Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Olivér vagy Luca? Kisfiam születése... fórum

Olivér vagy Luca? Kisfiam születése... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Olivér vagy Luca? Kisfiam születése...

2011. ápr. 15. 08:59
Remélem jól vagytok mindketten! Sok boldogságot kívánok nektek
2011. márc. 30. 11:12

Nekem egy kisfiam van, aki négy hónapos, de már előtte is görcsbe rándult a gyomrom, amikor koraszülött mentőt látok, főleg ha szirénázva megy... Borzasztó lehetett...


Sok boldogságot...Egészséget!

2011. márc. 25. 18:58

Minden jót kivánok nektek!

Könny fakasztó történet,pláne igy,hogy a 3.babám várom.de minden jó ha a vége jó!

2011. márc. 25. 07:32

Sziasztok!


Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat és a biztatást..

Jól esik hogy ennyi mindenki elolvasta..


u.i.: levelet írtunk az OMSZ-nek akik elismerték hogy a hibázott a diszpécser mikor orvos nélküli mentőt küldött... na ennyi..sokra mentem vele..


magyar egészségügy egy katasztrófa...

2011. márc. 25. 06:39

Jó egészséget, boldogságot kívánok Neked és a Babucinak:-)


Minden jó, ha a vége jó :-)


Gyönyörű a kisfiad!

18. Mzsuka
2011. márc. 24. 23:43
Sajnálom,hogy ilyen helyzetbe kerültetek.De az a lényeg,hogy már jól vagytok! Sok boldogságot!
2011. márc. 24. 23:33
Gratulálok a gyönyörű fiadhoz! Nekem is sürgősségi császárom volt, bár ennyire nem volt drámai. Sajnos én is a mai napig próbálom feldolgozni a szülést, meg azt, hogy altattak és csak másnap láthattam a fiamat. Ő egy hetet volt a Sotén PIC-en. Bárki bármit mond, szerintem nagyon jó az intenzíven az ellátás. Drukkolok, hogy a tesó szebben jöjjön a világra :)
2011. márc. 24. 21:23

Gratulálok a kicsi Fiadhoz! Az én kislányomnak is tüdőgyulladása volt, születése után 2 órával vitték az intenzívre, két hétig voltunk mi is a II női klinikán.

Jó egészséget nektek!

2011. márc. 24. 21:03

nagyon sajnálom ami veletek történt. Nekem is mélyen fekvő lepényem van és mellé még egy 30 mm-es miómám is. Kímélni nem tudom magam mert van egy 17 hónapos fiam, akit emelni kell, játszani vele, stb.

Eddig még nem véreztem, kopp-kopp, remélem nem történik meg velem, ami Veletek...

2011. márc. 24. 20:32

Én is nagyon sok örömöt és boldogságot kívánok nektek!

Megnéztem a képeket GYÖNYÖRŰ a kis fiad:-))

2011. márc. 24. 20:18

Gratulálok a fiadhoz,nagyon szerencsés vagy!

Barátnőmnek elég volt az egy óra és nem élte túl a kislánya:(

12. 4c1a787e8f (válaszként erre: 11. - 710b866d3f)
2011. márc. 24. 19:49

De még mindig tele van szentekkel, akik a hátukon viszik az egészet...


Jó egészséget, és felejtést a cikkírónak!

2011. márc. 24. 19:40

Örülök, hogy végül jól végződött a történetetek, a lényeg, hogy jól vagytok.

A magyar egészségügy meg úgy szar, ahogy van,ez többször bebizonyosodott. :(

10. Nívea
2011. márc. 24. 19:35
Ilyen sem volt még, hogy sírtam, miközben olvasom a történetet. Nagyon örülök, hogy mégiscsak sikerült a dolog, hogy életben maradtatok mind a ketten! :)
2011. márc. 24. 19:16

Jesszusom! :(


Örülök, hogy megmenekültetek!

2011. márc. 24. 18:46
Nagyon megható történet, de a lényeg hogy mindketten jól vagytok! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek!!!
2011. márc. 24. 18:38
Nagyon megható! Gratulálok a pici fiatokhoz! Örülök, hogy jól vagytok! Jó egészséget nektek! A nagyobbik fiam nekem is Olivér! :-)
2011. márc. 24. 18:20

Csatlakozom a Többiekhez.Nagyon megható történet.Nagyon jó egészséget kívánok Nektek.


Az Unokatesóm Feleségét is ma császározzák,és Nekik is Olivér lesz a Kisfiúk :)

2011. márc. 24. 17:57

Nagyon megható történet!Én mikor az első babámat vártam és elment mellettem egy koraszülött mentő,elbőgtem magam!:)

Aztán minden probléma nélkül szültem 2 gyönyörű babát!Kár hogy nem megy mindenkinek simán,komplikáció mentesen.

2011. márc. 24. 17:05
Nagyon megható, de elárul egy s mást a magyar eüről
2011. márc. 24. 16:41
No hát igen ez a magyar egészségügy.. szégyen gyalázat
2011. márc. 24. 16:25
Ez nagyon megható volt. Örülök, hogy végül mindketten jól vagytok, és kívánok Nektek jó egészséget!
2011. márc. 24. 16:08
Ez a cikk kisfiam születéséről és az azt megelőző időszakról szól. Nem tudtam végig, hogy fiam vagy lányom fog születni, és egy idő múlva azt sem, hogy túléljük-e egyáltalán. A sors adott végre egy kisfiút, de el is vett valamit. A terhesség egészének boldogságát, a gondtalan boldogságot, amit átélhettem volna, ha már ennyi évet vártam Rá. Mostanában nem gondolkodom másik csemetén...

Ugrás a teljes írásra: Olivér vagy Luca? Kisfiam születése...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook