta a babasírást, akkor már irigyelt. Sokszor elmondtam ezt a fiamnak. Különösen most, mert ezekben a napokban, pillanatokban (?) érkezik az ő első gyermeke is.
2009. dec. 22. 14:12

Gratulálok!

Én is a szerencsések táborába tartozom, még annyi idő sem volt a kórházba, hogy beöntést adjanak:) Igaz, az én fiam meg pont nagy súllyal született: 4480 grammal. És nagyon szép élmény maradt a szülés:)

18. Salla (válaszként erre: 17. - 7b67da4ea3)
2009. dec. 20. 11:27
Gratulálok és viszont kívánom nektek is.És remélem könnyű szülésed lesz.
2009. dec. 20. 09:08
Szia fogadd nagy gratulációmat! Csodás történet, remélem az enyém is ilyen lesz majd igaz nekem valószínűleg most a 7végén költözhetett be a pocaklakó mert ma már nem úgy érzem magam mint eddig, kis hányinger s tb :) remélem minden rendben lesz és összejött! Nektek a továbbiakban nagyon sok sikert kívánok az élethez és egyaránt a picihez:)
16. Salla
2009. dec. 19. 21:26
Hát én kívánom minden kismaminak,hogy olyan gyorsak legyenek mint mi.Nagyon jó volt hogy ilyen könnyen ment.
2009. dec. 19. 17:16

Szia! Gratulálok a babához! Én is ilyen gyorsan szültem, alig 1 órát voltam a szülőszobán. Én végig erre számítottam, sokat beszélgettem a pocakommal, hogy legyünk hamar túl az egészen, nem tudom ez mennyit számít, de bejött. Még délután a kezdődő fájások alatt almás pitét gyártottam. :)

De csak másnap ehettem belőle.

2009. dec. 19. 16:47

:)Én is így szeretnék!!!

Alig várom,h újra átélhessem!:)

Mindenkinek jó babavárást,hasonlóan gyors szülést,jó babázást,és kellemes ünnepeket!

13. Salla
2009. dec. 19. 15:24
:)))
2009. dec. 19. 14:58
Nagyon szerencsés vagy, hogy ilyen gyorsan és "könnyen" sikerült a szülés! Gratulálok! Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek! (És valóban jó néha olyat is olvasni, ahol nem sok a kínlódás:)))
11. titta
2009. dec. 19. 14:06

Szívből gratulálok! Nagyon szép a történeted!

Nekem nem akart sem gyorsan, sem lassan jönni a picim, két hét túlhordás és megindításra sem!!!

Így gyors császár volt...


Jó babázást!!!

2009. dec. 19. 14:05
GRATULÁLOK
9. Re87
2009. dec. 19. 13:29
Engem este 8:07-kor vettel fel a kórházban és 9:15-re kint volt a babesz.Ebben az 1órában beöntés,burokrepesztés,vizsgálat,szülés minden benne volt.A gyors szülés is megviselt mind a kettőnket,de így jobb volt,mert a köldökzsinór a nyakán volt.Ki tudja mi lett volna,ha nem ilyen gyorsan jön.
2009. dec. 19. 12:39
nagyon jó egészséget kívánok nektek,most dec 11-én nekem is ilyen gyors szülésem volt ,alig hiszem el még most is.A legszebb dolog az életben ami történhet egy nővel,hogy ANYA lesz.
2009. dec. 19. 11:58
Köszönöm a jó kívánságokat... :))
2009. dec. 19. 11:32
Gratulálok, nagyon szerencsés vagy. Nekem két napi vajúdás volt, a szülőszobán viszont alig másfél óra alatt meglett a picurkám. De így is egy nagyon szép emlék, minden perce az enyém!
2009. dec. 19. 11:10
Lassan négy éve a nagylányommal nekem is ilyen gyors szülésem volt. Jól elvoltam otthon, gondoltam ez nem fáj még annyira, biztos ,hogy még nem szülök. A kórházban az mondták még jó,hogy nem a liftben szültem meg, mert ahogy beértünk és megvizsgált az orvos, gyorsan fel a szülészetre, fel az ágyra, és ripsz-ropsz már ott is volt a lányom :-))
2009. dec. 19. 10:49

Jó egészséget ,és gyarapodást kívánok a kicsinek.

Én is hasonló gyorsasággal szültem mind az ötöt.Szerencsére!

2009. dec. 19. 10:22

Igazán szerencsés vagy egy ilyen gyors szüléssel...az én kis manóm is pont ilyen méretekkel született csak épp 12 óra vajúdás után császárral.

Jó egészséget nektek!!Sok boldogságot!

2009. dec. 19. 10:09
Szia! Sok boldogságot és egészséget kívánok nektek! Szerencsés vagy,hogy ilyen gyorsan és zökkenő mentesen ment minden! :)
2009. dec. 19. 10:03
Mikor terhes voltam, és közelgett a szülés időpontja, én is ezen az oldalon olvasgattam a szüléstörténeteket, hogy megtudjam, mégis mire számítsak. Igaz, nem olvastam el mindet, de az én szülésemhez hasonlító történetet nem láttam. Ezért gondoltam leírom, velem hogyan történt. Hátha néhány kismamát egy icipicit megnyugtat, hogy a szülés nem feltétlen mindenkinél egy hosszú kínlódás sorozata.

Ugrás a teljes írásra: Egy gyors születés története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook