Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egész életem csak egy férfival leszek? fórum

Egész életem csak egy férfival leszek? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
340. 8e534011e0 (válaszként erre: 336. - 74b029eb95)
2012. dec. 26. 18:25

Nem is tudom, nálam ez elvi kérdés és őszinte típus vagyok, másrészt pedig mindig nézem, hogy én mit éreznék fordított helyzetben. Szerintem ez nem egy elhanyagolható szempont.

Persze nyilván kapcsolat és kapcsolat között is van különbség, szóval ezt tekintve simán el tudnék képzelni olyan férfit, aki mellett nem nagyon izgatna, hogy megbántom-e már bármivel is. De akkor sem a megcsalás lenne (ha lenne) a végcél, hanem a szakítás.


Felpezsdítene? :-))) Szerintem csodás érzés volna igazán tetszeni olyan valakinek, aki nekem is tetszik, majd pedig vágyakozva kerülgetni egymást. Na de, ez kinek ne tetszene? :)

2012. dec. 26. 15:25
Köszi:)Magam sem tudom mi lenne a jó.Szerintem tuti lépni fogok csak idő kérdése.A munkám miatt nem nagyon tudok még máshová menni a gyerekem is most készül a 6 osztályos gimibe úgy hogy minden ide köt egyenlőre.A szüleim a fővárosban élnek úgy hogy tuti oda fogok menni,de természetesen egyenlőre csak magammalfogok törődnisemmi pasi.Meg munkát kell ott is találnom,de ezek nagyon távlati tervek,ebbe természetesen a fiamnak is lesz beleszólása.Csak agyalok a dolgon.
338. 74b029eb95 (válaszként erre: 333. - Dd5542aa2a)
2012. dec. 26. 15:00
Szegény.:(
337. 74b029eb95 (válaszként erre: 332. - Dd5542aa2a)
2012. dec. 26. 14:59
De,ha már annyira nem jó a férjeddel.Lehet megérne egy próbát,csak,hogy egyzsre vele lennél és,ha valóban úgy érzed,hogy beleszerettél és jobb vele,mint a férjeddel lehet változtatnod kellene.Az meg,hogy ki mit szól...hát az elején biztosan nem lenne egyszerű,de ott lenne a szerelmed aki segítene.Nem?Persze ez most így tök egyszerűnek hangzik ahogy leírtam.Tudom,ez nem ilyen egyszerű,de valóban egyzser élünk és neked már ott is a lehetőség a változásra.
336. 74b029eb95 (válaszként erre: 330. - 8e534011e0)
2012. dec. 26. 14:56
De,ha minden titokban maradna?Lehet megőrjítene a lelkiismereted,de mi van,ha nem?Mi van,ha esetleg felpezsdítene benned valamit?
2012. dec. 26. 14:53
Igen az érzelmek!De valahogy úgy vágynék arra is,hogy újra szerelmes legyek és legyen szenvedély abban amit csinálunk.
2012. dec. 26. 14:52

Dehogy vagy!!!Nálunk ugyanez volt.(mert most már itthon van 3 napja)Én ábrándozgattam ő meg üzent,hogy hiányzunk meg szeret minket.Nekem is lelkiismeret furdalásom van néha,de igazából érthető szerintem,hogy így érzünk mivel nem voltunk még mással.Nem éltük ki magunkat ami valóban nagy hiba volt.

Ha valaki valóban szeret az a gyermekeiddel együtt iy elfogadna gondolom,de sose szeretné őket úgy,mint a saját apjuk.Persze erre ott lenne ő,csak azért biztosan furi lenne.

2012. dec. 26. 08:15
Igen nagyon nagy butaság volt most már rájöttem.Volt már így egyszer és akkor keresett, azt mondta nagyon hiányoztam neki úgy hogy semmi nem történt köztünk csak nagyon jókat beszélgettünk.Most már eltelt 1 hónap és nem keres,és már nem is fog mert pont az előtt "szakitotam" vele mielőtt megtörtént volna a dolog.És most nagyon szenvedek.
332. dd5542aa2a (válaszként erre: 316. - 74b029eb95)
2012. dec. 26. 08:07
De,van egy 11 éves lányunk.És hát igen elég gyáva vagyok,nem merek lépni.Félek mit szólna a családom,az ő családja főleg úgy ha még az is kiderülne hogy egy 25 éves pasi miatt.Tudod vannak olyan időszakok mikor be tudom mgamnak beszélni hogy nekem milyen jó és milyen klassz,akkor birom egy ideig de utánna újra előjönnek a dolgok és minden kezdődik előről.És nagyon nagyon sokáig nem tudom elnyomni az érzéseimet,szerintem a férjem tudja, érzi.De egyszerüen nem merek lépni.
331. 8e534011e0 (válaszként erre: 330. - 8e534011e0)
2012. dec. 26. 02:30
A "hova" és "ugyan" szavak a harmadik bekezdésben véletlenül felcserélve maradtak. :-O :-)
2012. dec. 26. 02:27

Nálam a kaland nem játszana, mivel én nem feltétlenül a szexre lennék kíváncsi, sokkal inkább a dolgok érzelmi részére. Mit vált ki belőlem valaki más, mit váltok ki én a másikból?


Sejtem, hogy szinte lehetetlen volna megállni ilyen körülmények között - mint ahogy azt valahol korábban írtad is -, hogy ne menjek az illetővel túl messzire. :-))))


De reálisan nézve a helyzetet, eszem ágában sincsen ilyesmit megtenni, a Párom nem ezt érdemli. Ha megtenném akkor Neki is meg kellene, hogy engedjem, hogy ilyesmit tehessen, ha szeretne, amiben ő nyilván egyrészt nem lenne benne (mivel az eset után záros határidőn belül lapátra tenne és igazat is adnék Neki :D), de ha tegyük fel mégis, az meg hova ugyan vezetne?!


Mondjuk így eltöprengve azért tetszene, ha valaki venné a fáradtságot, hogy még mielőtt meghalok kicsit megkísért, talán még egy csók is bocsánatos bűn lenne. ;-)

329. 89012fe16a (válaszként erre: 328. - 74b029eb95)
2012. dec. 25. 22:25
Lehet,hogy orvosi segítség kellene neki....mert akkor ez már lehet,hogy betegség nála...
328. 74b029eb95 (válaszként erre: 327. - 89012fe16a)
2012. dec. 25. 22:23
Ne tudd meg hányszor beszéltünk erről,vesztünk össze ez miatt...Nyáron elhagytam miatta.Aztán persze leigérte a csillagos eget,visszamentünk.1 hónapig nem ivott.Azóta minden ugyanugy megy.és nem keveset iszik,ha iszik.
327. 89012fe16a (válaszként erre: 325. - 74b029eb95)
2012. dec. 25. 22:14
Nem tudnád kideríteni mi az okad az ivászatnak? Mert,ha egyébként meg jól elvagytok, akkor ezt kéne helyretenni,és akkor minden happy lenne
2012. dec. 25. 22:07

Én csak azt az érzést tapasztalnám amiről irsz,hogy valaki megcsókol aki nekem is nagyon tetszik,hogy milyen lenne...

Szóval ilyenekről fantáziálok.:)

325. 74b029eb95 (válaszként erre: 322. - 89012fe16a)
2012. dec. 25. 22:03

Az a baj,hogy nálunk valóban az alkohol fontos szerepet játszik.De akkor sem állítom,hogy ő alkoholista.Valahogy megragadt azon a szinten,hogy neki a haverokkal iszogatnia kell.Nem kocsmáznak.Nálunk vagy valamelyik haverjánál vannak.De mikor hetente kétszer azt érzem,hogy undorodom ettől az embertől az gáz!de a hét többi napján úgy érzem jol megvagyunk,hogy szeretem.Persze szerelmes már nem vagyok.


Ezen már gondolkoztam,hogy ,ha újra kezdeném valamikor biztosan fontos szempont lenne ,hogy mennyit iszik az illető.és abban is igazad van,hogy én is sokat tanultam,értem.Hiszen szinte mellette lettem felnőtt nő.


A másik a gyermek kérdés ami valóban a legfontosabb!

2012. dec. 25. 21:57

Pontosan.:(

Nehéz,mert ha megsem próbálja az ember akkor nem is tudja meg soha.

2012. dec. 25. 21:56

Értelek.

Bennem is bennem van,hogy a gyermekemet senki nem fogja úgy szeretni ahogy az apja(mert imádja).

Mi is beszélgetjük,hogy jo lenne még egy baba,de mi van,ha nem bírom tovább mondjuk 3 év mulva és ki akarok szállni a kapcsolatból.Akkor már 2 gyermekes anyuka leszek.Úgy meg már nem hinném,hogy könnyen tudnék ismerkedni.

322. 89012fe16a (válaszként erre: 320. - 74b029eb95)
2012. dec. 25. 21:54
Szia,igen,azt hiszem értelek....de figyi, ha valaki arra rájön,hogy mit nem szeret a párjában,és mi az oka annak,hogy nem működik jól a kapcsolata,és eljut arra a pontra,hogy lép (megjegyzem ez a legnehezebb,utána minden megy,mint a karikacsapás), szóval mikor meglépi vagy a válást,vagy az élettársi kapcsolat felbontását, már annak függvényében fog új párt választani,hogy ha az előző ivott, olyannal már nem fog szóba állni,aki részeges....stb. Szóval a tapasztalatokkal gyarapszik,és felnő egy kapcsolathoz. Mert nem csak a másikat ismerjük meg egy házasságban,hanem szerintem általa magunkat is...SZóval a választás már az ő kezében lesz,hogy megmentse magát egy újabb csalódástól.Egyfajta védekezési mechanizmus....ÉN sajna,vagy nem sajna azt vallom,hogy a gyerekek miatt nem szabad egy nem működő kapcsolatot fenntartani...
2012. dec. 25. 21:51
Én nagyon kíváncsi lennék,hogy mit tennék egy ilyen helyzetben?Mert nekem még nem volt ilyen.Persze látom a férfiakon,hogy mondjuk tetszem nekik.Meg sokan megjegyezték,hogy "de jo a párodnak...",de olyan nem volt aki valóban "rámnyomult" volna és nekem is tetszett volna.
320. 74b029eb95 (válaszként erre: 312. - 89012fe16a)
2012. dec. 25. 21:47
Igen,csak annyi dolog közrejátszik.Nem csak a gyerek hanem minden más is.Az ember felépített egy kapcsolatot és azt nem olyan könnyű eldobni,mert mi van,ha nem találsz mást vagy akit találsz az rosszabb...stb.Persze benne van az is,hogy megtalálod pár éven belül aki valóban az igazi.De mi van ,ha nem?Akkor inkább maradok olyan kapcsolatban ami elég jó,de többre vágynék.Áh,nehéz dolog ez!
319. 74b029eb95 (válaszként erre: 311. - 8e534011e0)
2012. dec. 25. 21:42

Nagyon is értem,hogy mire gondolsz...:)

Bennem is ezek a gondolatok,vágyak vannak!

318. 74b029eb95 (válaszként erre: 310. - Dd5542aa2a)
2012. dec. 25. 21:41
Teljesen igazad van!!!
317. 74b029eb95 (válaszként erre: 308. - 3f2a864951)
2012. dec. 25. 21:40

Ez nem így van.

Itt érzelmekről,érzésekről van szó és úgy gondolom a férfiakat sem kell félteni...

316. 74b029eb95 (válaszként erre: 307. - Dd5542aa2a)
2012. dec. 25. 21:39

Gyereketek nincs?

Nem vagy elég bátor lépni?Vagy miért?Neked legalább jött valaki akivel lehet jobb lett volna.

Az a baj,hogy nehéz feladni a megszokottat.Félünk hátha rosszabb lesz egy másikkal.

2012. dec. 25. 21:36

Hú,mi tényleg nagyon hasonló helyzetben vagyunk.Az én párom is kint volt most egy hónapot.Rengetegszer eszembe jutott,hogy bár találkoznék valakivel mondjuk vásárlás közben...és valóban nekem is sokszor lelkiismeret furdalásom van e miatt.


Meg nálunk már ugye van egy gyermek is.Ami/aki a legfontosabb.

314. 74b029eb95 (válaszként erre: 304. - 8e534011e0)
2012. dec. 25. 21:33
Hát ez így igaz!Az a lenne a jó,ha lenne összehasonlítási alapom.Lehet megtörténne valakivel és ráébrednék,hogy mennyire jo is nekem ez a kapcslatom a férjemmel.
313. 74b029eb95 (válaszként erre: 300. - Névtelenutazó)
2012. dec. 25. 21:30

Kacsingatnék...:)

Amúgy a fő ok ezzel kezdődik az biztos.Az alkohol mindig köztünk van pedig már rengetegszer összevesztünk ez miatt.

2012. dec. 25. 20:49
ÉN meg nem úgy gondolom,ahogy Johny, mert szerintem ez olyan közhelyes már,hogy csak pénzes fickó talál szerelmet...Én azt vélem,hogy túl korán köttetnek a házasságok,együttélések...Aztán pár hónap,vagy év után kiderül,hogy hoppá,én nem is vagyok szerelmes, nem is ő kell nekem,nem is illünk össze...stb. nagyon nehéz,de a szerelmet fent lehet tartani.Hosszú évek óta egyetlen nőbe vagyok szerelmes, és ő belém.Ugyanazzal a (lelki)hévvel szeretjük egymás,és figyelünk arra,hogy ezt mindig fent tartsuk.A mai napig egy nap többször megöleljük egymást,és éreztetjük is,és ki is mondjuk,hogy szeretjük a másikat.SZóval szerintem sokan meggondolatlanul vállalják az együttélést,a házasságba sokszor fejest ugranak és sokszor nagyon fiatalon.Utána,meg fáj a fejük,mert másra vágynak.Nehéz dolog ez,de ha már odáig eljut a kapcsolat,hogy nem megy,nem szabad erőltetni.Volt már olyan kapcsolatom is, feladtam,és sokkal és sokkal jobb lett utána.
2012. dec. 25. 15:52

Én sem akarom elhagyni és megcsalni sem. :)

A mi kapcsolatunk tulajdonképpen - azt leszámítva, hogy az utóbbi időben, amióta együtt is élünk többet veszekszünk - teljesen rendben van. A dolog csak ott hibádzik, hogy egészen más a természetünk, érdeklődésünk és ő elég sok dologban sajnos nem is különösebben az a típusú pasi, aki nekem igazán bejön. Ezt leszámítva viszont nagyon édes, aranyos, kedves férfi, akivel mindent meg tudok beszélni és jól megértjük egymást, tehát kiegyensúlyozott és harmonikus a kapcsolatunk. (Számomra leginkább egy csodás barátság néminemű extrákkal. :))) )

Ennek ellenére vagy talán pont ezért folyamatosan bennem van a kíváncsiság, hogy milyen lenne egy másik férfi szerelme/csókja/érintése, milyen lenne beleszeretni valaki másba úgy, hogy tudom viszont szeret.

De nem akarok ezért tenni semmit, sőt tulajdonképpen észre sem veszem, ha bárki máshogy néz rám. :D Habár nem tudom mi lenne, ha olyan valaki nézne rám másképp, akire én is... de nem bocsátkozom feltételezésekbe. :)


Azért örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot, mert már azt hittem velem nem stimmel valami.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook