Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » E-cigi veszélyei fórum

E-cigi veszélyei (beszélgetős fórum)


12. 86a920aad7 (válaszként erre: 11. - Imisz)
2022. márc. 29. 15:15
Természetesen én is elfogadom addig, amíg engem nem károsít.. Azonban nem vagy tisztában pár dologgal, ezért megosztottam veled valamit, ami segít megérteni azt, hogy mit juttatsz a tüdődbe. Továbbra sem gondolom, hogy pontosan tudod, hogy milyen anyagokat kutyulsz össze, bár ha neked ez így jó, én sem szeretnék ezen vitatkozni, szóval hajrá. Én lezártnak tekintem a részemről ezt a dolgot.
11. Imisz (válaszként erre: 7. - 86a920aad7)
2022. márc. 29. 15:06

Igen, én keverek ki itthon, Nem főzöm, mert nem kell főzni. Úgy hogy tudom mi van benne! Hidd el nekem.


De nem szeretnék vitát nyitni, nem akarlak meggyőzni. Van aki dohányzik, van aki e-cigizik és van aki semmi károsat nem szív a tüdejébe. (kivéve a nagyvárosok levegője). Én elfogadom a dohányost is, a nem dohányzót is, ugyan ezt várom el én is.

10. Imisz (válaszként erre: 8. - Manuéla2)
2022. márc. 29. 15:02
Amennyi jól esik. De komolyan. Ezt is "túl lehet szívni", érezni fogod.
9. libikóka (válaszként erre: 8. - Manuéla2)
2022. márc. 29. 14:47
Ajánlom nézd meg Fehér Tamás Youtube videóit,,mindenre választ kaphatsz.
8. Manuéla2 (válaszként erre: 5. - Imisz)
2022. márc. 29. 14:08
Köszönöm szépen a válaszodat. Még lenne egy kezdőhöz méltó kérdésem ha nem haragszol. Kb mennyit slukkolhatsz belőle?
7. 86a920aad7 (válaszként erre: 6. - Imisz)
2022. márc. 29. 13:32

Mi is az, hogy liquid? Te főzöd otthon, te kotyvasztod össze? Ugye, hogy nem... Az e-cigaretta liquidjére semmilyen előírás nem vonatkozik jelenleg, így csak sejteni lehet, hogy mi van benne. Természetesen a cigaretta is baromi egészségtelen, de tévedés, hogy sokkal kevesebb egészségtelen dolog van az e-cigiben sőt! Többen bebizonyították már, hogy ugyan annyira egészségtelen, mint az átlagos cigaretta.


Ajánlom figyelmedbe a témában az Országos Korányi Pulmonológiai Intézet, és a Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar, Népegészségtani Intézetének összefoglaló közleményét, bár kicsit régebbi, 2016-os, de tudományos kutatásokra alapozva világosan leírja, hogy mennyi probléma van az elektromos cigarettával:

[link]


A tüdőd nem arra találták ki, hogy mérgekkel foglalkozzon, erre csupán egy szerved: a májad alkalmas. A tüdődnek tiszta levegő kell, nem liquid.

6. Imisz (válaszként erre: 4. - 86a920aad7)
2022. márc. 29. 12:51

Már miért ne tudnám mi van benne? Én rakom össze a liquidet is.

Amúgy a rendes cigi nem mérgez? Nem egészségtelen?

Nem azért, mert e-cigizek de sokkal kevesebb egészségtelen dolog van benne mint a rendes cigiben.

5. Imisz (válaszként erre: 1. - Manuéla2)
2022. márc. 29. 12:48
A maiak már nem robbannak, védelem van bennük. Ha nem buherálod az elekrtonikáját nem lesz gond. (10 éves tapasztalat)
2022. márc. 29. 11:37
Az e-ciginek nem az a a legnagyobb veszélye, hogy kigyullad valamilyen elektromos hiba miatt, hanem hogy ami benne van, az egészségtelen, ellenőrizhetetlen, és hogy a tested mérgezed vele.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Manuéla2)
2022. márc. 29. 11:34
Nem volt,,,ennyi erővel minden veszélyes ami körülötted van🤦🏻‍♀️
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Manuéla2)
2022. márc. 29. 11:31
Nem értem a kérdéseidet.
2022. márc. 29. 11:25
Csak azt szeretném kérdezni az e cigisektől volt e már olyan hogy kigyulladt? Most vettem és páran azzal remisztgetnek ki ne gyulladjon míg nem vagyunk otthon vagy az arcomba ne robbanjon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook