Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Édes kisfiam, Botond születése fórum

Édes kisfiam, Botond születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Édes kisfiam, Botond születése

12. Heni86 (válaszként erre: 8. - 3530c3fcb5)
2009. aug. 27. 20:54
Ebben egészen biztos vagyok! :) Legalábbis rajtam nem múlik a dolog az biztos!
11. Heni86 (válaszként erre: 7. - D550c57e19)
2009. aug. 27. 16:06

Köszönjük szépen!

Én is viszont gratulálok a szépséges kisfiadhoz! :)

10. Heni86 (válaszként erre: 6. - 3799e1fce4)
2009. aug. 27. 16:03

Köszönjük a jókívánságokat! :)


A történethez az is hozzá tartozik ám, hogy nekem egyszer a 37.héten sikeresen leállították a fájásokat úgyhogy én addigra (40.hét) már 3 hete rosszul voltam, fájásaim voltak, felment a vérnyomásom stb. De igazad van egyébként így visszaolvasva tényleg kicsit ellenszenvesnek tűnhet. :)


Én is elolvastam a szüléstörténetedet. Nagyon szép az egész, de legfőképp az utolsó pár sor! :)

9. Heni86 (válaszként erre: 5. - V.kler)
2009. aug. 27. 15:52
Köszi Kler! Neked és a Laliknak is sok puszi!
2009. aug. 27. 13:30

Szia Heni!


Olyan szépen leírtad, én is megkönnyeztem! Édes vagy, az utólsó sorokra utalva, mi is imádunk, és reméljük még nagyon sokáig megmarad ez a baráti kör a márciusi fórumon!!!!!!


Puxa

2009. aug. 27. 12:48

Szia Heni!

Hát én is megkönnyeztem a történetedet...nekem is hasonló volt, nem tágultam , nem voltak erősek a fájások még a burokrepesztés után sem.Az oxitocin segített és onnantól iszonyat volt, de a 4. ujjnál tovább nem tágultam akkor sem.Én nem kértem fájdalomcsillapítót, pont az ilyenektől való félelem miatt...de a végén már szinte bántam.. lényeg:túl vagyunk rata és a ezek a kis babák mindent feledtetnek!!!!!

Nagyon gratulálok neked Botihoz!!!

2009. aug. 27. 12:35

Gratulálok a babához és jó egészséget nektek!


Azért engem nem hagy nyugodni... hogy a doki csak úgy, mert neki az a nap klappolt, burkot repesztett... Pedig közben igencsak úgy tűnik hogy még bizony nem lett volna ott az idő... ennek köszönhetően nem tágultál rendesen, te is bepánikoltál meg a baba is, és császár lett a vége. Hát nem tudom. Bennem igen vegyes érzések kavarognak az orvosoddal szemben...


Annak örülök hogy te nem így látod, hanem életed legszebb napjának, gyönyörködj csak a babádban, úgyis igen hamar megnő! :))

2009. aug. 27. 11:51

Szia Heni! :-)


Hát sikerült megsiratnom ezt a csodálatos történetet!

Persze eszembejutott közben, hogy én is átéltem ezt a csodát, amit Te!

És az utols mondatoddal mélyen egyetértek, és én is hasonlót érzek!


Milió puszi Neked, és persze a gyönyörűséges Bitnak! :-)

4. judit0625 (válaszként erre: 2. - 89b99f816e)
2009. aug. 27. 11:49

lghkoálgkhéljpkáutylkéuykuyékyulőyp kpyjokuyjpőuhykltoőjpppppppppp

vhőptgkjhpőyikjpőy

jvgtiojfgiohiftjhypotijytpoi

npokghopjikphyjkypku pkpppppppipp pyu

hgkkgpjoktpyoujő

jb fghiofh

lgkjfpohkpyotk

lvkgpohkpotykupoytkupoyj

jhfirutogirutgjpoyi uiot upoti uhtoiuh

vgoktpojhpotyuj

hgojghpioujyhpoytojypuit

hkpthoity

hopitkphitypuiptoui

hgkpyjkpytokup

pjhokuypgifhjypotipo t

pgobkpfohikytpihkpytikupyiupoy

ghpoktypokou

úhgftiujhpoiyphotiup

fgopkrtpohyitoytpouiptiupto

gpofikhiőptikhyiőupt

gpotiyhptoikup

hhiptyiou

3. Heni86 (válaszként erre: 2. - 89b99f816e)
2009. aug. 27. 11:24
Nagyon szépen köszönöm! :)
2009. aug. 27. 11:13
Gyönyörű kicsi fiú!!!! Gratulálok!
2009. aug. 27. 10:03
2009. február 24. életem legcsodálatosabb napja és még most is tisztán emlékszem minden pillanatára. Habár a várandósságom 9 hónapja alatt nem így képzeltem és terveztem el kisfiam érkezésének napját, mégsem kívánhattam volna szebb élményt soha! Nem a körülmények és események tették széppé, hanem ő maga azzal, hogy megérkezett hozzánk és így végre egy igazán boldog család lehetünk.

Ugrás a teljes írásra: Édes kisfiam, Botond születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook