Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egészséges súlycsökkentő étrend fórum

Egészséges súlycsökkentő étrend (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egészséges súlycsökkentő étrend

1 2 3 4 5 6 7 8
15. Klimpírozi (válaszként erre: 12. - 3e0ba54fb8)
2008. okt. 26. 19:31
neked vízbegríz, hi, hi...
14. Klimpírozi (válaszként erre: 10. - A9e1c02a7b)
2008. okt. 26. 19:31
ááá, nem hangzik rosszul...a zabkása hol vásárolandó???
13. a9e1c02a7b (válaszként erre: 12. - 3e0ba54fb8)
2008. okt. 26. 19:17
Jó, vízzel biztos más... Akkor milyen ízű? Müzli...? Aszalt áfonyát én is szoktam beletenni (szinte mindig), csak nem akartam olyan hozzávalókat írni, ami nincs minden sarki boltban. Mondjuk nálunk a "sarki bolt" éppen egy biobolt, úgyhogy könnyen vagyok. :)
12. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 10. - A9e1c02a7b)
2008. okt. 26. 19:14
El ne hidd neki, ha olyan lenne, meg nem enném :DDDD
11. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 7. - A9e1c02a7b)
2008. okt. 26. 19:13
Ahogy éppen adódik. Nem méregetem, ahogy éppen sikerül. Volt már úgy is, hogy este is azt ettem, vagy délben. De többnyire csak reggelire és akkor legalább két napra elég. És nem főzöm, csak forrázom. Gyümölcsök pedig ami éppen itthon van. Aszalt szilva, meggy, vörös áfonya, banánt is szoktam beleaprítani. Isteni finom!
10. a9e1c02a7b (válaszként erre: 8. - Klimpírozi)
2008. okt. 26. 19:10
Mint a tejbegríz, csak finomabb. Szerintem. Én hígra készítem. Attól is függ, mit teszel bele. Kókusztól kókuszízű, vaníliától vanília ízű (meglepő módon :)).
9. a9e1c02a7b (válaszként erre: 6. - Rosie11)
2008. okt. 26. 19:08

Biztos sikerül!!! :) Csak elhatározni nehéz, aztán a többi már adja magát. Ha éhes vagy, mindig egyél valami olyat, ami eltelít, de nem kalóriadús. Az esti saláta sajttal nagyon jó választás.


Ja, és elfelejtettem írni a cikkben, de fontos: Villers Andi szerint napi 4 liter folyadékot (mármint ásványvizet) kell inni.

2008. okt. 26. 19:03
Bettybooo, milyen ízű a zabkása????
7. a9e1c02a7b (válaszként erre: 5. - 3e0ba54fb8)
2008. okt. 26. 19:02
Ja, igen. Te nem szereted a tejet. :) Vízzel még nem próbáltam a zabkását. Jól értem, hogy előre elkészíted több napra? Kókuszreszelékkel már én is csináltam, sőt kókusztejporral is fincsi. Pirított dióval a kedvencem.
2008. okt. 26. 18:40

Szervusztok! 5 éve 20 kilótól szabadultam meg egy év leforgása alatt, sokáig tartottam is a versenyfomámat, de lassacskán visszajött rám 3 kg. Bevallom, nem vetettem meg a csokit, és ha jött, akkor nem kevés... Na erről kéne lemondanom, de radikálisan, és máris jobban állnának a ruháim. (mérteben így is jók, csak itt-ott néhány hurka, ami nem kéne..)

A döntés gyorsan jött és remélem, kitartok az elahtározásom mellett. Ahhoz, hogy a cikkben leírt, nagyon észszerű és kiegyensúlyozott minatétrendet követni tudja, a mai (eddigi) étrendem jó alapot adott. Lenyomtam 45 perc Rubibt Rékás tornát, a vacsim saláta lesz sajttal. Nem igaz, hogy nem sikerül, ugye? :-)

5. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 4. - A9e1c02a7b)
2008. okt. 26. 16:27

Végre egy ésszerű diéta :)). Látom, nem is túl nagy az érdeklődés iránta :(

Igen, a reggeli zabkása tényleg kiadós reggeli. Én szoktam csinálni, hogy leforrázom a zabpelyhet annyi vízzel, amit éppen magába szív, aztán ha kihűlt, belereszelek egy-két almát, beleszórok mindenféle aszalt gyümölcsöt, mogyorót, mandulát, diódarabokat, a végén egy csomó kókuszreszeléket, és egy-két napig elég reggelire, néha még tízóraira is.


Gratula a fogyáshoz !

2008. okt. 25. 08:47
Egyébként én kb. egy hónapja próbálom ehhez hasonlóan összeállítani a menümet, és azóta sokkal kevésbé törnek rám falási rohamok. Néha becsúszik egy kis plusz azon kívül, amit előre elhatároztam, de nem vészes, még így is csökken a súlyom. Heti kb. 1 kiló megy le, még 2-3 kilótól szeretnék megszabadulni.
3. a9e1c02a7b (válaszként erre: 2. - Jemma)
2008. okt. 25. 08:38
Tízóraira javasoltam a szőlőt, nem reggelire :) Reggelire nekem is kevés lenne. A reggeli általában teljes kiőrlésű szendvics vagy zabkása, tízórai gyümölcs.
2008. okt. 24. 20:15
nagyon kellemes kis étrend. tényleg betartható. bár, nekem délelőtt például 1 fürt szőlő kevés lenne az ebédig. általában délelőtt kicsivel többet szoktam enni, de a délután az már valóban szigorú. este pedig kizárólag fehérjét eszem. tetszik az étrend, merítek belőle, mert változatos:)
2008. okt. 23. 11:03
Egyre-másra látom, hogy új, vagy újnak kikiáltott kötött étrendű diéták látnak napvilágot, amelyekben reggelire, pl. 10 deka sonkát, ebédre 10 deka sajtot lehet elfogyasztani. Ezek hasonlósága, és (szerintem) hosszú távon hatástalansága késztetett arra, hogy leírjak egy egészséges ételekkel teli, élvezhető, kötött diétát. Ehhez hasonlóan a későbbiekben saját magad is megtervezheted a mindennapi menüt.

Ugrás a teljes írásra: Egészséges súlycsökkentő étrend
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook