Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Duphaston vélemények? Járt valaki így? fórum

Duphaston vélemények? Járt valaki így? (beszélgetős fórum)


13. Ágio8405 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 8. 16:13
Szívesen, sajnos gyakori gond és nem egyszerű a kezelése. Itt is van róla fórum. Ivig nèven.
2022. márc. 8. 16:11
Ági köszönöm szépen ilyenről meg nemis hallottam :)
11. Ágio8405 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 8. 12:09
Értem. Ez esetben immun vonalon érdemes majd elindulni ha nem sikerül továbbra sem. Az ilyen korai érdekesek gyakori oka az immun túlműködés. Az idegen DNS miatt nem engedi a nő szervezete megtartani a terhességet. A korai szakaszban minden nő szervezete védekezik ellene csak akinek túlságosan ott a babának nem sok esélye van megmaradni.
10. Alnisa (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 8. 09:49

Az, hogy van egy gyereke semmit nem jelent. A pasiknál is történnek változások, ami hatására aztán nem marad sperma.

Ha volt homonvizsgálatod, akkor ott mennyi volt a progeszteron szinted? Egyébként a progeszteron pótlás nem rossz dolog!

2022. márc. 8. 07:25
Páromnak már van egy gyermeke de természetesen csináltattunk vizsgálatokat mielőtt belevagtunk.. Hormon vizsgálatom is volt és ultrahangos atharhatosagim is :) csak elég sok pozitív tesztem volt a nemvárt előtt aztan megis megjott.. Azert írta fel a duphastont hogy ha valami elkezdodik akkor rendesen végbe tudjon menni :)
8. Ágio8405 (válaszként erre: 7. - Alnisa)
2022. márc. 7. 15:27
Egyet értek.
7. Alnisa (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 7. 13:14

Ha az nap bevetted, akkor sztem pont meggátoltad a tüszőrepedést.

Egyébként néztek homonokat? Vagy mi alapján pótolja a progeszteront? Vagy csak hasra üt ,hogy próbáljuk ki az egyik okot amitől lehet?

Bocs nem ellened irányul, csak sok nődoki olyan felületesé s szedet össze-vissza mindent, csak bejön valami alapon...


Alap lenne a homonvizsgálat(+ pajzsmirigy), hogy tényleg van e pé és termelsz e elég progeszteront. Aztán átjárhatósági, mielőtt elkezdi majd veled szedeti a clostit is. Meg párodnak spermavizsgálat, mert az estek felében a férfinál van a gond.

6. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 7. 10:16
Értem. Az ovu kb 24 óra múlva lesz a pozitív teszt után.
2022. márc. 7. 09:10
Várható ovu napján. Ovu teszteltem is az is pozitív volt.
4. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 7. 09:08
De a 4 nap után kezdted el? Tehát a várható ovu után?
2022. márc. 7. 09:07
Megvizsgált, aztmondta hogy maximum 4 nap múlva lesz a tüszőrepedésem. Azért kellett a 11 naptól kezdenem. Hormon vizsgálat volt persze. Nekem is fura... Aggódom is de ultrahang és vervetel alapján minden rendben van.
2022. márc. 7. 09:02
Ez nekem fura hogy 11. Naptól kell szedned…. Nekem anno azt mondták ha ovu előtt megkezdődik a progi pótlás az gátolja a tüszőrepedést. 🤷‍♀️ Esetleg érdemes lenne másik orvos véleményét kikérni. Fura ez a közti vérzés. Biztos emiatt van ha amúgy nem szokott. Egyéb bármi vizsgált volt? Van ovud? Csak progi potlástól nagy csodát ne várj azért. Kevés akiknek ennyin múlik csak a baba.
2022. márc. 7. 08:53
Sziasztok mivel több hónapja próbálkozunk a babával eredménytelenül, ezért az orvos felirta a duphaston nevű gyógyszert amit a 11-25 ciklusnapon kell szednem napi 2x...hogy menjen végbe a dolog. Na most olyan problémám van hogy közti vérzés már 6.napja...felirta az ascorutin nevű vitamint így már kezd elallni halisten. De nemtudom mire vélni hogy a duphaston miatt lehet e... Vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook