Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » E. coli baktériumot találtak a vizeletemben. Antibiotikumtól félek, dokival csak holnap tudok beszélni. Mit lehet ilyenkor tenni? fórum

E. coli baktériumot találtak a vizeletemben. Antibiotikumtól félek, dokival csak holnap tudok beszélni. Mit lehet ilyenkor tenni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. jan. 18. 21:36

Szia!

Én december vége óta küzdök vele, kórházban is voltam. 17 hetes vagyok. Antibiotikumokat kaptam, lassan javulok. Mindenképp kezelendő, mert komoly görcsöket okozott nálam. Gondolom ez mindenkinél változó, de ha saját magad próbálkozol, (sok folyadék, tőzegáfonya, kamilla) azok önmagukban nem elegek. Gyógyulj meg hamar!

10. 80ASIQ (válaszként erre: 8. - Macifül)
2010. jan. 18. 21:35
Hogy miket megtud az ember!
2010. jan. 18. 21:34
4. hozzászólóként írtam, 6. lettem. Az 4. és 5. hsz ellentmond egymásnak, de lehet, hogy bármelyik igaz lehet. Ezért kell szakember. De az tényleg, MINÉL HAMARABB!
2010. jan. 18. 21:33
Sokáig szenvedtünk vele, páromnak volt meddőségi kezelés előtt. Hónapokig szedettek vele antibiotikumot, hiába. Aztán kutakodtam neten és a tőzegáfonya tabletta és a medveszőlőlevél tea alkalmazásával gyorsan negatív eredményt kaptunk!
2010. jan. 18. 21:31
Első reakcióm az volt amikor a címet olvastam, hogy ott a helye. Nem kell megijedni. Kólibaktérium van az emberi szervezetben, igaz, a székletben. Nézd! Ez már ott van. Hogy ez kipusztul-e onnan magától vagy kell-e antibiotikum, nem tudom, de ha kell antibiotikum, az a kisebbik rossz lesz. Nem hiszem, hogy ártana a magzatnak, pláne most az elején, amikor még nem alakult ki valamiféle gyulladás valahol. Sajnálom, hogy nem tudtam ezt megnyugtatóbb módon közölni. Mielőbb menj orvoshoz!
2010. jan. 18. 21:28

[link]


Nekem most volt, és nem először... kezeletlenül veszélyes baci...

Vesemedence gyulladást okoz, gennyes vizeletet, fájdalmas vizeletürítést, és erős alhasi fájdalmat...


BAktérium nem maradhat kezeletlenül, pláne akkor, ha kismama vagy...


Az antibiotikumból meg biztos nem olyat írnak fel, ami ártana a babának...

2010. jan. 18. 21:27
antibiotikumot felejtsd el...nekem ez volt évekig még a hüvelyemben is előfordult és nem akart elmúlni....kamilla tea inni és ülőfürdő! szépen kitisztít,meg csalántea is jó! én úgy tudom a bébinek nem okoz semmit a terhesség alatt,de a dokid úgyis elmondja!
2010. jan. 18. 21:25
Nem csíp, nem fáj, semmi tünet, "csak" a labor- és baktériumtenyésztés eredménye.
2010. jan. 18. 21:20
Várva várt terhességem elején vagyok és nagyon megijedtem.
2010. jan. 18. 21:18
Tapasztalatokat várnék, mit lehet ilyenkor tenni?
2010. jan. 18. 21:18
E. coli baktériumot találtak a vizeletemben. Antibiotikumtól félek, dokival csak holnap tudok beszélni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook