Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ebay vásárlási tapasztalatok fórum

Ebay vásárlási tapasztalatok (beszélgetős fórum)

5. Ágot (válaszként erre: 1. - Ez egy ilyen nyár)
2014. febr. 3. 12:51
Sziasztok ! Én tavaly nov. végén rendeltem egy kabátot, amit dec. 1-jén paypallal kifizettem, és ugyanaznap megkaptam az eBay rendelés visszaigazolását. Na a kabát azóta sem érkezett meg és a kifizetett pénzt sem hajlandók visszafizetni. Az eBay azt írja, forduljak vagy az ő eladójukhoz, vagy a paypal-hoz. Az ő eladójuk egyáltalán nem válaszol az e-mail-jeimre. A paypal pedig visszaküld az eBay-hez... Úgyhogy csak óvatosan !
2013. aug. 12. 13:45
Még ez kimaradt: műszaki dolgokkal sem volt eddig semmi bajom igaz csak apróságokat vettem, kártyaolvasó (240.-), pendrive (350.-), laptop billentyű, telefontöltő (ezt is 350.-ért vettem). Szeretem a laptop matricákat ezek is pár százas dolgok, több telefontokot is vettem (barátnőmnek megtetszett egy strasszos csilivili tok (5500.-) azt is ebayen vettük meg neki 1200-ért.
2013. aug. 12. 13:38
Szeretem, rengeteg mindent veszek onnan. Pl ékszereket, bizsukat én csak ebayről veszem, 1500-4000 helyett 150-300 ft-ért (ugyanezeket árulják plázában is, pl bershka, new yorker, tally stb stb). Ugyanazt a leggingset ami megtetszett a new yorkerben 3900ért, azt megvettem 490-ért, vagy a koponyás kendőt pl ami tavaly volt szintén new yorkerben 3500-ért azt is ebayen vettem 220 forintért. Vagy pl voltak télen azok pihe puha buggyos sapik, azokból is vettem 4 színben nem egészen 1000 forintért, itthon darabja 3000. Jó meleg pihe puha kötött körsálak szintén párszázért és még sorolhatnám. Fitness cuccokat (ugrálókötél, lépés számláló, gumikötél stb stb), eddig még semmiben sem csalódtam. Ruhákat nem vettem még (leggingsek kivételével), azt nem is akarok, nem tudom milyen az anyaga, mérete. Hetente 2-3szor biztos jön valami kis apró csomag aminek nem tudtam ellenállni :)Ha elmegyünk hugommal plázázni mindig mutogatom neki h ezt is láttam ebayen ezt is és ezt is. Múlt héten Taccoban tetszett neki egy fülbevaló (2500.-), hazajöttünk és megvettem neki ebayen 170ért. Szóval lényeg a lényeg, őrületes a különbség árban.
2013. aug. 12. 10:45
Nekem minden rendesen megérkezett, határidőn belül. :)
2013. aug. 12. 10:23

Sziasztok!

Aki rendelt már ebay-ról,elmondaná a tapasztalatát.Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook