Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dunaújvárosi kórház szülészete - tapasztalatok? fórum

Dunaújvárosi kórház szülészete - tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


149. viki021
2008. aug. 7. 11:48

MRobi!

A terhesség elején előfordul barnás folyás.Emiatt nem kell aggódni,de ma ha jössz a dokihoz biztosan megnyugtat.Nem a legbarátságosabb doki,de ha kérdezel mindenre válaszol.Nálam pedig teljesen bevállt a stílusa.A másik 2 gyerekemet is nála szültem és már 14 éve hozzájárok.

148. viki021
2008. aug. 7. 11:45

Sziasztok!!!


Mivel most van időm ideülni a gép elé lemaradtam a válasszal.Igen van hüvelyi uh-ja,de ezt csak az elején használja amíg megállapítja a terhességet meg megnéz hogy minden rendben van e.A 12 hetes genetikai uh az a kórházban lesz és még az is hüvelyi.Utána már 20 hét körül kell menni és az már rendes lesz.Ma én is megyek a medve papához,mert nekem már mindenhéten kell járnom.10 napom van vissza a szülésig.De nem bánnám ha már ma éjjel berepülne a gólya:))))))

147. MRobi (válaszként erre: 146. - Szecsilla)
2008. aug. 7. 11:41
:o) Ha fiút érzel, biztosan az is lesz! Az ösztönök nem csalnak! Mi kislányt szeretnénk, de tulajdonképpen teljesen mindegy lesz...
146. szecsilla (válaszként erre: 145. - MRobi)
2008. aug. 7. 11:36
nem, majd most remélem mutat valamit. én ugy érzem fiú, igaz a szívem mélyén arra is vágyok, persze mindenki azt mondja lányom lesz, de én már megbeszéltem a kis bogyóval, mutassuk meg, hogy mégis fiúk vagyunk :)
145. MRobi (válaszként erre: 144. - Szecsilla)
2008. aug. 7. 11:31

Igen, én is remélem... De legyünk optimisták, igaz! :o) Majd ma kiderül!


Hát akkor már előrébb jársz! Gratula! Tudjátok már, hogy mit hoz a gólya? :o)

2008. aug. 7. 11:29
most vagyok a 15ik hét második felében, nálam a hétfő mindig az új hét kezdete, és most már csak azt várom, hogy érezzem, remélem nem rossz jel a pecsételődés, én ugy hallottam, hogy aki terhes annak szokott ilyen lenni akörül, mikor meg kellett volna eredetileg jöjjön, remélen nem valami rosszat jelent, drukkolok
143. MRobi (válaszként erre: 141. - Szecsilla)
2008. aug. 7. 11:24

Ok, holnap (vagy ma este) mindenképpen megírom, hogy mi újság! :o))) Remélem minden ok a bébivel, csak még helyezkedik és ezért van a pecsételés... :o)))

Te hányadik héten is jársz pontosan?

142. MRobi (válaszként erre: 140. - Icus)
2008. aug. 7. 11:23
Igen-igen, van neki! És olyan kedves volt a telefonba, de tényleg! És most tök boldog vagyok tőle! :o)))
141. szecsilla (válaszként erre: 139. - MRobi)
2008. aug. 7. 11:20
és akkor van uh a rendelőben ugye? és nincs mit, de mindenképp ird meg mit mondott,
140. Icus (válaszként erre: 139. - MRobi)
2008. aug. 7. 11:06

Van neki hüvelyi UH-ja?:)


Én akkor mentem, amikor 10 napot késett a mensim és rögtön vitt a korházba este, hogy megnézzen UH-n. Ez 2000-ben volt akkor még a rendelőjében nem volt UH készüléke:)

139. MRobi (válaszként erre: 137. - Szecsilla)
2008. aug. 7. 10:31

Beszéltem a dokival, és hát már a hangja alapján is sokkal-sokkal pozitívabb a véleményem róla! :o))) Mondta, hogy persze, menjek csak oda, és mindenképpen megnéz! :o)))

Köszönöm szépen az infókat, sokat segítettél!

138. MRobi (válaszként erre: 137. - Szecsilla)
2008. aug. 7. 09:24

Szuper lenne, előre is köszi a számot!

Azt hiszem megpróbálkozom vele, hátha... :o)

Izgulok, aggódok, és nem akarok jövő hétig várni!

2008. aug. 7. 09:18
nem kell bejelentkezni, elméletileg ma 5től rendel, de általában mindig hamarabb ott van, és érkezési sorrendben vesz be mindenkit. menj minél hamarabb. 4; 4,15kor már ott lehetsz. Tudod a számját? ha kell megadom priviben, és rákérdezhetsz
136. MRobi (válaszként erre: 134. - Szecsilla)
2008. aug. 7. 09:06
Csilla, még annyit kérdeznék, hogy be kell-e jelentkezni? Vagy odamegyek és kivárom a sorom?
135. MRobi (válaszként erre: 134. - Szecsilla)
2008. aug. 7. 09:04

Hát az az igazság, hogy kedden teszteltem pozitívat... :o) De azóta sajna barnázok, és rózsaszínezek felváltva... :o(

Ezért kellene nekem egy olyan doki, akinek van a rendelőjében UH (hüvelyi) és meg tud nézni még a héten, délután (a meló miatt nem tudok sajna máskor menni).

2008. aug. 7. 08:52
hát ha van Uh, akkor biztos azt is tud, de tényleg 100%os infót nem tudok, én 15én megyek hozzá, nem tudom neked mikor lenne aktuális.
133. MRobi (válaszként erre: 132. - Szecsilla)
2008. aug. 7. 08:45

Nekem azt kellene tudnom, hogy hüvelyi UH-t tud-e csinálni a rendelőben...

Ha esetleg tudsz információt ez ügyben, nagyon megköszönném a segíséget! :o)

132. szecsilla (válaszként erre: 131. - MRobi)
2008. aug. 7. 08:11
na ez jó kérdés, én ugytudom, hogy van, ugyanis én 12hetesen váltottam dokit, és nekem már megvoltak az uh-k, és azt mondta nem kell mást csinálni, de ugy tudom van.
131. MRobi
2008. aug. 7. 07:53

Sziasztok!


Meg tudnátok nekem mondani, hogy a Medve dr. Liget közi rendelőjében van-e UH készülék? Vagy ő is a kórházba szokta irányítani a betegeit?


Köszönettel

130. Icus (válaszként erre: 129. - Giga455)
2008. aug. 1. 12:41

Na, akkor különösen gratulálok ennek a "nagy örömnek":)) Tegyél fel képeket légyszi!!


Igen a Bazsáról és a Kohutról tudtam, hogy szabott tarifája van. Már az én "időmben" is kiemelkedően magasak voltak ezek a tarifák:((

129. giga455 (válaszként erre: 124. - Icus)
2008. aug. 1. 12:36

Köszönjük :)

Baráth doktornál szültem, ő segített hozzá a babához is (több, mint 2 évig küzdöttünk)Nála 2500 a terhesgondozás, és nincs szabott tarifa. Én 30-at adtam neki, meg 10-et a szülésznőnek, mert nem volt fogadott szülésznőnk és mégis nagyon kedves volt velem, nem hagyott egyedül.

Szabott tarifája egyedül a Bazsa doktornak van (100 000 a sima szülés, ha császár az felett), és a Kuhut doktornak (asszem 90 ropi)A többieknek annyit adsz amennyit gondolsz.

2008. aug. 1. 08:14
Ezt már olyan sokan mondták nekem is, én meg azt hittem csak vigaszként mondják. De jó érzés.
127. Icus (válaszként erre: 125. - Viki021)
2008. júl. 31. 14:47
Érdekes, hogy a kismamák milyen szépek!! Olyan különös kisugárzásuk van!!! Ilyenkor én is úgy szeretnék megint terhes lenni!!:))
126. Icus (válaszként erre: 125. - Viki021)
2008. júl. 31. 14:46
Nekem is hetente kellett járni. De én is vártam, hogy biztos rendben legyen minden:)) Aligvártam, hogy ráhallgasson a szívére:)) Most már van UH-ja is a viszgálóban, ez külön öröm:)) Bár én már nem akarok szűlni, de szerintem ez jó dolog, hogy bármikor gyorsan beletud kukkantani a pociba:))
125. viki021 (válaszként erre: 124. - Icus)
2008. júl. 31. 14:40

Szia!


Én nemsokára megyek a Medve dokihoz.Így a terhesség vége felé már hetente kell járnom hozzá.Így legalább megnyugodhatok hogy minden rendben van.

124. Icus (válaszként erre: 123. - Giga455)
2008. júl. 31. 14:37

Gratulálok!! Sok egészséget nektek!!

Volt fogadott orvosod és előre lebeszélt tarifa? Mert többeket az érdekelt itt a hónapokban:))

123. giga455 (válaszként erre: 79. - Icus)
2008. júl. 31. 14:20

Köszi a válaszodat. Szerencsére kisfiam megvárta a doktorbácsinkat. Jól is tette, mert majdnem császár lett a vége, de szerencsére kifért (3700 gr, 54 cm- 59 kg voltam szüléskor).

Medve doktorról igazából nem tudok mit mondani. Nem volt dolgom vele. Szerintem sem rosszabb itt a városi kórházban, mint mondjuk pesten. A szülésznők nagyon rendesek voltak, a nővérek is. A dokik vizitkor gratulálltak, és odafigyeltek hogy nincs-e gond. Szóval hihetetlen de jó tapasztalattal hagytam ott a kórházat.

122. viki021 (válaszként erre: 121. - Otis)
2008. júl. 25. 21:11
Akkor találkozunk lehet.Én nekem már hetente kell járnom hozzá és csütörtökönként szoktam menni.
121. otis
2008. júl. 25. 20:42
Akkor jövő csütörtökön elmegyek hozzá. Húúú... de nehéz nekem az ilyen döntést meghozni!! Amúgy is kell egy rákszűrés (már 3 éve nem voltam.. :( ) Félek a dokiktól...
120. Icus (válaszként erre: 117. - Otis)
2008. júl. 25. 14:51

Igen, néha agykontroll:) Nekem a második fiam nehezen jött össze. Nagyon sokáig próbálkoztunk. A végén már sirógörcsöt kaptam minden megjött mensinél és nem tudtam együtt lenni úgy a férjemmel, hogy ne arra gondoljak, most remélem terhes leszek:(( Aztán Anyukám beteg lett és 1 hónap alatt elvitte a rák:( Következő hónap apukám rendezése, a történtek feldolgozása... Aztán csak azt vettem észre, hogy hopp, már 10 napot késik:)) Gyorsan a Medve és ott volt a pici fiam a pocimban:)) Úgyhogy nagyon sokat számit néha a stresszmentesség is.

Én azt mondanám várjál még a babával. De látom 30 vagy, és nem jött már össze jó régóta az a baba. Szerintem menj el dokihoz, ugyis veled kezdik az alapvető kivizsgálásokat.

nekem amikor nem jött össze, azt mondta a Medve 1 év próbálkozás után indítja csak meg a kivizsgálást, hiába van már egy gyerekm, az 1 évbe minden belefér:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook