Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy CSODA elvesztése... fórum

Egy CSODA elvesztése... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy CSODA elvesztése...

1 2 3
2008. aug. 10. 09:04
Sajnálom,és kívánom hogy hamar rendbe jöjjön a lelketek és mihamarabb egészséges babátok legyen.
2008. aug. 10. 07:33

Nagyon sajnálom ami veletek történt, végig sirtam. Nekem volt egy vetélésem, utána egy egészséges kislányom. Aztán jött a hasonló rémálom, orvosok álltak a fejem fölött, de mondani alig akartak valamit, 17 hetes voltam akkor, 22 hetes "koromig" 4 naponta jártam uh-ra, hátha a növekedéssel jobban látszik mi a baj. A köldökzsinórba csusztak a belei a kicsinek, azon tanakodtak, a mája benne van-e, mert nem látszik elég jól. Közben tulestem egy magzatviz vizsgálaton, ott kiderült, más baj nincs, ez is elég volt nekünk. Aztán közölték, elég nagy a baba, már látszik, hogy "csak" a belei vannak a köldökzsinórban, vállaljuk-e? Nagy kockázat volt, de vállaltuk, születése után azonnal megmütötték, egészséges, 14 éves. :)

Most van egy 20 hónapos kisfiunk is, 39 évesen szültem, nem vagy még idős, emiatt igazán ne aggódj! Nagyon együttérzek veled, és kivánom nektek, hogy minél előbb legyen egy egészséges kisbabátok, aki enyhiti ezt a nagy fájdalmat. Ne várjatok Vele túl sokáig, és ha javasolhatom, feltétlenül menj el magzatvizvizsgálatra és magzati szivultrahang vizsgálatra is. A magzatvizvétel előtt célszerü a vetélés kockázatának csökkentésére, erre a célra gyógyszertárban beszerezhető homeopátiás golyót szedni előtte, utána pár napig. 24 óráig csak ha feltétlen szükséges, ajánlott felkelni, és nem lesz semmi baj. Minden jót, egészséges kisbabát kivánok Nektek!

2008. aug. 9. 21:59
én is pityeregtem:-( nem is tudok mit írni
2008. aug. 9. 21:56

Őszinte részvétem,szörnyű volt olvani is nehogy átélni. :( Még most is könnyezek...

Sok erőt kivánok Nektek és szívből kivánom,hogy nemsokára egy csodálatos,egészséges kisbaba aranyozza be mindennapjaitokat!

2008. aug. 9. 21:40

Brrrr.... kirázott a hideg és megkönnyeztem.

Borzasztó,hogy meg kellett szüld de z még borzasztóbb,hogy megnézted a kezét.


Kivánok gyors felépülést

13. JUL17
2008. aug. 9. 21:39
Kitartást kívánok nektek és mielőbbi gyermekáldást
2008. aug. 9. 21:36
mikor olvastam soraidat eleredt a könnyem,hát nem könnyü dolog ez és ahogy a férjed is kiállt melletted ott volt veled az egy csodálatos dolog.remélem sikerül hamarosan majd egy kisbaba aki bearanyozza életeteket
2008. aug. 9. 21:29
Hát mit írjak?...Potyognak a könnyeim :(
2008. aug. 9. 21:06
Nagyon-nagyon sajnállak és egyben köszönöm is, hogy mindezt megosztottad velünk. Én megfogadom a tanácsodat! Sok erőt kívánok és minél előbbi újabb pocaklakót.
9. Rina
2008. aug. 9. 20:08
Sok erőt kívánok. Sajnos tudom milyen volt végig élni, hasonlóan jártam magam is. Ne sokat keseregj. Igyekezz új erőt meríteni és meg látod, hamarosan eljön a várt kis csoda. :)
2008. aug. 9. 19:43

Nagyon sajnálom...

Részvétem.

2008. aug. 9. 17:47
NAgyon sajnálom, ami veletek történt, elképzelni is nehéz azt a borzalmat, nemhogy átélni. Gyógypedagógusként nagyon sok sérült gyerekel találkoztam már, de hogy az ő szüleik miként élték meg a gyermekük világrajöttét, nem tudom. Szívből kívánok nektek erőt és kitartást a holnapokhoz, és egy mielőbb megszülető gyönyörű, egészséges kisbabát!
2008. aug. 9. 17:45

Őszintén együttérzek Veled! 6 hónaposan indították meg az ikerszülésemet,mert az egyik baba halott volt bennem.

Egy jó tanács, és nem okoskodás, ne várj sokáig egy újabb terhességgel.

Kitartást,megnyugvást, és minél hamarabb kívánok egy kis csöppséget Nektek!

2008. aug. 9. 17:37

Őszinte részvétem!

Megkönnyeztem.

Számomra szörnyű dolog, hogy meg kellett szüljed. Én a terhességem alatt végig ettől féltem, mert nekem is kellett mennem a genetikára.

Kitartást kívánok neked! Még nem vagy lekésve egy egészséges édes ki csöppségről. Csak azt kívánom neked, hogy ajándékozzon meg vele a sors!

2008. aug. 9. 17:36

Legyen erőtök, és kitartásotok ezt a tragédiát túl élni.

Bízzatok a jövő kis csodájában, egymást segítve, támogatva sikerülni fog.

2008. aug. 9. 17:24
Kívánok nagyon sok erőt és kitartást! és idővel, ha kicsit halványulnak az emlékek egy egészséges kis csodát!
2008. aug. 9. 17:12
Istenem.
2008. aug. 9. 17:03
Amikor egy nő terhes lesz, sokan mondogatják: csak egészséges legyen! Amikor az apa és az anya is egészséges, nem is gondolná az ember, hogy esetleg azzal a pici babával, ott az anya pocakjában, Vele valami baj van... 18 hétig élvezhettem, hogy anya lehetek... Egy CSODÁT vesztettem el, de remélem, egyszer visszatér hozzám...

Ugrás a teljes írásra: Egy CSODA elvesztése...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook