Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy gyermek elvesztésének a feldolgozása... fórum

Egy gyermek elvesztésének a feldolgozása... (beszélgetős fórum)


1 2
2012. dec. 21. 22:10
részvétem :-( ezen csak az idő segít, azaz tompítja. meg majd egy másik baba, de ezt most szóba se szabad hozni. sztem nincs segítség, rajtam nem lehetne.
2012. dec. 21. 22:09

Ez borzasztó,ezt nem is tudom hogy lehet feldolgozni...:(


Kívánj részvétet,tudasd vele hogy mellette vagy,és rád számíthat,ha beszélgetni akar vagy akármi akkor te ott vagy!


Én ennyit mondanék,ez nem tolakodó,de tudatod vele,hogy segítesz ha szüksége van rá.

2012. dec. 21. 22:04

Édes istenem, hogyan lehet ezt feldolgozni:(

Igen, az élet igazságtalan...

2012. dec. 21. 21:56

Egy nagyon - nagyon tragikus dolog történt a környezetemben...Gyerekkori barátnőm elveszette a gyermekét.. a kiírt dátum előtt 3 nappal.. Egy teljesen egészséges babát, egy kiszámthatatlan, és érthetetlen dolog miatt... A köldökzsinór rátekeredett a pici lábára, és teljesen elzáródott..Halva kellett megszülje a kislányát :((

Az élet igazságtalan, és kegyetlen... Hogy, hogy jövök én a képbe? Segíteni szeretnék. Tudom, ilynekor ez a legnehezebb.. Kérlek Benneteket, akinek volt hasonló eset a környezetében , ne adj Isten Vele történt ilyen, hogy lehet ezt átvészelni? Túlélni, és feldolgozni? Hogy tudnék neki segíteni? Esetleg vannak erre akármilyen "gyógymódok", amik megkönnyítik a gyászt?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook