Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » E-fitness fórum

E-fitness (beszélgetős fórum)


2015. jan. 20. 08:45
Szia! Én november végén próbáltam ki az E- fitneszt végső elkeseredésemben..... Szülés után leállt a májam és irtó sok szteroiddal tudták csak újra indítani a működését, ami igen sok + kilót eredményezett. Rengeteg mindent kipróbáltam diétát mozgást de semmi sem használt egyszerűen nem indult be a fogyás.... Szóval elmentem egy ilyen edzésre és főztem egy fazék káposztalevest.... Az edzés nem hosszú de nagyon intenzív. Van egy kb. 3 perces bemelegítés egy 10-12 perces általános egész test átmozgatás egy kb. 5 perc hasazás és egy kb. 1-1,5 perc lazítás, levezetés. Az intenzitás függ az erőnlétedtől és fokozatosan edzés közben is folyamatosan lehet emelni az erősséget.... Kicsit visszakanyarodva egy hét alatt én 3-3,5 kg-t fogytam amit az elmúlt 4 év alatt összesen nem sikerült. Hihetetlenül boldog voltam és tovább folytattam. Sajnos én csak heti 1 edzésre tudok elmenni ami decemberben összesen 2 alkalom volt de így is már 6 kg-nál járok. Ha van lehetőséged szerintem próbál ki, mert nem csak fogyni lehet vele hanem izmosodni is rendesen nagyon sok sportoló használja pláne a téli időszakban.
2015. jan. 13. 07:25
Szívesen várom azon jelentkezőket,akik ismerik az E- mozgásformát,ill. a különbséget a speed és E-fitness között.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook