Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bence Máté születésének története fórum

Bence Máté születésének története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Bence Máté születésének története

2009. márc. 5. 08:46

Gratulálok! nagyon jó lett a cikk! Gyönyörű a pici fiad! Mindig irigylem azokat, akiknek gátvédelemmel sikerül szülni, nekem mindkét fiamnál nagyot vágtak, és iszonyú hosszú ideig tartott a varrás :( .


Jó egészséget, és sok boldogságot kívánok nektek! :)

2009. márc. 4. 23:00
gratulálok nektek :))
2009. márc. 4. 23:00

uhh én 15 órát vajúdtam :D

ÉS nekünk is csúcsfej volt :D Csak nekem nem fért ki:(

11. Dézsa
2009. márc. 4. 04:08

Szia!

Örülök, hogy ilyen jó élmény volt számodra a szülés!

A cikk elején írsz a dúládról. Ő ott volt szülés közben? Hasznát vetted a terhesség, vagy a szülés közben, esetleg utánna?

10. kiscsirke (válaszként erre: 7. - Marcsix)
2009. márc. 3. 15:07
Igen, csak elírtam :)
2009. márc. 3. 14:48
+ én csak 6 órát "szenvedtem"
2009. márc. 3. 14:46

Szia.


Nagyon édes "kismazsolád" van. :) Szép baba nagyon. Tetszett a cikk is.


Én januárban szültem reggel 10kor indították a szülést burokrepesztéssel, akkor már 2 ujjnyi voltam és azt mondták, hogy dél körül meglesz(ugyhogy átérzem amit éreztél) nekem is kétperecek voltak a fájások, onnantól hogy burkot repesztettek. Ezért kaptam fájás csökkentőt, amitől 5 percesek lettek, de ugyanugy fájt, és mivel nem tágultam én is oxitocint kaptam :) (ugyhogy tudom miről beszélsz :) )Még erősebb lett a fájásom, és szó szerint 20 perccel később megszületett a kislányom. ÉS az én férjem is elvágta a köldökzsinor. :) BOcsi, hogy itt mesélek Lehet nekem is cikket kéne írnom.:))


Gratulálok a babához a családnak. :)

7. marcsix (válaszként erre: 5. - Kiscsirke)
2009. márc. 3. 14:40
Juliusi:) Nézd meg az oldalát :))
2009. márc. 3. 14:07
Egyébként nagyon tetszett a sztori, megkönnyeztem, és csodálattal olvasom mindig, hogy repedés nélkül, és gátseb nélkül...
5. kiscsirke (válaszként erre: 2. - 70b8b94025)
2009. márc. 3. 14:06
Én úgy vettem ki, hogy ő júniusi, vagy nem? És januárban lesz fél éves...
2009. márc. 3. 13:09
szia vikke:))nagyon jó lett a cikk:)és milyen tündéri Bence,jó sokat nőtt már!!!!!!jó egészséget nektek!!
2009. márc. 3. 12:12

Szia!

Megkönnyeztem a cikked,sok boldogságot és nagyon jó egészséget kívánok nektek.Én a 41.héten császáros lettem a szívhang miatt de így is nagy az öröm,és tényleg mindegy hogy mit kell kiállni ha apa is ott van(ott volt amíg lehetett)és a baba kárpótol.Réka dec.26-án született 3770gr és 54 cm.Ma 5350gr és 65cm.

2009. márc. 3. 11:59

Én fiamat is BEnce Máténak hívják, és ő is januári, jan.7-én született, holott 28-ra volt kiírva:-) CSak nekem ne mvolt ennyire hosszadalmas a szülésem, első babaként fájással együtt tartott 40 percig, rekordot értem el akkor a kórházban:-)


Sok boldogságot és egészséget kívánok nektek!

2009. márc. 3. 11:03
Eltelt fél év, de még mindig elevenen élnek bennem a képek, a percek, a pillanatok.
2008. augusztus 4.-re voltunk kiírva. Előtte az összes vizsgálat (mind az orvosi, mind a 4D-sek) azt jelezték, hogy tutira időre fog jönni. Persze a női megérzések és az anyai ösztön...

Ugrás a teljes írásra: Bence Máté születésének története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook