Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet feldolgozni egy háziállat elvesztését? fórum

Hogyan lehet feldolgozni egy háziállat elvesztését? (tudásbázis kérdés)


11. 18e79e1970 (válaszként erre: 9. - Kristo_f)
2014. jan. 5. 21:08
A kutyám a macskám jóbarátja nálunk is. Együtt alszanak, napoznak.. Néha összekapnak, de ez a macska.. lazán megveri a kutyust. Bár egy palotapincsiről beszélünk.
2014. jan. 5. 21:06
Sajnálom! Nekünk a simaszőrű tacsit mérgezte meg a szomszéd,csak mert ugatott... Sajnos későn vettük észre, hogy baj van, már az orvos sem tudott segíteni. Szépen eltemettük, de én azóta is haragszom az öregre.. Idővel enyhülni fog a dolog, hidd el. Aztán lesz egy másik cicusod, aki sokáig melletted lesz :-)
9. kristo_f (válaszként erre: 6. - Cucicsillag)
2014. jan. 5. 20:41

Volt kutyám, jó barátságban egy kis macsekkal

Macsek odament amikor kajált a kutya

Nem egyszer visszahúztam a farkánál fogva hogy szokjon le erröl

Egyszer a kutty átharapta a jóbarát macsek fejét és annyi volt

Pedig nagyon jól eljátszottak együtt, imádta a macsekokat

Kutya már csak ilyen

2014. jan. 5. 12:05
van cicám,az anya macsek,de a kicsi elvesztése most is fáj...
7. 8c40921157 (válaszként erre: 6. - Cucicsillag)
2013. dec. 27. 16:25
Meg hát az soha nem megoldás, hogy "kivégzést" "kivégzéssel" oldjuk meg!
6. Cucicsillag (válaszként erre: 3. - Csicsi25)
2013. dec. 27. 16:20
Az nem megoldas, hisz egy kutya osztonbol nem barat a macskaval, max.ha egyutt nonek fel...
5. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Walktheline007)
2013. dec. 27. 16:19

Jajj, ez borzalmas, nagyon sajnalom :((((

Tudom, ez ilyenkor brutalis, de mielobb szerezz egy arva cicust es vhogy oldajtok meg a Keritest, hgy ne tudjon kutyazni... Nalunk is elvannak "keritve" a cicak, nehogy...

2013. dec. 27. 16:15
Hol végezte ot ki a kutya? Nálatok, vagy a szomszédban? Mert ugye a macska szeret a szomszédban is csavarogni, és a szomszéd kutyának nem kotelezo macskabarátnak lenni.
2013. dec. 27. 16:04

Én meg kivégezném a szomszéd kutyát! :(


Részvétem!


Hogyan lehet feldolgozni? Sehogy! Ez egy örök tüske marad benned, max. hosszú-hosszú idő múltán csillapodni fog a fájdalom. Semmit sem tehetsz, ne szégyellj sírni, akár dühöngj, csapkodj, ha úgy érzed.

2. 8c40921157 (válaszként erre: 1. - Walktheline007)
2013. dec. 27. 15:58

Szörnyen sajnálom!:(((

Őszinte részvétem.

Nagyon nehéz, hisz végig nézted...


Most talán arra próbálj gondolni, hogy vége lett a harcnak, és majd éjjel keress egy csillagot, mert amelyikre ránézel, pont az a cicád! És ő ott lesz neked ezek után örökre!

2013. dec. 27. 15:46
Hogyan kell feldolgozni?Nem térek magamhoz.Három és fél hós cicámat szemem láttára végezte ki a szomszéd kutya.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook